Освітня програма «Геодезія та землеустрій»

Освітня програма «Геодезія та землеустрій»

Галузь знань

19 Архітектура та будівництво

Спеціальність

193 Геодезія та землеустрій

Освітня програма

Геодезія та землеустрій

Освітній ступінь

Магістр

Вступні випробування

  • Єдиний вступний іспит іноземної мови
  • Фаховий іспит за спеціальністю

Вартість навчання

  • Денна: 9850 грн. за семестр
  • Дистанційна: 8500 грн. за семестр
  • Заочна: 7500 грн. за семестр

Короткий опис програми

Студенти набувають навиків проектування, організації та управління земельними ресурсами на основі застосування теоретичних положень; нормативної бази; використання сучасних ГІС технологій щодо геодезичного та картографічного забезпечення управління земельними ресурсами; використання наукових методів дослідження стану земельних ресурсів; виявлення кризових явищ земельних ресурсів; проведення наукового обґрунтування заходів щодо охорони земельних ресурсів, організації збалансованого землеустрою та планування розвитку територій.

Переваги програми

Можливість навчання та стажування за кордоном

Студенти мають можливість навчатися за програмами Erasmus+, DAAD у Technische Hochschule Lübeck - University of Applied Sciences (Любек, Німеччина).

Основні дисципліни фахової підготовки

Управління земельними ресурсами; ГІС в кадастрових системах; Моніторинг та охорона земель; Економіка та сучасний правовий процес в землеустрої; Планування розвитку територій

Посади, які можуть обіймати випускники

Магістри освітньої програми «Геодезія та землеустрій» успішно працюють на керівних та інженерних посадах у геодезично-картографічних відділах, у відділах Полтавського обласного головного управління земельних ресурсів, Полтавського міського управління земельних ресурсів та земельного кадастру, Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області, у відділах землеустрою та геодезії агрохолдингів та підприємств газовидобувного комплексу.

Установи-партнери

ЗВО України, що здійснюють підготовку фахівців спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»; Полтавське обласне головне управління земельних ресурсів; Полтавське міське управління земельних ресурсів та земельного кадастру; Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області; Полтавський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою; Полтавська гравіметрична обсерваторія Інституту геофізики імені С. І. Субботіна; Technische Hochschule Lübeck - University of Applied Sciences (Любек, Німеччина).

Додаткова інформація

Сторінка інституту: https://nupp.edu.ua/page/navchalno-naukoviy-institut-arkhitekturi-ta-budivnitstva.html

Сторінка Facebook: https://www.facebook.com/civilpntu

м. Полтава, Першотравневий проспект, 24, ауд. 213-а

Телефон: (0532)-60-87-38,

E-mail: k34@nupp.edu.ua

Контактна інформація

Звертайтеся за більш детальною інформацією до приймальної комісії:

 vstup@nupp.edu.ua

 +38 (0532)56-16-04

 +38 (099)057-65-17

Або у месенджерах: