Освітня програма «Автомобільні дороги, вулиці та дороги населених пунктів»

Освітня програма «Автомобільні дороги, вулиці та дороги населених пунктів»

Галузь знань

19 Архітектура та будівництво

Спеціальність

192 Будівництво та цивільна інженерія

Освітня програма

Автомобільні дороги, вулиці та дороги населених пунктів

Освітній ступінь

Магістр

Вступні випробування

  • Єдиний вступний іспит іноземної мови
  • Фаховий іспит за спеціальністю

Вартість навчання

  • Денна: 9850 грн. за семестр
  • Дистанційна: 8500 грн. за семестр
  • Заочна: 7500 грн. за семестр

Короткий опис програми

Автомобільні дороги – це транспортні артерії, від надійного функціонування яких залежить стабільність та розвиток економіки будь-якої держави. Таким чином фахівці з проектування, будівництва, реконструкції й експлуатації автомобільних доріг завжди затребувані на міжнародному ринку праці. Підготовка фахівців для дорожньої галузі ведеться в університеті з 1995 року.

Освітня програма «Автомобільні дороги, вулиці та дороги населених пунктів» орієнтує на актуальну спеціальність, в рамках якої можлива подальша професійна та наукова кар’єра: проектування, будівництва, експлуатації та реконструкції автомобільних доріг, вулиць та доріг населених пунктів.

Освітня програма включає обов’язкові та додаткові компоненти, які поглиблюють професійні та дослідницькі компетентності й знання спеціальних розділів фундаментальних та професійно-орієнтованих дисциплін і тим самим забезпечують можливість засвоєння складніших програм для наукових дослідників.

Переваги програми

Випускники університету за освітньою програмою «Автомобільні дороги, вулиці та дороги населених пунктів» – фахівці широкого профілю, які можуть займатися самостійною інженерною, дослідницькою, організаційною та управлінською діяльністю у сфері транспортного, цивільного та промислового будівництва.

Можливість навчання та стажування за кордоном

Здобувачі вищої освіти за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» можуть навчатися за програмою подвійного диплому, тобто мають можливість разом із дипломом Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» отримати диплом іншого українського чи іноземного закладу вищої освіти за тією ж спеціальністю.

Спільна магістерська програма існує за спеціальністю «Будівництво» з Білостоцькою Політехнікою (Білосток, Польща).

Основні дисципліни фахової підготовки

Проектування автомобільних доріг, вулиць та доріг населених пунктів; Реконструкція автомобільних доріг; Благоустрій автомобільних доріг, вулиць та доріг населених пунктів; Експлуатація автомобільних доріг; Експлуатація штучних споруд на дорогах; Технологія будівництва автомобільних доріг; Організація і планування дорожнього будівництва; Управління якістю в дорожньому будівництві; Організація та безпека дорожнього руху.

Посади, які можуть обіймати випускники

Випускники за освітньою програмою «Автомобільні дороги, вулиці та дороги населених пунктів» можуть обіймати інженерні та керівні посади виробничих і науково-дослідних установ, організацій та підприємств дорожнього спрямування, а також займатися науково-педагогічною діяльністю в закладах освіти технічного спрямування.

Установи-партнери

Служба автомобільних доріг у Полтавській області; Агентство місцевих доріг Полтавської області; Полтавський облавтодор; Національний транспортний університет (м. Київ); Харківський національний автомобільно-дорожній університет; Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П. Шульгіна.

Додаткова інформація

Сторінка інституту: https://nupp.edu.ua/page/navchalno-naukoviy-institut-arkhitekturi-ta-budivnitstva.html

Сторінка кафедри: https://nupp.edu.ua/page/kafedra-avtomobilnikh-dorig-geodezii-zemleustroyu-ta-silskikh-budivel.html

м. Полтава, Першотравневий проспект, 24, ауд. 213-а, k34@nupp.edu.ua.

Контактна інформація

Звертайтеся за більш детальною інформацією до приймальної комісії:

 vstup@nupp.edu.ua

 +38 (0532)56-16-04

 +38 (099)057-65-17

Або у месенджерах: