Забезпечення задовільного рівня зайнятості молоді на сьогодні виступає одним із пріоритетних завдань розвитку держави. Адже саме молодь є найактивнішою частиною працездатного населення. Лише з урахуванням динаміки рівня її зайнятості можна розробляти соціально-економічні прогнози розвитку країни на довготривалу перспективу.
Надання допомоги студентам і випускникам у плануванні професійної кар’єри та сприяння їх працевлаштуванню, а також в адаптації їх до практичної діяльності – одна із головних задач університету. Необхідне також підтримання подальших зв’язків з випускниками університету, здійснення моніторингу їх кар'єри та соціальне партнерство з працедавцями.
Основні задачі
- сприяння працевлаштуванню студентів та випускників;
- проведення постійного аналізу попиту і пропозиції на ринку праці фахівців, підготовку яких здійснює університет;
- забезпечення співпраці з державною службою зайнятості населення, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, які можуть бути потенційними працедавцями для студентів і випускників;
- інформування студентів і випускників про вакантні місця на підприємствах, в установах та організаціях, що відповідають їх фаховій підготовці (спеціальності) через офіційний сайт в мережі Інтернет та інше;
- здійснення моніторингу працевлаштування випускників;
- формування і розширення мережі баз практики;
- формування банку даних та пропонування резюме випускників на ринку праці;
- надання консультацій майбутнім випускникам щодо питань працевлаштування;
Послуги для студентів
Допомога студенту у складанні стратегії пошуку роботи.
Консультації зі складання резюме, супровідного та рекомендаційного листів;
Підготовка до успішного проходження співбесіди з роботодавцем;
Професійне тестування, семінари – практикуми, тренінги щодо ефективного пошуку роботи;
Послуги для роботодавців
Формування банку резюме студентів та випускників;
Оголошення вакансій та критеріїв підбору персоналу серед студентів;
Проведення презентацій компаній – роботодавців та проектів;
Організація зустрічей, круглих столів тощо;
Спеціальні заходи
Дні кар’єри
Ярмарка робочих місць
25 найбільш важливих порад перед співбесідою
Чи варто розміщувати фото в резюме
Як встановити контакт із роботодавцем
Мова тіла на співбесіді з роботодавцем
7 ознак обману при працевлаштуванні за кордоном
Як себе підтримати під час пошуку роботи
Як пройти стажування за кордоном
Робота за кордоном, правила безпеки
Як уникнути обману при виконанні дистанційної роботи
Як шахраї заробляють на безробітних
Потужний старт
1. Не нехтуйте стажуваннями.
Якщо ви ніде не працювали за фахом, поки вчилися в університеті, то знайти роботу, тим більше, хорошу, відразу після випуску може бути досить складно. Але це не привід для відчаю. На щастя, зараз багато компаній, як українських, так і міжнародних, створюють програми стажувань, причому оплачуваних, для студентів і випускників вишів, і вони готові брати на тимчасову роботу і навчати молодих фахівців. Не нехтуйте такою можливістю! Краще провести три місяці або півроку в компанії з ім'ям, ніж опинитися відразу в штаті невідомої. І вже тим більше це краще, ніж сидіти вдома.
Не бійтеся, якщо вам не сподобається ваша професія. Через брак знань і досвіду ви просто можете не бачити всіх варіантів і можливостей професійного розвитку в ній.
Стажуючись у великій престижній компанії, ви отримаєте привабливий рядок у резюме, «правильний» досвід, побачите, як всі бізнес-процеси повинні працювати в ідеалі. Завдяки цьому на наступній роботі вам не доведеться надолужувати згаяне.
До речі, дуже часто кращим стажерам роботодавці пропонують постійну роботу. Тому стажування - це в якомусь сенсі ваше все.
2. Слідкуйте за роботою мрії.
Ви хочете побудувати успішну кар'єру? Тоді вам потрібно постійно стежити за вакансіями (навіть якщо ви поки не можете на них претендувати через брак досвіду і знань) та новинами найбільш привабливих для вас компаній в тій сфері, в якій ви плануєте розвиватися.
Навіщо? По-перше, завдяки цьому ви зможете дізнатися про корпоративну політику та культуру компанії, її цінності, програми мотивації співробітників, про те, як вона «відчуває» себе на ринку. Так ви зрозумієте, чи дійсно хочете там працювати.
По-друге, відстежуючи «поведінку» того чи іншого роботодавця на ринку праці (наприклад, які вимоги він висуває шукачам), ви зможете скласти портрет ідеального кандидата. Розуміючи, чого хочуть роботодавці, легше вибудувати особисту професійну стратегію. Наприклад, ви точно будете знати, яких навичок і знань вам ще не вистачає і що потрібно підучити.
3. Обростайте новими знаннями.
Дуже часто зв'язки - вирішують все. Тому вже на старті кар'єри приділяйте велику увагу нетворкінгу. Відвідуйте профільні заходи (майстер-класи, тренінги, конференції), ходіть на ярмарки вакансій, зустрічі з роботодавцями, бізнес-сніданки - загалом, знайомтеся з якомога більшою кількістю людей.
Так ви вб'єте двох зайців: отримаєте нові актуальні знання усвоїй і суміжній спеціальності, дізнаєтеся про тенденції у вашій галузі і познайомитеся з людьми, які можуть у майбутньому бути вам корисними.
До речі, навіть якщо ви поки ніде не працюєте, у вас все одно має бути візитка з контактними даними.
4. Розвивайте особистий бренд.
У сучасному світі не можна недооцінювати важливість особистого бренду. Щоб розвинути його, почніть хоча б з власної сторінки в Facebook і LinkedIn.
Пишіть про свої досягнення, думки, робіть замітки, діліться корисними статтями, беріть участь в профільних дискусіях, задавайте питання, стежте за сторінками лідерів думок в обраній сфері, пишіть якісні позитивні відгуки про роботу своїх колег (ця порада більше актуальна для LinkedIn) іт. д. Загалом, ставайте помітним. Нехай ваша сторінка в соціальних мережах в якійсь мірі стане персональним сайтом-візиткою.
5. Проявляйте наполегливість.
Для успіху в кар'єрі дуже важлива наполегливість. Наприклад, візьмемо пошуки роботи. Як відомо, роботодавці шукають мотивованих і тих, хто по-справжньому зацікавлений в їхній вакансії. Тому, наприклад, після співбесіди не соромтеся запитати про наступний крок (наприклад, коли можна буде передзвонити і дізнатися результат інтерв'ю тощо). До речі, дуже часто компанії звертають увагу на те, наскільки сам претендент активний, а не просто чекає, поки йому передзвонять.
Те ж саме і в роботі. Не соромтеся коректно нагадувати людям про себе і про свої проханнях, вчіться аргументовано відстоювати свою думку, щоб не мовчати, якщо ви не згодні з чим-небудь. Ви ж хочете, щоб вас бачили, а вашу думку - чули? Відповідь очевидна.
6. Завжди задавайте питання.
Одна з головних помилок молодих фахівців - боязнь задавати питання. У результаті вони не справляються з дорученим завданням чи виконують його не так, як було потрібно. Тому завжди запитуйте у вашого керівника те, що незрозуміло, просіть підтвердити, чи правильно ви зрозуміли своє завдання. Але, безумовно, не варто набридати начальнику з розпитуваннями: якщо вам потрібна допомога, постарайтеся спочатку самостійно знайти відповідь на свої питання або запитати у колеги.
7. Працюйте на 101%.
Коли ви влаштуєтеся на роботу, радимо вибрати таку тактику поведінки: якщо ви хочете, щоб вам в майбутньому платили $ 1000, працюйте на $ 1000, навіть якщо поки що ви «коштуєте» $ 100. Загалом, будьте готові і робіть більше, ніж від вас чекають: пропонуйте не один, а кілька варіантів вирішення задачі, будьте активними, просіть зворотний зв'язок, звертайтеся до начальника з питаннями тільки тоді, коли самі перепробували все, щоб знайти відповідь, але не знайшли. Так ви покажете своє бажання рости і розвиватися.
Але в той же час не потрібно намагатися перевершити себе і лізти зі шкіри геть - адекватно оцінюйте свої сили. В іншому випадку ризикуєте взяти на себе занадто багато завдань і не впоратися.
8. Не бійтеся розчарувань.
Будьте готові до того, що ваші уявлення про професію і те, що є в реальному житті, - можуть не збігтися. Це нормально, і таке трапляється досить часто.
Але не поспішайте звільнятися або змінювати професію. Якщо ви вже десь працюєте, дізнайтеся, чим займаються інші відділи в компанії, беріть участь в проектах, не пов'язаних безпосередньо з вашою спеціальністю, - цілком можливо, що вас щось зацікавить, і ви зможете спробувати свої сили в іншій сфері, що не ідучи з компанії.
