Навчальний курс 193БОК22 Виробнича практика

Раціональне використання і охорона земельних ресурсів, завершення земельної реформи, реалізація проблем розвитку земельних відносин вимагає підготовки спеціалістів, які б володіли глибокими теоретичними знаннями, практичними методами роботи, здатними використовувати на виробництві сучасні інноваційні технології та наукові знання. Важливою складовою частиною в системі підготовки землевпорядних кадрів є практичне навчання студентів, спрямоване на закріплення ними теоретичних знань і отримання необхідних практичних навиків. За період виробничої практики студенти ІІІ курсу мають змогу випробувати свої знання з геодезичних робіт, землевпорядного проектування, земельного кадастру і земельного права в умовах виробництва.

Третій рік, літо, 6 кредитів (0 – 6) залік

Координатор Syllabus