Гордість навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою

Арам Карапетян

Спеціальність 191 – архітектура та містобудування, група 301-А – соціально активний, талановитий студент, навчається на «відмінно». Приймав участь у ІІ Міжнародній літній архітектурно-художній школі «Університет: «ПолтНТУ – Білостоцька політехніка». Учасник міжнародного фестивалю «Sino-Polish Art and Design Competition and Art Festival», який проходив у м. Пекін, Китай, https://nupp.edu.ua/news/delegaciya-poltntu-vzyala-uchast-u-mizhnarodnomu-festyvali.html

Станіслав Зосім

Спеціальність 191 – архітектура та містобудування, група 401-А – приймає участь у студентських архітектурних конкурсах, навчається переважно на відмінно. Учасник міжнародного фестивалю «Sino-Polish Art and Design Competition and Art Festival», який проходив у м. Пекін, Китай, https://nupp.edu.ua/news/delegaciya-poltntu-vzyala-uchast-u-mizhnarodnomu-festyvali.html. У складі команди команди студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стали фіналістами престижного Національного архітектурного студентського конкурсу «Steel Freedom 2019» https://nupp.edu.ua/news/studenti-arkhitektori-ta-budivelniki-posili-prizovi-mistsya-na-konkursi-steel-freedom-2019.html. Прийняв участь у міжнародному Україно - Бельгійському воркшопі 2018 р. https://nupp.edu.ua/news/poltntu-rozvivae-spivrobitnitstvo-z-korolivstvom-belgiya.html.

Крутибіч Олександр

Магістрант, навчається за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» за освітньою програмою «Промислове і цивільне будівництво». Приймає активну участь у науковій роботі, має у своєму науковому багажі участь у конференціях з публікацією тез доповідей. Приймав участь у розробці прикладної держбюджетної науково-дослідної роботи по темі «Комплексні конструктивні рішення забезпечення енергоефективності громадських будівель в умовах євроінтеграції» (державний реєстраційний номер 0118U001097). У складі команди студентів ННІАіБ представляв наш університет на Національному архітектурному студентському конкурсі «Steel Freedom 2019», де у категорії «Створення проекту житлового комплексу Alfa Residence в м. Дніпро» команда зайняла друге місце. Олександр є переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей 2018/2019 н.р. зі спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» (отримав диплом ІІІ ступеня).

Циганок Олександра

Магістрантка, навчається за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» за освітньою програмою «Промислове і цивільне будівництво».

Приймає активну участь у науковій роботі, має у своєму науковому багажі участь у конференціях, вебінарах як у нашому університеті, так і за його межами, з публікацією тез доповідей. Робота Олександри «Порівняння кошторисних вартостей різних видів утеплення існуючих будівель» увійшла до десятки у своїй секції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей 2019/2020 н.р. зі спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія». Слід відмітити досвід Олександри у поєднанні навчання та роботи за фахом: будучи студенткою ННІАіБ, працює інженером I категорії експлуатаційно - технічного відділу університету, де приймала активну участь у розробці проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт об’єктів інфраструктури університету, за що була відзначена Подякою ректора Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» за сумлінну, бездоганну та плідну працю, зразкове виконання окремих доручень керівництва, а саме виготовлення проектно-кошторисної документації та капітального ремонту приміщення актового залу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Колісник Руслан

Приймає активну участь у науковій роботі, має у своєму науковому багажі участь у конференціях з публікацією тез доповідей. У складі команди студентів ННІАіБ представляв наш університет на Національному архітектурному студентському конкурсі «Steel Freedom 2019», де у категорії «Створення проекту житлового комплексу Alfa Residence в м. Дніпро» команда зайняла друге місце.

Соколова Ірина

Студентка групи 301-БЗ, спеціальності 193"Геодезія та землеустрій". Голова студентської ради навчально-наукового інституту архітектури та будівництва. Приймала участь у REP.RES2.0 та IV Міжнародній науково - практичній конференції здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Студентська молодь - Рушійна сила Держави». Має численні подяки та грамоти за наукову та громадську роботу.

Костенко Богдан

Студент групи 301пБА, спеціальності 192 – будівництво та цивільна інженерія. Приймав участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Будівництво та експлуатація автомобільних доріг» (наукова робота «Способи організації велосипедного руху на перехрестях»). Здобув диплом І ступеня.

Гончарова Інна

Студентка спеціальності 023 – Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, група 101 АОП – активна учасниця студентського самоврядування, активно і цілеспрямовано проводить науково-дослідницьку роботу з питань мистецтва. Учасниця і Лауреат міжнародних мистецьких пленерів.

Притула Валентина

Студентка спеціальності 023 – Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, група 101 пАОП, випускниця Миргородського фахового коледжу імені Миколи Гоголя, активно і цілеспрямовано проводить науково-дослідницьку роботу з питань мистецтва. Учасниця і Лауреат міжнародних мистецьких пленерів в Україні і за кордоном.

Герцунь Ірина

Студентка спеціальності 023 – Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, групи 501 АОП, відмінниця навчання. Учасниця і Лауреат Міжнародного гончарського фестивалю, міжнародних мистецьких пленерів.