Щеодинваріант, як можна знайти оптимальний професійний шлях: «препаруйте» своюпрофесію, проаналізуйте, яківнійєнапрямки, почитайтеінтерв'юзіздійсненимипрофесіоналами, сходітьнавідкритізустрічізними. Можливо, через брак знань і досвіду ви поки просто не бачите всіх варіантів і можливостей для професійного розвитку. Не виключено, що ви зможете залишитися у своїй професії, вибравши найбільш відповідний для вас напрям.
9. Вчіть англійську мову.
Здавалося б, банальна порада, але, на жаль, далеко не всі молоді фахівці можуть похвалитися відмінним знанням іноземної мови. А якщо ви не будете знати англійську, то для вас буде закрито багато шляхів. Наприклад, робота в міжнародній компанії. Більше того, іноді роботодавці віддають перевагу кандидату з хорошою англійською, навіть якщо він поступається своєму конкуренту в професійних знаннях.
10. Забудьте про зону комфорту.
Побудова успішної кар'єри вимагає регулярних виходів із зони комфорту - потрібно постійно розширювати свої знання, вирішуватися на відповідальні кроки, відкидати всі сумніви, приймати незаплановані рішення, вчитися і пробувати робити те, чого ви ніколи не робили і т.д. Ви повинні бути готові до всього цього і не боятися складних моментів, адже тільки так ви зможете розвиватися професійно і рухатися вперед.
Джерело: http://blog.rabota.ua/
У чому цінність стажування? Це професійний досвід плюс шанс влаштуватися в компанію мрії. І те, і інше ніхто не принесе на блюдечку - багато залежить від самого стажиста.
Як показують дослідження сайтів з пошуку роботи, студенти вузів сьогодні добре розуміють цінність стажування. Так, близько 17% студентів готові не просто працювати в цей період безкоштовно - вони готові заплатити за можливість співпраці з крупною компанією, в якій можна отримати цінний досвід.
Плюси, які дає стажування починаючим фахівцям, очевидні:
• можливість роботи «в полі», занурення в практику;
• знання і досвід за фахом;
• знайомства в професійному середовищі;
• можливість влаштуватися на постійну роботу;
• отримання рекомендацій.
Перше, що слід зробити, плануючи стажування - не пускати справу на самоплив. Можливо, вуз запропонує вам кілька варіантів стажування - не погоджуйтеся на перший-ліпший. Стажування для галочки - це час, витрачений даремно. А ваше завдання - витягти з стажування максимум користі.
Як діяти?
Заздалегідь поцікавтеся, які програми є у вашому вузі, з якими підприємствами у вузі налагоджено співпрацю. Програму вибирайте свідомо, з прицілом на досвід і контакти, які ви можете отримати. Жоден, найдосвідченіший і розумний керівник стажування, не знає краще за вас про ваших кар'єрних прагненнях. Так що стажування як старт кар'єри - це ваша відповідальність.
Місце для стажування можна знайти самостійно. Напишіть лист в компанію вашої мрії (краще - у кілька компаній). Поясніть, чому хочете пройти стажування саме тут. Постарайтеся утриматися від шаблонних фраз на кшталт «мрію попрацювати в колективі професіоналів високого класу». Знайдіть зачіпку саме для цього роботодавця. Наприклад: «Місяць тому я прочитав інтерв'ю Генерального директора вашої компанії (прізвище, ім'я) на сайті WWW. Я зрозумів, наскільки прогресивні цінності, на які ви спираєтесь. Я хочу внести свій внесок у розвиток ваших проектів - тому що вони змінюють уявлення про ефективні підходи в роботі, надихають на виконання більш складних завдань ».
Підкресліть, що для вас стажування - не просто джерело знань і досвіду. Ви готові попрацювати на благо компанії з повною самовіддачею.
Під час стажування активно знайомтесь та спілкуйтесь з колегами, збирайте контакти. Мабуть, не варто «висіти на хвості» у співробітників компанії постійно, але виникати, задавати питання можна і потрібно.
Якщо вас запросять на мозковий штурм або нараду - погоджуйтеся. І постарайтеся внести хоча б одну (слушну!) пропозицію, щоб вас відзначили і запам'ятали.
Якщо компанія вам сподобалася, обов'язково дайте знати керівництву, що вам хотілося б потрапити сюди на постійну роботу. До вашого побажання прислухаються більш уважно, якщо по завершенню стажування ви запропонуєте свій проект для компанії. Наприклад, програму оптимізації окремих бізнес-процесів, просування сайту, захоплення нової ринкової ніші. Звичайно, ваші пропозиції не будуть досконалими - для цього буде недостатньо інформації. Але ви покажете свою зацікавленість, ініціативність, готовність думати про загальні цілі - а це великий плюс.
За матеріалами: http://hrliga.com/
Вам треба знати:
Зміни до Закону «Про зайнятість населення»:
Студенти вищих навчальних та учні професійно-технічних закладів, що закінчили початковий цикл навчання у таких закладах та здобули кваліфікацію за освітньо-кваліфікаційним рівнем „кваліфікований робітник”, „молодший спеціаліст”, „бакалавр”, „спеціаліст”, мають право проходити стажування на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форм власності, виду діяльності та господарювання, фізичних осіб, що використовують найману працю, в тому числі і на умовах строкового трудового договору.
Загальний строк стажування не може перевищувати шість місяців.
Запис про проходження стажування роботодавець вносить до трудової книжки громадянина.
Під час проходження стажування осіб, визначених частиною першою цієї статті, роботодавець за згодою сторін може не виплачувати заробітну плату, або виплачувати її у розмірі, встановленому за згодою сторін (Стаття 28. Розширення можливостей для підвищення конкурентоспроможності молоді).
Метою стажування є набуття досвіду з виконання професійних завдань та обов’язків, удосконалення професійних знань, умінь та навичок.
У разі виплати заробітної плати за час проходження стажування роботодавець може не сплачувати єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування
(Стаття28. Розширення можливостей для підвищення конкурентоспроможності молоді).
Приватні агентства зайнятості, які надають послуги в пошуку роботи, повинні надавати їх безкоштовно.
(Стаття 35. Діяльність приватних агентств зайнятості).
Забороняється зазначати в оголошеннях (рекламі) про вакансії вимоги до віку, статті осіб, які шукають роботу, надавати перевагу одній із статей, за винятком специфічної роботи, яка може виконуватися виключно особами певної статі, а також вимагати надання відомостей про особисте життя.
Вимоги великих міжнародних компаній до співробітників.
Знання іноземної мови (англійська)
Володіння міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ), міжнародними стандартами бухгалтерського обліку (МСБО)
Володіння MS Office
Велике бажання працювати та підвищувати свій професійний рівень.
Вимоги компаній України до співробітників.
Знання іноземних мов – схвалюється
Користувач ПК, Internet
Володіння MS Office
Знання 1С
Знання мов програмування
Навички в сфері продаж
Вміння працювати в команді, бажання розвитку, мотивація, здатність до навчання
Комунікабельність
Перш ніж робити остаточний вибір, необхідно вивчити себе, свої бажання, можливості та потенціалі. Подумайте, які предмети вам подобаються в школі, і за якими з них у вас висока успішність, чим подобається займатися у вільний від навчання час, які у вас хобі і захоплення. Адже може статися, що хобі почне приносити не лише задоволення, але дохід, стане основою для відкриття власного бізнесу.
Оцініть свої можливості. Не варто будувати ефемерні плани в тій галузі, в якій вам «нічого не зрозуміло». Буває, що з часом відкривається прихований потенціал, але навряд чи ви станете великим математиком, якщо ваш середній бал по математичних науках зовсім не радує. Геніальні люди були геніями в своїй справі ще в дитинстві, відповідно, придивіться до того, що у вас добре виходить робити ще з ранніх років.
Пройдіть тест на профорієнтацію. Подібні психологічні тести проводяться в школі, та у центрах зайнятості. Дані тести розробляються психологами і соціологами, правдивість їх результатів, звичайно, не стовідсоткова, але, в будь-якому разі, зможе наштовхнути вас на певні роздуми і висновки.
Вивчіть ринок праці. Зробити це можна за допомогою сайтів з пошуку роботи, газет з оголошеннями про роботу. Так ви побачите, які професії зараз найбільш затребувані і фахівці якого рівня перебувають на першому ступені пошукових запитів.
Будьте далекоглядні. Подумайте над тим, які галузі будуть найбільш розвинені в той час, коли ви закінчите виш. Не секрет, що сьогодні, в епоху цифрових технологій, комп'ютерні науки розвиваються все активніше і ця тенденція не зменшуватиме темпи. Відповідно, хороші програмісти будуть потрібні і в майбутньому. Крім того, завжди «будуть в ціні» лікарі, оскільки в суспільстві з'являються нові віруси і захворювання, і для їх лікування потрібні прогресивні молоді фахівці.
Умови праці – важливий для багатьох чинник. Варто визначитися, як вам комфортніше працювати – вдома або в офісі, повний робочий день (з 9 до 18) або мати вільний графік, працювати без виїздів або бути готовим до постійних відряджень. Можливо, вам подобається працювати з людьми, а може, ви любите зосереджуватися на улюбленій справі і працювати наодинці, не відволікаючись на оточуючих. Робота на металургійному підприємстві суттєво відрізняється від роботи в офісі в центрі міста, а робота з людьми може стати каторгою для замкненої людини.
І, нарешті, доступність навчання. Сьогодні доводиться вибирати, куди піти вчитися, і часто вибір досить обмежений. У жителів маленьких міст і сіл не завжди є фінансова можливість відправити своє чадо вчитися «за три дев'ять земель», та і, повернувшись в рідне селище, випускник не завжди зможе знайти собі професійне застосування. Фінансовий аспект навчання для багатьох батьків має першочергове значення. Якщо не вийшло вступити на бюджет, а можливості навчання на комерційній основі немає, руйнуються всі мрії про омріяну професію. Проте, завжди намагайтеся знайти вихід з ситуації: обдумайте можливість заробітку під час навчання, або ж вступ на факультет, схожий за напрямком підготовки.
Нижче узагальнені державні гарантії молодим спеціалістам.
Можливо, не всі ними скористуються, однак, знати про це варто.
Отже:
Молоді спеціалісти мають рівне з іншими громадянами право на працю.
Молодим спеціалістам надають перше робоче місце після закінчення або припинення навчання у середніх загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, а також після звільнення з дійсної строкової військової або альтернативної служби.
Державна Служба зайнятості сприяє у підборі підходящої роботи, у т.ч. на додаткові робочі місця шляхом надання дотації роботодавцю.
Молодим спеціалістам гарантоване навчання новим професіям, перепідготовка та підвищення кваліфікації, згідно з потребами ринку праці.
На підприємствах, в організаціях, установах молодим спеціалістам, хто закінчив загальноосвітню школу, професійно-технічний навчальний заклад і не отримав направлення на роботу, бронюють робочі місця для їхнього працевлаштування.
Крім цього, держава забезпечує надання додаткових гарантій щодо працевлаштування:
- молоді, яка закінчила або припинила навчання у середніх загальноосвітніх школах, професійно-технічних закладах освіти,
- молоді, яка звільнилася зі строкової військової або альтернативної (невійськової) служби і якій надається перше робоче місце,
- дітям-сиротам, які залишилися без піклування батьків,
- особам, яким виповнилося 15 років і які за згодою одного із батьків або особи, яка їх замінює, можуть, як виняток, прийматися на роботу.
Для працевлаштування таких осіб місцеві державні адміністрації, виконавчі органи відповідних Рад за поданням центрів зайнятості встановлюють квоту для бронювання на підприємствах, в установах і організаціях, незалежно від форм власності, з чисельністю понад 20 осіб до 5 процентів загальної кількості робочих місць за робітничими професіями.
Представляємо вашій увазі десять міфів про вибір професії, знання яких може допомогти вам прийняти обґрунтоване рішення.
Міф № 1. Вибрати професію - це просто
Планування кар'єри являє собою багатокроковий процес, який включає в себе достатнє вивчення себе і видів занять, які ви берете до уваги для того, щоб прийняти обґрунтоване рішення.
Міф № 2. Спеціаліст з профорієнтації може сказати мені, яку професію обрати
Спеціаліст з профорієнтації, або будь-який інший фахівець з розвитку кар'єри, не може сказати вам, яка професія буде найкращою для вас. Він або вона може надати вам рекомендації у виборі професії, які можуть допомогти вам просунутися вперед у прийнятті рішення.
Міф № 3. Я не можу заробляти на життя своїм хобі
Хто це сказав? При виборі кар'єри слід вибрати ту сферу діяльності, яка пов'язана з тим, що ви любите робити у вільний час, якщо ви цього хочете. Крім того, люди стають дуже майстерними і професійними у своїх хобі, хоча більшість навичок отримали неофіційно і невимушено.
Міф № 4. Я повинен вибрати вид діяльності зі списку «Найкращі професії»
Щороку публікується безліч статей і книг зі списком найбільш затребуваних професій, зроблених на основі прогнозів експертів. Ніщо не заважає вам поглянути на ці списки, щоб побачити професію, яка вам сподобається, але ви не повинні керуватися у виборі професії тільки цим списком. Не дивлячись на те, що прогнози часто ґрунтуються на достовірних даних, іноді все змінюється кардинально. Дуже часто те, що затребуване сьогодні, не буде затребуване завтра. До того ж, вам необхідно звернути увагу на ваші інтереси, цінності та навички при виборі професії. Тільки тому, що той чи інший вид діяльності має хорошу перспективу, не говорить про те, що він вам підходить.
Міф № 5. Заробляння великої кількості грошей приведе мене до щастя
Незважаючи на те, що заробітна плата важлива, це не єдиний фактор, який ви повинні розглядати при виборі професії. Дослідження показали, що гроші не обов'язково приносять задоволення від роботи. Для багатьох людей, отримувати задоволення від того, що вони роблять на роботі набагато важливіше. Тим не менш, вам слід враховувати розмір зарплати, серед інших факторів, при оцінці професії.
Міф № 6. Як тільки я виберу професію, я буду ретельно працювати і буду з нею назавжди
Це не так. Якщо ви незадоволені вашою професією з якоїсь причини, ви завжди можете змінити її на іншу. Багато людей змінюють вид діяльності кілька разів протягом свого життя.
Міф № 7. Якщо я зміню професію, то мої навички пропадуть марно
Ваші навички назавжди залишаться з вами. Ви можете застосувати їх і на іншій роботі.
Міф № 8. Якщо мій найкращий друг (або сестра, дядько, або близька людина) щасливий в тій чи іншій галузі діяльності, то і я буду теж щасливий
Всі люди різні, і те, що працює для однієї людини, не обов'язково буде працювати для іншої, навіть якщо та чи інша особа буде мати з вами багато спільного. Якщо хтось, кого ви знаєте, має професію, яка цікавить вас, вивчіть ту професію детальніше, але врахуйте той факт, що дана професія чи спеціальність може не завжди бути відповідним варіантом для вас.
Міф № 9. Все, що я повинен зробити - це вибрати сферу діяльності. Все інше само собою стане на свої місця
Вибір професії є чудовим початком, якісним стрибком, але є безліч інших речей, які потрібно робити після вибору. План розвитку кар'єри є дорожньою картою, яка веде вас від моменту вибору професії, до становлення працівником в бажаній області діяльності та до досягнення ваших довгострокових кар'єрних цілей.
Міф № 10. Дуже мало можливостей, для того, щоб вивчити яку-небудь сферу діяльності, фактично в ній не працюючи
Незважаючи на те, що власний досвід ніщо не замінить, є й інші способи досліджувати будь-яку сферу діяльності. Ви можете прочитати про це або в друкованих виданнях, або в онлайн-ресурсах. Ви також можете зустрітися і поговорити з тими, хто працює в цій сфері діяльності.
Джерело: http://poradnyk.com/
Ідеальне резюме, досвід роботи, компетенції та навички мають величезне значення при пошуку роботи мрії, але не є панацеєю. Як показує практика, існують деякі загальні правила працевлаштування, які визначають успіх здобувача в отриманні бажаного місця.
Якщо ви постійно докладаєте всілякі зусилля і робите величезну кількість спроб, але все одно не знаєте, як знайти роботу мрії, не зневіряйтеся. Високі компетенції, навички і досвід роботи є перевагами, які, на жаль, є не тільки у вас. Крім цього, слід звернути увагу на кілька загальних правил працевлаштування, які не втрачають своєї актуальності й донині.
Правила працевлаштування
1. Чесність і щирість
Сьогодні багато говорять про те, що не можна брехати в резюме, і це зовсім не даремно. Якби було можливим побудувати успішну кар‘єру на брехні, багато людей використовували б цей інструмент. Але як показує практика, така поведінка дає абсолютно протилежний результат. Саме тому чесність як перед роботодавцем, так і перед самим собою, є одним з перших правил працевлаштування.
2. Спостережливість
Інтерв’ю з роботодавцем — це не тільки можливість проявити себе, але й шанс отримати цінну інформацію, яка допоможе знайти роботу мрії. Тому, прийшовши на співбесіду, не зациклюйтеся лише на тому, щоб максимально розповісти про себе. Ваше завдання — дізнатися якомога більше про компанію, в яку ви прийшли, а також відзначити ті фактори, що мають для вас ключове значення, і можуть бути корисними в подальшому відборі цікавлять вакансій (наприклад, умови роботи, наявність відряджень, понаднормова робота і т.п.).
3. Співпраця з «конкурентами»
Якщо ви перебуваєте в пошуку роботи, це ще не означає, що ви повинні бути ворожо налаштовані до інших здобувачів, які можуть скласти вам конкуренцію. Адже кожна людина має власні уподобання та інтереси, які далеко не завжди перетинаються з вашими критеріями вибору роботи. Спілкуючись з колегами та обмінюючись інформацією, ви зможете не тільки розширити мережу своїх пошуків, але й отримати додаткові рекомендації, а також допомогти іншим (наприклад, якщо ви потрапите на вакансію, яка матиме більший інтерес для іншого претендента).
4. «Ні» зайвим рухам
Часом нам здається, що, відправивши своє резюме на максимальну кількість вакансій, ми тим самим збільшимо свої шанси знайти роботу. Насправді правила працевлаштування підтверджують інше — в більшості випадках ви просто витрачаєте час даремно, розпорошуючись на нецікаву пропозицію. Щоб уникнути таких ситуацій, перед тим як відправляти резюме, задайте собі кілька питань, завдяки яким ви чесно відповісте перед собою, чи дійсно ви хочете саме цю роботу і чи дійсно вона відповідає всім вашим вимогам.
5. Постійний рух вперед
Незважаючи на те, що ви перебуваєте в пошуку роботи мрії, продовжуйте розвиватися далі, покращуючи свою кваліфікацію, відвідуючи тренінги та семінари. Всі набуті знання виявляться корисними, і в той же час ви відкриєте для себе нові можливості працевлаштування, заводячи міцні професійні стосунки з новими людьми.
Ці правила працевлаштування повинні стати базовим керівництвом до дії кожного претендента, який не знає, як знайти роботу мрії.
Джерело: http://vkurse.ua/
Психологи стверджують, що максимально позитивного враження можна домогтися на початку бесіди та наприкінці. Крім найбільш цікавих для претендентів питань про соціальний пакет, графік роботи, ключові обов'язки, кар'єрні перспективи, потрібно звернути увагу ще на деякі деталі, про які сьогодні й піде мова.
Як правило, роботодавці люблять людей, які хочуть розвиватися та рости в професійному сенсі. Вам, як майбутньому співробітнику, буде цікаво дізнатися, чи проводяться в компанії тренінги з розвитку особистісних якостей, чи є індивідуальні програми з персонального зростання. З одного боку, ви зможете показати, що вам цікаво щось крім заробітної плати, а з іншого, роботодавець побачить у вас співробітника з амбіціями (а таких більше люблять, ніж звичайних виконавців).
Скромність - не та якість, яка оцінюється менеджерами з персоналу. Як роботодавець буде ставитися до якості роботи, що ви можете зробити, щоб виправдати його надії, як досягнути кращих результатів? Ці питання на перспективу, які показують впевненість у силах і бажання бути попереду середньостатистичних співробітників.
Людина, яка знає собі ціну, обов'язково запитає, якою є її роль в компанії, в яких проектах їй належить взяти участь, які якості і знання їй для цього знадобляться. Наймач хоче побачити зрілого і в той же час відповідального працівника, який виявляє інтерес до довгострокових цілей компанії, роботодавець повинен бути впевнений, що в разі успіху на займаній посаді цей співробітник буде працювати протягом тривалого часу.
Одна з технік словесної дуелі передбачає «напад». Якщо ви запитаєте роботодавця, що змушує його працювати цілодобово, не шкодуючи сил і особистого часу, де він черпає натхнення, і якими є його пріоритети в житті, тим самим ви збентежите навіть найвпевненішу у своїх силах людину. Адже це вона повинна задавати питання! Але не думайте, що наймач відмовиться відповідати на них, він детально розповість про все, причому, зробить це з емоційним забарвленням. Ваше завдання - вислухати його уважно, оскільки ви дізнаєтеся багато нового про саму компанію, про її корпоративну культуру, про перспективи та майбутні плани, про дух колективізму.
Не потрібно питати!
Після закінчення співбесіді краще не ставити питання про зарплату, про можливість вільного графіка роботи. Краще, якщо роботодавець сам запропонує поговорити про це. На корпоративному сайті є форум, але такі питання на ньому зазвичай не піднімаються.
Особливо важливо не запитати, чому така чудова вакансія залишається відкритою, адже місце могло звільнитися з різних причин, можливо, з негативних, тому на співбесіді кожне питання ретельно продумувати, щоб не зіпсувати враження від розмови.
Як знайти першу роботу? Це запитання задає собі кожен випускник вишу, коледжу, технікуму або училища. Пошук першої роботи є захоплюючим і хвилюючим процесом. Адже залишаючи стіни навчального закладу, кожен випускник стикається з неясністю та невизначеністю свого майбутнього. Тим більше важливий і відповідальним є цей крок, що може бути не тільки захоплюючим, але й досить жорстким.
Насамперед, процесу пошуку роботи повинен передувати якийсь підготовчий період. Найважливішим тут є реалістична оцінка своїх можливостей. Адже багато роботодавців шукають фахівців, які вже мають якийсь досвід роботи. Тому в першу чергу необхідно підготуватися до того, що першою роботою стане робота на найнижчому щаблі кар'єрних сходів з невисокою оплатою праці.
Проте, не варто себе недооцінювати та дозволяти недосвідченості перешкоджати своїм починанням. Оцініть реально всі свої таланти та навички, які ви вже можливо встигли придбати раніше. Це обов'язково допоможе вам набути впевненості в собі та знайти першу роботу.
Не менш важливим моментом є чітке усвідомлення та розуміння конкретної галузі, сфери діяльності та спеціалізації, у якій ви бажаєте та плануєте працювати. Адже навіть у рамках одного підприємства та сама спеціальність може знайти різне застосування. І в залежності від вашого вибору надалі буде залежати як майбутнє матеріальне становище, так і рівень комфорту та задоволеності від професії.
Ознайомити з практичною стороною професії допоможе проходження практики. Більше того можливо саме організація, де ви проходили практику, стане місцем вашої першої роботи. У кожному разі відповідальний підхід до практики дасть можливість виявити свої якості, одержати невеликий досвід і, можливо, одержати позитивні рекомендації, які допоможуть знайти першу роботу в іншому місці.
Ще одним важливим моментом підготовчого етапу стане вивчення вимог, які висувають роботодавці до кандидатів з вашої спеціальності. Для цього приблизно протягом півроку до початку пошуків роботи варто переглядати відкриті вакансії. Можливо, для того, щоб знайти першу роботу вам буде потрібно здобути додаткові навички, що зустрічаються в більшості вакансій, і для цього у вас буде достатньо часу.
Знайти першу роботу не складно, важче її одержати.
На наступному етапі варто зібрати всі необхідні документи: дипломи, грамоти, рекомендаційні листи, якщо вони є в наявності та розпочати написання та відправлення резюме, у якому необхідно обов'язково вказати всі свої якості та навички. Не варто писати в резюме про відсутність досвіду роботи. Адже написання дипломної роботи та проходження практики - це вже чималий досвід, що гідний того, щоб прикрасити ваше резюме, створити сприятливе враження в потенційного роботодавця та, в остаточному підсумку, не тільки знайти першу роботу, але й одержати її. Саме резюме - ваша візитна картка, при знайомстві з якою роботодавець повинен зацікавитися саме вашою кандидатурою. Тому вкрай важливим є скласти його грамотно.
Якщо ваша кандидатура змогла зацікавити роботодавця, вас запросять пройти співбесіду. Не варто спізнюватися на цей важливий захід, приїхати необхідно вчасно, у встановлену годину. Приділіть особливу увагу своєму зовнішньому вигляду. Він не повинен бути зухвалим та неохайним. Перевагу віддайте діловому стилю.
Найважливіший етап співбесіди полягає в тому, щоб переконати роботодавця, що ви саме та кандидатура, що гідна обраної роботи. Всю підготовку, яку ви пройшли, перш ніж розпочати пошуки й, можливо, вже практично знайти першу роботу можна буде звести до нуля, якщо ви не зможете добре себе продати. Природно, що роботодавець не буде очікувати від вас знання всіх нюансів роботи, але буде при цьому шукати інші риси індивідуальності, які зможуть продемонструвати, здатні ви з нею в майбутньому впоратися чи ні.
Ключем до старту співбесіди на гарній ноті є мова вашого тіла. Ваші переживання не повинні бути помітними, не дозволяйте нервозності пересилити всі старання справити гарне враження. Управляйте своїм самовладанням, намагайтеся поводитися впевнено. Привітайте роботодавця з посмішкою на обличчі та повідомте його, наскільки підходящою кандидатурою ви є.
Крім того, дозволити зрозуміти, що ви маєте уявлення про майбутню роботу, вашому інтерв'юерові допоможе проведене вами перед співбесідою невелике дослідження та збір інформації про компанію, виготовлені нею товари і надавані послуги, особливості і місці на ринку.
