Освітня програма «Середня освіта (англійська мова і друга іноземна мова)»
Галузь знань
01 Освіта/Педагогіка
Спеціальність
014 "Середня освіта", предметна спеціальність 014.02 "Середня освіта (Мова та зарубіжна література (англійська))"
Освітня програма
Середня освіта (англійська мова і друга іноземна мова)
Освітній ступінь
Бакалавр
Предмети НМТ
- Українська мова (0,4)
- Математика (0,3)
- Історія України (0,3)
- Іноземна мова (0,5) / біологія (0,25) / фізика (0,25) / хімія (0,25) / українська література(0,4) / географія(0,3)
- Мотиваційний лист
Вартість навчання
- Денна: 9000 грн.
* Вартість вказана за семестр навчання за контрактом в 2024/2025 навчального року
При вступі на місця державного замовлення та контракт абітурієнт надає мотиваційний лист та результати національного мультипредметного тесту 2022-2024 рр. або сертифікату ЗНО 2021 р.р.
Короткий опис програми
Мета освітньої програми полягає в підготовці висококваліфікованих фахівців у галузі освіти й педагогіки, здатних формувати іншомовну комунікативну й читацьку предметну компетентності учнів закладів загальної середньої освіти, забезпечувати їхнє всебічне виховання й гармонійний розвиток з використанням сучасних педагогічних методів і технологій у процесі викладання англійської, другої іноземної (німецької / польської) мов і зарубіжної літератури, готових до інноваційної науково-педагогічної діяльності, постійного професійного розвитку й самовдосконалення.
Високий рівень практичної підготовки фахівців забезпечується викладанням дисциплін висококваліфікованими науково-педагогічними працівниками; розвиненою міжнародною співпрацею в науковій та освітній сферах; залученням носіїв мови, зокрема, англійської, німецької та польської, до освітнього процесу; наявністю спеціалізованих кабінетів та комп’ютерних лабораторій.
Переваги програми
- Вивчення трьох іноземних мов. Крім основної англійської, обов’язкове вивчення другої іноземної мови (німецька або польська на вибір) протягом всього навчання та можливість на третьому році навчання обирати третю іноземну мову.
- Навчання в сучасних Міжнародних мовних центрах з інноваційним професійно-орієнтованим програмним забезпеченням.
- Галузева спрямованість освітньої програми, що є відповіддю на глобальні виклики та вимоги у сфері підготовки вчителів та викладачів іноземних мов.
- Застосування в процесі навчання новітніх методик та технік викладання іноземних мов, використання спеціалізованих кабінетів та комп’ютерних лабораторій.
- Можливість долучатися до практичної викладацької діяльності вже з перших курсів навчання в Центрах іноземних мов міста та області.
- Залучення до викладання носіїв іноземних мов, професіоналів з досвідом дослідницької / управлінської / інноваційної роботи.
- Тісна співпраця зі школами міста й області, позашкільними закладами та впливовими міжнародними організаціями.
- Програми національної та міжнародної академічної мобільності. Співпраця з провідними закордонними ЗВО, вищими навчальними закладами України, впливовими міжнародними організаціями. Мовні стажування за кордоном. Навчання в Літніх мовних школах України та Європи.
- Участь у спільних проєктах від Британської Ради та Корпусу Миру (США).
- Активна студентська науково-дослідницька робота – участь в наукових конференціях, конкурсах, олімпіадах, у роботі наукового гуртка «Іноземна філологія».
- Кадрове забезпечення програми – висококваліфіковані науково-педагогічні працівники, які за кваліфікацією відповідають профілю і напряму дисциплін, що викладаються, мають необхідний стаж педагогічної роботи та досвід практичної діяльності.
Можливість навчання та стажування за кордоном
Програма академічної мобільності ЄС Erasmus+, програма для проведення досліджень в США Fulbright Research and Development Program, міжнародна програма студентського обміну The Global Undergraduate Exchange Program (Global UGRAD), Національна агенція академічних обмінів NAWA (Республіка Польща), програма на здобуття стипендій уряду китайської Народної Республіки для українців. Перелік грантових та стипендіальних програм та програм академічного обміну постійно оновлюється.
Можливість проходити виробничу (викладацьку) практику в Міжнародних мовних центрах міста та області.
Основні дисципліни фахової підготовки
Практика усного та писемного мовлення (англійська мова); Практика усного та писемного мовлення (німецька/польська мова); Практична граматика (англійська мова); Практична граматика (німецька/польська мова) Історія зарубіжної літератури; Вікова та педагогічна психологія; Педагогічна майстерність; Лінгвокраїнознавство з компонентом англійська література; Лінгвокраїнознавство з компонентом німецька/польська література; Історія англійської мови; Основи перекладознавства; Теоретичний курс англійської мови (фонетика, лексикологія, граматика, стилістика); Теоретичний курс німецької/польської мови (фонетика, лексикологія, граматика, стилістика) Методика навчання іноземних мов та культур; Методика викладання літератури; Плюрилінгвальний практикум; Інформаційні технології в навчанні іноземних мов;
Посади, які можуть обіймати випускники
- учитель англійської мови закладу загальної / спеціальної середньої освіти;
- учитель німецької / польської мови закладу загальної / спеціальної середньої освіти;
- учитель зарубіжної літератури закладу загальної / спеціальної середньої освіти
Установи-партнери
Британська Рада в Україні (Великобританія), Корпус миру (США), Ґете-Інститут (Німеччина), Природничо-гуманітарний університет м. Седльце (Республіка Польща), Національна агенція академічних обмінів NAWA (Республіка Польща), Центр вивчення іноземних мов «Статус» (м. Полтава).
Додаткова інформація
https://nupp.edu.ua/page/gumanitarniy-fakultet.html
https://www.facebook.com/inoz.fil/
Телефон: (099) 959 60 00
E-mail: kafedra_pntu@ukr.net
Контактна інформація
Звертайтеся за більш детальною інформацією до приймальної комісії:
Або у месенджерах: