Навчальний курс 133Б.ОК.7 Іноземна мова

Освітній рівень Перший (бакалаврський)
Програма навчання Обов’якова
Галузь знань 13 Механічна інженерія
Спеціальність 133 Галузеве машинобудування
Освітня програма Галузеве машинобудування
Обсяг дисципліни 8 кредитів ECTS (240 академічних годин)
Види аудиторних занять практичні заняття (120 академічних години)
Форма контролю екзамен

Мета навчальної дисципліни

студентів 1 курсу є: розвиток іншомовної комунікативної компетенції на рівні В1+ для забезпечення ефективного спілкування  майбутніх фахівців у професійній і діловій сферах у найбільш типових ситуаціях.

студентів 4 курсу є: розвиток іншомовної професійної комунікативної компетенції на визначеному Програмою рівні В2 (Незалежний користувач) для забезпечення ефективного спілкування  майбутніх фахівців в академічній і професійній сферах у найбільш типових ситуаціях.

Завдання навчальної дисципліни

Навчальна дисципліна використовується для формування наступних компетентностей, визначених освітньою програмою:

загальні компетентності:

ЗК4.  Здатність до пошуку, оброблення та аналізу інформації з різних джерел.

ЗК7. Здатність спілкуватися іноземною мовою.

Передумови для вивчення дисципліни.

Передумовою вивчення дисципліни є вивчення іноземної мови у закладі загальної середньої освіти I-II, II-III чи I-III ступенів для студентів 1 курсу. А також «Іноземна мова за професійним спрямуванням» з якими встановлені міждисциплінарні зв’язки на засадах інтеграції та науковості для студентів 4 курсу.

Програмні результати навчання

Очікуваними результатами навчання з дисципліни «Іноземна мова» відповідно до освітньої програми «Галузеве машинобудування» є:

РН6. Відшуковувати необхідну наукову і технічну інформацію в доступних джерелах, зокрема іноземною мовою, аналізувати і оцінювати її.

РН11. Вільно спілкуватися з інженерним співтовариством усно і письмово державною та іноземною мовами.

Координатор Syllabus