Освітня програма «Облік і оподаткування»

Освітня програма «Облік і оподаткування»

Галузь знань

07 Управління та адміністрування

Спеціальність

071 Облік і оподаткування

Освітня програма

Облік і оподаткування

Освітній ступінь

Бакалавр

Предмети ЗНО 2021 року

  • Українська мова та література
  • Математика
  • Історія України/Іноземна мова/Біологія/Географія/Фізика/Хімія

Вартість навчання

  • Денна: 11100 грн. за семестр
  • Дистанційна: 6500 грн. за семестр
  • Заочна: 5500 грн. за семестр

Короткий опис програми

Навчання за освітньою програмою «Облік і оподаткування» дозволить отримати універсальну й адаптовану до сучасних умов ринку праці спеціальність і стати фахівцем у сфері обліково-аналітичної, контрольно-ревізійної, податкової та аудиторської діяльності, забезпечення фінансово-інвестиційної стабільності суб’єктів господарювання різних форм власності і видів діяльності, в тому числі у бюджетній і банківській сферах.. Спеціальність «Облік і оподаткування» дозволяє зрозуміти загальні принципи формування економічної інформації, яка трансформується у фінансову, податкову і статистичну звітність і використовується для управління підприємницькою діяльністю і аналізу її результатів.

Переваги програми

Можливість навчання та стажування за кордоном

Спільна бакалаврська програма з Університетом Грінвичу (м. Лондон), Великобританія.

Основні дисципліни фахової підготовки

Бухгалтерський облік; Фінансовий облік; Економіка підприємства; Менеджмент; Маркетинг; Аналіз господарської діяльності; Облік в бюджетних установах; Облік і звітність в оподаткуванні; Звітність підприємства і електронний документообіг; Управлінський облік; Облік у банку; Внутрішньогосподарський контроль; Аудит

Посади, які можуть обіймати випускники

Заступник головного бухгалтера; Інспектор відділу Державної податкової служби; Економіст економічного, планово-економічного відділу; Бухгалтер; Інспектор відділу Державної Казначейської служби; Інспектор-ревізор Державної аудиторської служби; Аудитор; Фінансовий аналітик; Фахівець з фінансово-економічної безпеки.

Установи-партнери

Головне управління Державної казначейської служби у Полтавській області; Державна податкова інспекція у м. Полтаві; Краківська гірничо-металургійна академіія імені С. Сташіца, м. Краків, Польща; Азербайжанський університет архітектури та будівництва; Азербайжанський державний економічний університет.

Додаткова інформація

Освітня програма

Контактна інформація

Звертайтеся за більш детальною інформацією до приймальної комісії:

 vstup@nupp.edu.ua

 +38 (0532)56-16-04

 +38 (099)057-65-17

Або у месенджерах: