Навчальний курс 133Б.ОК.25 Будівельна техніка

Освітній рівень Перший (бакалаврський)
Програма навчання Обов’якова
Галузь знань 13 Механічна інженерія
Спеціальність 133 Галузеве машинобудування
Освітня програма Галузеве машинобудування
Обсяг дисципліни 7 кредитів ECTS (210 академічних годин)
Види аудиторних занять лекції (44 академічних години), лабораторні заняття (40 академічних години)
Форма контролю екзамен

Мета навчальної дисципліни

Формування у студентів знань та навичок з використання технічної літератури і нормативних документів при розрахунку схем, будови та принципу роботи окремих механізмів будівельних машин та власне будівельних машин; підготовка студентів до практичної роботи в області створення та експлуатації

будівельних машин.

Завдання навчальної дисципліни

Навчальна дисципліна використовується для формування наступних компетентностей, визначених освітньою програмою:

загальні компетентності:

ЗК2. Здатність застосовувати знання у практичних ситуаціях.

ЗК4. Здатність до пошуку, оброблення та аналізу інформації з різних джерел.

ЗК6. Здатність проведення досліджень на певному рівні.

фахові компетентності:

ФК2. Здатність застосовувати фундаментальні наукові факти, концепції, теорії, принципи для розв’язування професійних задач і практичних проблем галузевого машинобудування.

ФК4. Здатність втілювати інженерні розробки у галузевому машинобудуванні з урахуванням технічних, організаційних, правових, економічних та екологічних аспектів за усім життєвим циклом машини: від проектування, конструювання, експлуатації, підтримання працездатності, діагностики та утилізації.

Передумови для вивчення дисципліни.

Фізика та хімія;  Вища математика, теорія ймовірності і математична статистика;  Нарисна геометрія, інженерна та комп’ютерна графіка;  Основи екології;  Опір матеріалів;  Безпека людини;  Технологія конструкційних матеріалів та матеріалознавство;  Теорія механізмів і машин;  Електротехніка, електроніка та мікросхемотехніка;  Деталі машин;  Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання;  Гідравліка, гідро- та пневмопривод.

Програмні результати навчання

У результаті вивчення навчальної дисципліни очікувані результати навчання згідно освітньої програми наступні:

РН2) Знання та розуміння механіки і машинобудування та перспектив їхнього розвитку.

РН6) Відшуковувати потрібну наукову і технічну інформацію в доступних джерелах, зокрема, іноземною мовою, аналізувати і оцінювати її.

РН8) Розуміти відповідні методи та мати навички конструювання типових вузлів та механізмів відповідно до поставленого завдання.

РН9) Обирати і застосовувати потрібне обладнання, інструменти та методи.

РН12) Застосовувати засоби технічного контролю для оцінювання параметрів об'єктів і процесів у галузевому машинобудуванні.

Координатор Syllabus