Після закінчення співбесіди та відповідей на всі запитання роботодавця, задайте свої запитання про профіль роботи та компанію. Це продемонструє вашу справжню допитливість і зацікавленість у роботі.
Цілеспрямованість, бажання та ретельна підготовка обов'язково допоможуть вам знайти першу роботу, проявити себе в найкращій якості та рухатися кар'єрними сходами тільки вперед.
Джерело: http://for-life.pp.ua/
Вакансії в Україні та за кордоном (NEUVOO.COM.UA)
Шановні працедавці! Запрошуємо до співпраці! Ви маєте можливість розповісти про діяльність Вашого підприємства, організації чи установи, запропонувати цікаві презентації, майстер-класи, тренінги, семінари для студентів різних спеціальностей. Можете ознайомити студентів з наявними вакансіями, залучити на практику, стажування чи постійну роботу. Для цього можна надіслати Ваші пропозиції на ел. пошту: v82@nupp.edu.ua
Ознайомтесь із списком наявних спеціальностей
Навчально-науковий інститут архітектури, будівництва та землеустрою
191 Архітектура та містобудування
192 Будівництво та цивільна інженерія
193 Геодезія та землеустрій
Навчально-науковий інститут інформаційних технологій та робототехніки
122 Комп’ютерні науки
123 Комп’ютерна інженерія
131 Прикладна механіка
133 Галузеве машинобудування
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
172 Телекомунікації та радіотехніка
274 Автомобільний транспорт
Навчально-науковий інститут нафти і газу
101 Екологія
144 Теплоенергетика
185 Нафтогазова інженерія та технології
184 Гірництво
103 Науки про Землю
183 Технології захисту навколишнього середовища
Факультет фізичної культури та спорту
017 «Фізична культура і спорт»
227 «Фізична терапія, ерготерапія»
Навчально-науковий інститут фінансів, економіки, управління та права
051 Економіка
071 Облік і оподаткування
072 Фінанси, банківська справа та страхування
073 Менеджмент
075 Маркетинг
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
242 Туризм
292 Міжнародні економічні відносини
Факультет філології, психології та педагогіки
023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
035 Філологія
Навчально-науковий інститут архітектури, будівництва та землеустрою
191 Архітектура та містобудування
192 Будівництво та цивільна інженерія
193 Геодезія та землеустрій
Навчально-науковий інститут інформаційних технологій та робототехніки
122 Комп’ютерні науки
123 Комп’ютерна інженерія
131 Прикладна механіка
133 Галузеве машинобудування
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
172 Телекомунікації та радіотехніка
274 Автомобільний транспорт
Навчально-науковий інститут нафти і газу
183 Технології захисту навколишнього середовища
144 Теплоенергетика
185 Нафтогазова інженерія та технології
Факультет фізичної культури та спорту
017 «Фізична культура і спорт»
Навчально-науковий інститут фінансів, економіки, управління та права
051 Економіка
071 Облік і оподаткування
072 Фінанси, банківська справа та страхування
073 Менеджмент
075 Маркетинг
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
242 Туризм
292 Міжнародні економічні відносини
Факультет філології, психології та педагогіки
023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
035 Філологія
Заходьте на офіційний сайт університету та слідкуйте за інформацією щодо відкритих вакансій, новин та заходів із питань працевлаштування студентів і випускників
Презентації – це можливість представити в найкращому вигляді підприємство, організацію чи фірму студентській аудиторії, розповісти про пріоритети роботи, особливості і винагороду за працю.
Презентація надає підприємству чи фірмі додаткову можливість швидкого зворотного зв'язку, проведення опитувань, анкетування серед студентів, сприяє підвищенню популярності, зміцненню іміджу компанії.
Дні кар’єри – це унікальна можливість розповісти майбутнім випускникам про Вашу роботу, її особливості, надати майбутнім спеціалістам корисні поради.
Що таке ДНІ КАР’ЄРИ?
Це зустрічі молодих спеціалістів-випускників університету, працюючих по різних спеціальностях, зі студентами.
Під час зустрічей спеціалісти розповідають студентам про те, як і чому вони обрали свою роботу, як вони її шукали і які вимоги до молодих спеціалістів зі сторони працедавців, відповідають на питання студентів.
Зустрічі проводяться в університеті, на кожній кафедрі за участю 3-5 спеціалістів.
Теми загальноуніверситетських зустрічей під час ДНІВ КАР’ЄРИ:
- Кар’єра в будівництві.
- Кар’єра в врхітектурі.
- Кар’єра в фінансово-економічній сфері.
- Кар’єра в менеджменті та бізнесі.
- Кар’єра в машинобудуванні.
- Кар’єра в нафтогазовій сфері та секторі природокористування.
- Кар’єра в гуманітарній сфері.
- Кар’єра в банківській сфері.
Якщо Ви бажаєте прийняти участь у Днях кар’єри, то зв’яжіться з нами зручним для Вас чином.
На ярмарці студенти можуть вільно спілкуватися із працедавцями.
Представники підприємств можуть залучати кращих студентів до роботи у своїх компаніях.
Студентам:
Знайомство з компаніями
Можливість знайти місце роботи або стажування
Тренінгові програми та багато іншого
Працедавцям:
Презентація компанії
Пошук студентів або випускників для роботи в своїй компанії
З відгуками від підприємств можна ознайомитися на сторінках освітніх програм, що реалізуються кафедрами.
Направлення на практику та повідомлення Щоденник практики Угода на практику
Практика студентів університету є невід’ємною складовою освітньо-професійної програми підготовки фахівців. Вона спрямована на закріплення теоретичних знань, отриманих студентами за час навчання, набуття і удосконалення практичних навичок і умінь за відповідною спеціальністю.
Метою практики є формування та розвиток у студентів професійного вміння приймати самостійні рішення в умовах конкретного виробництва, оволодіння сучасними методами, формами організації праці, знаряддями праці в галузі їх майбутньої спеціальності.
Види та обсяги практик визначаються освітньо-професійною програмою підготовки фахівців, що відображається відповідно в навчальних планах і графіках навчального процесу.
Місцем проведення практики можуть бути сучасні підприємства, (організації, установи) різних галузей господарства, науки, освіти, охорони здоров’я, культури, торгівлі, сільського господарства, державного управління. Залежно від конкретної спеціальності студентів основним видом практики є виробнича.
Метою виробничої практики є закріплення та поглиблення теоретичних знань, отриманих студентами в процесі вивчення певного циклу теоретичних дисциплін, практичних навичок зі спеціальності, а також збір фактичного матеріалу для виконання курсових проектів (робіт).
Переддипломна та виробнича практики студентів є завершальним етапом навчання і проводиться на випускному курсі з метою узагальнення і вдосконалення здобутих ними знань, практичних умінь та навичок, оволодіння професійним досвідом та готовності їх до самостійної трудової діяльності, а також збору матеріалів для дипломного проектування.
Практика студентів університету проводиться на базах практики.
При підготовці фахівців за цільовими договорами з підприємствами (організаціями, установами) бази практики передбачаються у цих договорах.
Студенти можуть самостійно, за погодженням із завідуючим кафедри, підбирати для себе базу практики за фахом і пропонувати її для використання.
