Навчальний курс 076ОК03 Іноземна мова

Освітній рівень Перший (бакалаврський)
Програма навчання Обов’язкова
Галузь знань 07 Управління та адміністрування
Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
Освітня програма Економіка бізнесу
Обсяг дисципліни 8 кредитів (240 академічних годин)
Види аудиторних занять практичні заняття (120 академічних годин)
Форма контролю Диференційований залік / Екзамен

Вивчення дисципліни «Іноземна мова» має на меті сформувати в студентів іншомовну комунікативну компетентність на рівні В2 за Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти для забезпечення ефективного спілкування майбутніх фахівців в академічній і професійній сферах у найтиповіших ситуаціях.

Завдання дисципліни спрямовані на формування у студентів фахових компетентностей:

ЗК3. Здатність спілкуватися державною мовою як усно, так і письмово.

ЗК4. Здатність спілкуватися іноземною мовою.

ЗК6. Здатність до пошуку, оброблення та аналізу інформації з різних джерел. ЗК10. Здатність діяти відповідально та свідомо.

ЗК12. Здатність зберігати та примножувати моральні, культурні, наукові цінності і досягнення суспільства на основі розуміння історії та закономірностей розвитку предметної області, її місця у загальній системі знань про природу і суспільство та у розвитку суспільства, техніки і технологій, використовувати різні види та форми рухової активності для активного відпочинку та ведення здорового способу життя.

СК3. Здатність здійснювати діяльність у взаємодії суб’єктів ринкових відносин

СК6. Знання здійснювати діяльність з дотримання вимог нормативно-правових документів у сфері підприємницької, торговельної та біржової діяльності.

Програмними результатами вивчення дисципліни «Іноземна мова» є: ПРН3. Мати навички письмової та усної професійної комунікації державною й іноземною мовою.

Оволодіння знаннями з навчальної дисципліни «Іноземна мова» базується на вивченні іноземної мови у закладі загальної середньої освіти I-II, II-III чи I-III ступенів, а також вивчення навчальних дисциплін «Іноземна мова», «Іноземна мова за професійним спрямуванням» у закладі вищої освіти.

Тема 1. Я і моя сім’я.

Тема 2. Життя студента.

Тема 3. Освіта. Наш університет.

Тема 4. Написання резюме, супровідних листів. Співбесіда.

Тема 5. Основи ділового етикету. Ведення телефонних розмов.

Тема 6. Електронні засоби комунікації.

Тема 7. Країни, мови яких вивчаються.

Тема 8. Свята і традиції.

Тема 9. Подорожі.

Тема 10. Мистецтво.

Тема 11. Наука і технічний прогрес.

Координатори:

Король Тетяна Григорівна