Випускники
Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»,
які працюють на керівних посадах провідних підприємств, установ і організацій
№п/п |
ПІБ |
Кафедра |
Інститут/факультет, спеціальність |
Рік закінчення навчання |
Посада, звання |
Місце роботи |
Адреса підприємства (установи) |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Навчально-науковий інститут архітектури, будівництва та землеустрою |
|||||||
1 |
Кукоба Анатолій Тихонович |
АДГЗСБ |
Сільськогосподарське будівництво |
1972 |
Мер м. Полтава, до 2006р. |
Міськвиконком |
м. Полтава |
2 |
Шляховий Юрій Віталійович |
АіМБ |
Промислове і цивільне будівництво |
1985 |
Керуючий філією |
Полтавська обласна філія ПАТ «Укрсоцбанк» |
м. Полтава |
3 |
Головкін Олександр Васильович |
КМДП |
Промислове і цивільне будівництво |
1981 |
Директор |
БМФ «Укргазпромбуд» |
м. Полтава |
4 |
Юхименко Олександр Олександрович |
КМДП |
Промислове і цивільне будівництво |
1985 |
Заступник генерального директора |
ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «СЕН» |
м. Полтава |
5 |
Маляренко Валерій Іванович |
ЗБіККтаОМ |
Промислове і цивільне будівництво |
1978 |
Перший заступник генерального директора з технічних питань |
ТОВ з додатковою відповідальністю «Полтаватрансбуд» |
м. Полтава |
6 |
Ландарь Олексій Михайлович |
ЗБіККтаОМ |
Промислове і цивільне будівництво |
1963 |
Генеральний директор |
ТОВ «Полтавтрансбуд» |
м. Полтава |
7 |
Семко Олександр Володимирович |
ЗБіККтаОМ |
Промислове і цивільне будівництво |
|
в.о. директора ННІ АтаБ |
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка |
м. Полтава |
8 |
Черних Сергій Петрович |
КМДП |
Промислове і цивільне будівництво |
1982 |
Перший заступник голови Служби безпеки України з 01.03.2013 по 28.02.2014 |
Служба безпеки України |
м. Київ |
9 |
Галушко Борис Павлович |
АіМБ |
Промислове і цивільне будівництво |
1985 |
Заступник голови обладміністрації |
Полтавська обласна державна адміністрація |
м. Полтава |
10 |
Бондаренко Олександр Вікторович |
АіМБ |
Промислове і цивільне будівництво |
1981 |
Заступник голови держбуду України 2003-2005рр. |
Державна архітектурно-будівельна інспекція |
м. Київ |
11 |
Сазонов Костянтин Олександрович |
Кафедра архітектури будівель, містобудування та дизайну |
Промислове і цивільне будівництво |
1975 |
Завідуючий кафедрою дизайну інтер`єру |
Київський національний університет технологій і дизайну |
м. Київ |
12 |
Веревський Андрій Михайлович |
ЗБіККтаОМ |
Промислове і цивільне будівництво |
1992 |
Народний депутат України |
|
м. Київ |
13 |
Ченчевий Валерій Геннадійович |
Кафедра АтаМБ |
Промислове і цивільне будівництво |
1977 |
Голова правління ПАТ «Київводоканал» |
ПАТ «Київводоканал» |
м. Київ |
14 |
Надоша Олег Володимирович |
ЗБіККтаОМ |
Промислове і цивільне будівництво |
1989 |
Народний депутат України |
|
м. Київ |
15 |
Голбан Тимофій Тимофійович |
КМДП |
Будівництво та цивільна інженерія |
2018 |
Директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полт.ОДА |
Полтавська обласна державна адміністрація |
м. Полтава |
16 |
Козичко Іван Васильович |
КМДП |
Промислове і цивільне будівництво |
1980 |
Начальник виробничо-технічного відділу ПЗВД «Полтавтрансбуд» |
ТОВ «Полтавтрансбуд» |
м. Полтава |
17 |
Новицький Павло Леонідович |
КМДП |
Промислове і цивільне будівництво |
1983 |
Голова Наглядової Ради ДПАТ «Сумбуд» |
ДПАТ «Сумбуд» |
м. Суми |
18 |
Іщенко Володимир Вікторович |
Автомобільних доріг, геодезії, землеустрою та сільських будівель |
«Автомобільні дороги та аеродроми» |
2002 |
головний інженер |
ТОВ «Онур» |
|
19 |
Заїка Андрій Валерійович |
Автомобільних доріг, геодезії, землеустрою та сільських будівель |
«Автомобільні дороги та аеродроми» |
2007 |
зам. директора ДП «Агентство місцевих доріг у Полт. обл.» |
ДП «Агентство місцевих доріг у Полтавській області» |
м. Полтава |
20 |
Глуховеря Віталій Михайлович |
Автомобільних доріг, геодезії, землеустрою та сільських будівель |
«Автомобільні дороги та аеродроми» |
2003 |
начальник відділу дорожнього господарства управління капітального будівництва |
Департамент будівництва містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації
|
м. Полтава |
21 |
Гусенко Максим Володимирович |
Автомобільних доріг, геодезії, землеустрою та сільських будівель |
«Автомобільні дороги та аеродроми» |
2006 |
головний інженер
|
«Лохвицький райавтодор» |
|
22 |
Погрібний Дмитро Олександрович |
Автомобільних доріг, геодезії, землеустрою та сільських будівель |
«Геодезія та землеустрій» |
2018 |
Директор |
Державного підприємства Полтавський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою.
|
м. Полтава |
23 |
Борисюк Олександр Віталійович |
Кафедра технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів |
технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів |
1999 |
головний технолог
|
ТОВ «Завод залізобетонних виробів №7» |
м. Полтава |
24 |
Дудко Максим Сергійович
|
Кафедра технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів |
технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів |
2005 |
начальник будівельної лабораторії |
«DUGLAS ALLIANCE LTD» |
м. Київ |
25 |
Сафронович Ольга Миколаївна
|
Кафедра технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів |
технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів |
2018 |
начальник ВТК |
ТОВ «Будівельна компанія «Комбінат виробничих підприємств» |
с. Терешки |
26 |
Лебединський Сергій Сергійович |
Кафедра архітектури та міського будівництва |
Промислове і цивільне будівництво |
2013 |
головний інженер проекту в ТОВ «Науково-дослідний проектно-вишукувальний інститут «Полтаваагропроект»
|
ТОВ «Науково-дослідний проектно-вишукувальний інститут «Полтаваагропроект»
|
м. Полтава |
27 |
Соболь Олександр Борисович |
Кафедра архітектури та міського будівництва |
Міське будівництво і господарство |
2018 |
начальник відділу з експлуатації, ремонту наземних споруд та господарських робіт |
Кременчуцький льотний коледж національного авіаційного університету |
м. Кременчук |
28 |
Фисун Андрій Миколайович |
Кафедра архітектури та міського будівництва |
Промислове і цивільне будівництво |
2015 |
старший прораб відділу капітального будівництва «Еристовського ГЗК»
|
«Еристовський ГЗК»
|
м. Горішні Плавні |
29 |
Войтович Юрій Олександрович |
Кафедра образотворчого мистецтва |
Декоративно-прикладне мистецтво |
2001 |
відомий художник-кераміст |
|
м. Київ |
30 |
Бернацький Юрій Борисович |
Кафедра образотворчого мистецтва |
Декоративно-прикладне мистецтво |
2013 |
Директор приватної художньої школи м. Полтава |
Арт-студія «Художник» |
м. Полтава |
31 |
Будущева Ганна Олексіївна |
Кафедра образотворчого мистецтва |
Декоративно-прикладне мистецтво |
2002 |
Завуч ПДХШ |
Дитяча художня школа |
м. Полтава |
32 |
Пілюгіна Ольга Євгенівна |
Кафедра образотворчого мистецтва |
Декоративно-прикладне мистецтво |
2005 |
Лауреат державних премій та стипендій Президента України |
|
с. Решетилівка |
33 |
Кашперський Олексій Віталійович |
Кафедра образотворчого мистецтва |
Декоративно-прикладне мистецтво |
2010 |
Директор дизайн-студії |
Дизайн студія «K&V» |
м.Роквіль (США) |
34 |
Канівець Людмила Сергіївна |
Кафедра архітектури будівель та містобудування |
Містобудування |
2005 |
Лауреат Державної премії України 2008 р. в галузі «Архітектура» |
|
м. Миргород |
35 |
Зубашич Едуард Михайлович |
Кафедра архітектури будівель та містобудування |
Архітектура |
1989 |
Голова Полтавської обласної організації національної спілки архітекторів України
|
|
м. Полтава |
36 |
Шевельов Микола Анатолійович |
Кафедра архітектури будівель та містобудування |
Дизайн архітектурного середовища |
2000 |
Головний архітектор |
Полтавська обласна державна адміністрація |
м. Полтава |
37 |
Гузик Володимир Васильович |
Кафедра архітектури будівель та містобудування |
Дизайн архітектурного середовища |
1994 |
Директор |
ТОВ «Архімістобуд» |
м. Полтава |
38 |
Кривцов Андрій Володимирович |
Кафедра архітектури будівель та містобудування |
Архітектура будівель і споруд |
1998 |
Начальник Управління архітектури та містобудування |
Сумська міська рада |
м. Суми |
39 |
Кривцов Олег Володимирович |
Кафедра архітектури будівель та містобудування |
Архітектура будівель і споруд |
1994 |
Начальник Управління архітектури та містобудування |
Сумська обласна державна адміністрація |
м. Суми |
40 |
Мясніченко Валентин Олексійович |
Кафедра архітектури будівель та містобудування |
Містобудування |
1994 |
Заступник голови м. Хорол |
|
м. Хорол |
41 |
Шмонденко Андрій Григорович |
Кафедра архітектури будівель та містобудування |
Архітектура будівель і споруд |
2001 |
Начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор |
Відділ містобудування та архітектури м. Лубни |
м. Лубни |
42 |
Бер Аліна Миколаївна |
Кафедра архітектури будівель та містобудування |
Містобудування |
1989 |
В.о. головного архітектора, спеціаліст І категорії з питань будівництва, містобудування та архітектури |
Тростянецька міська рада Сумської області |
м. Тростянець Сумська область |
43 |
Карюк Микола Всеволодович |
Кафедра архітектури будівель та містобудування |
Архітектура |
1973 |
Головний архітектор |
ТОВ «ПІ Полтаваархпроект» |
м. Полтава |
44 |
Заєць Сергій Петрович |
Кафедра архітектури будівель та містобудування |
Архітектура |
1986 |
Директор ПП «Імпровіз» |
ПП «Імпровіз» |
м. Полтава |
45 |
Регін Олександр Олександрович |
Кафедра архітектури будівель та містобудування |
Архітектура |
1986 |
Головний архітектор |
АКВДП «Державний проектний інститут містобудування» |
м. Полтава |
46 |
Юхименко Михайло Васильович |
Кафедра архітектури будівель та містобудування |
Архітектура |
1976 |
Заслужений архітектор України Перший заступник міського голови м. Полтави (1997-2000 – головний архітектор) |
Міськвиконком |
м. Полтава |
47 |
Забишний Василий Іванович |
Кафедра гідравліки, водопостачання та водовідведення |
Водопостачання та водовідведення |
1978 |
Замісник генерального директора |
КП ПОР «Полтававодоканал» |
м. Полтава |
47 |
Забишний Євген Васильович |
Кафедра гідравліки, водопостачання та водовідведення |
Водопостачання та водовідведення |
2000 |
Головний інженер |
КП ПОР «Полтававодоканал» |
м. Полтава |
48 |
Забишний Віктор Іванович |
Кафедра гідравліки, водопостачання та водовідведення |
Водопостачання та водовідведення |
2002 |
Начальник водозабірних насосних станцій |
КП ПОР «Полтававодоканал» |
м. Полтава |
49 |
Страшко Павло Віталійович |
Кафедра гідравліки, водопостачання та водовідведення |
Водопостачання та водовідведення |
2008 |
Начальник Супрунівських очисних споруд |
КП ПОР «Полтававодоканал» |
м. Полтава |
50 |
Мистюк Сергій Іванович |
Кафедра гідравліки, водопостачання та водовідведення |
Водопостачання та водовідведення |
2009 |
Начальник Затуринських очисних споруд |
КП ПОР «Полтававодоканал» |
м. Полтава |
51 |
Медведовський Євген Валерійович |
Кафедра гідравліки, водопостачання та водовідведення |
Водопостачання та водовідведення |
2010 |
Головний інженер |
КП «Кременчукводоканал» |
м. Кременчук |
52 |
Михеєв Роман Валентинович |
Кафедра гідравліки, водопостачання та водовідведення |
Водопостачання та водовідведення |
1998 |
Головний технолог |
КП «Кременчукводоканал» |
м. Кременчук |
53 |
Строк Сергій Борисович |
Кафедра гідравліки, водопостачання та водовідведення |
Водопостачання та водовідведення |
1985 |
Головний інженер |
КП «Луцькводоканал» |
м. Луцьк |
54 |
Строк Максим Сергійович |
Кафедра гідравліки, водопостачання та водовідведення |
Раціональне використання та охорона водних ресурсів |
2006 |
Заступник начальника водозабору |
КП «Луцькводоканал» |
м. Луцьк |
55 |
Мальований Володимир Олексійович |
Кафедра гідравліки, водопостачання та водовідведення |
Будівництво і цивільна інженерія |
2018 |
Фінансовий директор КП «Кременчукводоканал»
|
КП «Кременчукводоканал»
|
м. Кременчук |
Навчально-науковий інститут інформаційних технологій і робототехніки |
|||||||
1 |
Якуба Євгеній Григорович |
Кафедра будівельних машин і обладнання |
Автомобільний транспорт |
2011 |
Начальник відділу транспорту Полтавського Міськвиконкому |
Полтавський Міськвиконком |
м. Полтава |
2 |
Чередніков Володимир Миколайович |
Кафедра будівельних машин і обладнання |
Підйомно-транспортні, будівельні, меліоративні машини та обладнання |
1994 |
Головний конструктор |
ТОВ КБ «Аерокоптер» |
36009, м. Полтава, вул.Зiньковска, 52 |
3 |
Певнев Павло Миколайович |
Кафедра будівельних машин і обладнання |
Підйомно-транспортні, будівельні, меліоративні машини та обладнання |
1995 |
Технічний директор |
Автоцентр-Полтава |
36000, м. Полтава, Київське шосе, 29 |
4 |
Погорілий Ігор Васильович |
Кафедра будівельних машин і обладнання |
Підйомно-транспортні, будівельні, меліоративні машини та обладнання |
1997 |
Заступник директора з навчальної роботи |
Полтавський будівельний технікум транспортного будівництва |
36004, м. Полтава, площа Слави, 4 |
5 |
Задворкін Дмитро Юрійович |
Кафедра будівельних машин і обладнання |
Автомобільний транспорт |
2015 |
Голова Шевченківської районної у м. Полтава ради |
Шевченківська районна у м. Полтава рада |
вул. Івана Мазепи, 30, Полтава, Полтавська, 36000 |
6 |
Ващенко Костянтин Миколайович |
Кафедра технології машинобудування |
Технологія машинобудування |
2002 |
кандидат технічних наук, доцент, лауреат щорічної Премії Президента України для молодих учених за 2007 рік, заступник генерального конструктора на ВАТ "Лтава"
|
ВАТ «Лтава» |
м. Полтава |
7 |
Клименко Віталій Григорович |
Кафедра технології машинобудування |
Технологія машинобудування |
1996 |
Головний технолог |
ПАТ «Електромотор» |
36000, м. Полтава, вул. Європейська, 155 |
8 |
Більчук Антон Сергійович
|
Кафедра технології машинобудування |
Технології машинобудування |
2008 |
Директор |
Полтавський механічний завод Денасмаш, ПАТ
|
36007, Полтава, Заводська вулиця, 3, (0532) 519-023 |
9 |
Шершов Вадим Валерійович
|
Кафедра технології машинобудування |
Технології машинобудування |
2005 |
Директор з виробництва
|
ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» |
36009, Полтава, вул. Зеньковская, 57, |
10 |
Крайник Юрій Леонідович |
Кафедра технології машинобудування |
Технології машинобудування |
|
начальник ливарного цеху ПАТ «Полтавамаш» |
ПАТ «Полтавамаш» |
м. Полтава |
11 |
Григоренко Сергій Олександрович
|
Кафедра технології машинобудування |
Технології машинобудування |
2005 |
Директор |
ТОВ «Упрспецмонтаж» |
м. Полтава |
12 |
Барильченко Анатолій Миколайович |
Кафедра автоматики і електроприводу |
Електромеханічні системи автоматизації та електропривод |
1999 |
Директор |
ТОВ «Глобинський переробний завод» |
39000, Полтавська область, Глобинський район, м. Глобине, вул. Володимирівська, 203 |
13 |
Пушенко Денис Михайлович |
Кафедра автоматики і електроприводу |
Електромеханічні системи автоматизації та електропривод |
2002 |
Головний енергетик |
Полтавська філія «УГВ-Сервіс» |
36000, м. Полтава, вул. Грабчака, 4. |
14 |
Шкурат Андрій Олексійович |
Кафедра автоматики і електроприводу |
Електромеханічні системи автоматизації та електропривод |
2004 |
Головний енергетик |
Комунальне підприємство Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» |
36020, м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, буд. 40-А |
15 |
Севідов Валентин Сергійович |
Кафедра автоматики і електроприводу |
Електромеханічні системи автоматизації та електропривод |
2008 |
Заступник начальника служби по ремонту підстанцій |
ПАТ «Полтаваобленерго» |
36000, м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5 |
16 |
Колодяжний Олександр Петрович |
Кафедра автоматики і електроприводу |
Електромеханічні системи автоматизації та електропривод |
2011 |
Головний енергетик |
ТОВ «Білоцерківський молокозавод» |
09172, Київська область, Белоцерківский район, с. Томилівка, вул. Узинска, 2 |
17 |
Містюк Іван Іванович |
Кафедра автоматики і електроприводу |
Електромеханічні системи автоматизації та електропривод |
2014 |
Начальник служби водовідведення
|
Комунальне підприємство Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» |
36020, м. Полтава, вул.Пилипа Орлика, буд. 40-А |
18 |
Безручко М.аксим Іванович |
Кафедра Вищої та прикладної математики |
Інформатика |
2018 |
Директор |
ТОВ «АЙТІЕЛЕС ЮЕЙ» |
м. Полтава вул.. Європейська,6а
|
Навчально-науковий інститут фінансів, економіки управління та права |
|||||||
1 |
Чернявський Микола Олександрович |
Кафедра економіки підприємства та управління персоналом |
Економіка підприємства |
1995 |
Заступник голови правління з адміністративної діяльності |
ПАТ «Прикарпаттяобленерго» |
76014, Україна. м. Івано- Франківськ, вул. Індустріальна, 34 |
2 |
Яхіна Тетяна Русланівна |
Кафедра економіки підприємства та управління персоналом |
Економіка підприємства |
1996 |
К.е.н., член правління-заступник голови правління |
ПАТ «Мегабанк» |
м. Харків, вул. Алчевських, 30 |
3 |
Шевченко Таміла Вячеславівна |
Кафедра економіки підприємства та управління персоналом |
Економіка підприємства |
1999 |
Голова Кобеляцької районної державної адміністрації Полтавської області |
Кобеляцька РДА Полтавської області |
39200, Полтавська обл., Кобеляцький р-н, м. Кобеляки, вул. Шевченка, буд. 15/27 |
4 |
Лисак Олег Вікторович |
Кафедра економіки підприємства та управління персоналом |
Економіка підприємства |
1995 |
Генеральний директор |
ФК «Ворскла» |
36000, м. Полтава, Майдан Незалежності, 16 |
5 |
Попельнюх Сергій Анатолійович |
Кафедра економіки підприємства та управління персоналом |
Економіка підприємства |
1999 |
Голова ТОВ «Нафтогазмонтаж» |
ТОВ «Нафтогазмонтаж» |
37300, Полтавська обл., Гадяцький р-н, м. Гадяч, вул. 50 років Жовтня, 44 |
6 |
Кремчук Тетяна Юріївна |
Кафедра економіки підприємства та управління персоналом |
Економіка підприємства |
2005 |
Фінансовий директор |
ТОВ «Інвестиційно-промислова компанія «Полтавазернопродукт» |
39001, Полтавська обл., Глобинський район, м. Глобине, вул. Заводська, 1 |
7 |
Момот Тетяна Валеріївна |
Кафедра економіки підприємства та управління персоналом |
Економіка підприємства |
1995 |
Завідувач кафедри фінансово-економічної безпеки і аудиту, д.е.н., професор |
Харківський національний університет міського господарства ім. О.М.Бекетова |
61002, Україна, м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17 |
8 |
Федорченко Дмитро Володимирович |
Кафедра економіки підприємства та управління персоналом |
Економіка підприємства
|
2011 |
Керівник проекту по впровадженню TMS |
ТОВ «Нова пошта» |
м. Київ, вул. Велика Житомирська, |
9 |
Самкова Анастасія Юріївна |
Кафедра економіки підприємства та управління персоналом |
Економіка підприємства
|
2014 |
Директор ТОВ «ГлобалРайсГруп» |
ТОВ «ГлобалРайсГруп» |
36014, Полтавська обл., м. Полтава, вул.. Соборності, буд. 72, офіс 303 |
10 |
Головатий Олександр Маркович |
Кафедра економіки підприємства та управління персоналом |
Економіка підприємства
|
2006 |
Директор МП «Протон» |
МП «Протон» |
36000, м. Полтава, вул. Серьогіна,8 |
11 |
Мирон Юрій Васильович |
Кафедра економіки підприємства та управління персоналом |
Економіка підприємства
|
1998 |
Директор ТОВ «Новапринт» |
ТОВ «Новапринт» |
36040, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул. Героїв Сталінграду, буд. 34/24А корпус 1 квартира 128. |
12 |
Кривошей Олександр Олександрович |
Кафедра економіки підприємства та управління персоналом |
Економіка підприємства |
2014 |
Заступник директора ТОВ «Гравіті-Пласт» |
ТОВ «Гравіті-Пласт» |
49081, м. Дніпро, вул. Артельна, 10 |
13 |
Шикіло Анастасія Валеріївна |
Кафедра економіки підприємства та управління персоналом |
Економіка підприємства |
2016 |
Головний економіст |
ДП «Полтавський комбінат хлібопродуктів» |
м. Полтава, вул. Небесної сотні, 69 |
14 |
Тарасов Дмитро Анатолійович |
Кафедра економіки підприємства та управління персоналом |
Економіка підприємства |
2008 |
Директор з економічних питань |
ТОВ «Смарагд» |
36000, м. Полтава. вул. Соборності, 21, кв. 6 |
15 |
Золотайко Олена Григорівна |
Кафедра економіки підприємства та управління персоналом |
Економіка підприємства |
2000 |
Головний економіст |
ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» |
36009, м. Полтава, вул. Зінківська, 57 |
16 |
Горшковоз Сергій Олександрович |
Кафедра економіки підприємства та управління персоналом |
Економіка підприємства |
2016 |
Заступник начальника
|
Філія управління магістральних газопроводів Київтрансгаз Диканське ЛВУМГ |
Полтавська обл., смт Диканька, вул. Газовиків, 65 |
17 |
Голбан Тимофій Тимофійович |
Кафедра фінансів і банківської справи (1а. секція державного управління і права) |
Державна служба |
2014 |
Директор |
Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства |
м. Полтава, вул. Зигіна, 1 |
18 |
Масленко Олександр Іванович |
Кафедра фінансів і банківської справи (1а. секція державного управління і права) |
Державна служба |
2015 |
Перший заступник начальника |
Управління Держпраці у Полтавській області |
м. Полтава, вул. Пушкіна, 119 |
19 |
Кулинич Оксана Василівна |
Кафедра туризму та адміністрування |
Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності |
2016 |
Головний менеджер в Україні |
«Irriga System SA» |
Київ,вул. Берковеця 6А, оф. 224 |
20 |
Яценко Катерина Олексіївна |
Кафедра туризму та адміністрування |
Бізнес-адміністрування |
2014 |
Завідувач сектору по роботі з грантоутворюючими організаціями та міжнародного співробітництва відділу міжнародних зв’язків
|
Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка |
м. Полтава, просп. Першотравневий, 24 |
21 |
Філонич Олена Миколаївна
|
Кафедра фінансів і банківської справи |
Фінанси і кредит |
2008 |
Проректор з економічних питань – головний бухгалтер ПолтНТУ
|
Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка |
м. Полтава, просп. Першотравневий, 24 |
22 |
Сівіцька Світлана Павлівна
|
Кафедра фінансів і банківської справи |
«Фінанси і кредит» |
2011 |
Проректор з наукової та міжнародної роботи ПолтНТУ
|
Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка |
м. Полтава, просп. Першотравневий, 24 |
23 |
Онищенко Світлана Володимирівна
|
Кафедра фінансів і банківської справи |
Фінанси і кредит |
2006 |
Доктор економічних наук, професор кафедри фінансів і банківської справи |
Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка |
|
24 |
Моргун Олег Сергійович
|
Кафедра фінансів і банківської справи |
Фінанси, банківська справа та страхування |
2006 |
Завідувач Сектору Державної регуляторної Служби України у Полтавській області |
Державна регуляторна служба України,
|
м. Полтава |
25 |
Батрак Віталій Анатолійович
|
Кафедра фінансів і банківської справи |
Фінанси, банківська справа та страхування |
2013 |
Директор групи компаній «Алло» в Полтавській області |
Компанія «Алло» |
м. Полтава |
26 |
Клименко Юлія Миколаївна
|
Кафедра фінансів і банківської справи |
Фінанси, банківська справа та страхування |
2011 |
Заступник начальника департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації, головний спеціаліст
|
Полтавська обласна державна адміністрація |
м. Полтава |
27 |
Тополь Владислав Володимирович
|
Кафедра фінансів і банківської справи |
Фінанси, банківська справа та страхування |
2011 |
Начальник відділу забезпечення транспорту, центральний офіс
|
ТОВ «Нова Пошта» |
м. Полтава |
28 |
Тімченко Тетяна Іванівна
|
Кафедра фінансів і банківської справи |
Фінанси, банківська справа та страхування |
2011 |
Фінансовий аналітик |
ТОВ «Нова Пошта» |
м. Київ |
29 |
Охріменко Андрій Олександрович
|
Кафедра фінансів і банківської справи |
Фінанси і кредит |
2010 |
Заступник головного лікаря з економічних питань в ПОДКЛ
|
ПОДКЛ |
м. Полтава |
30 |
Мащенко Олександр Володимирович |
Кафедра економічної теорії та економічної кібернетики |
Економічна кібернетика |
2005 |
Керівник департамента логістики компанії «Кернел» |
ТОВ «КЕРНЕЛ» |
м. Київ |
31 |
Сорока Максим Віталійович |
Кафедра економічної теорії та економічної кібернетики |
Економічна кібернетика |
2006 |
Керівник ІТ проектів виробничих активів, відділ впровадження та підтримки 1С |
ПРАТ «КЕРНЕЛ ГРУПП» |
м. Полтава, вул..Маррла-Бірюзова, 17 |
32 |
Вірченко Віктор Вікторович |
Кафедра економічної теорії та економічної кібернетики |
Економічна кібернетика |
2008 |
Начальник відділу міжнародних зв'язків, доцент кафедри будівельних машин та обладнання |
Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка |
м. Полтава, просп. Першотравневий, 24 |
33 |
Сахацький Дмитро Олександрович |
Кафедра економічної теорії та економічної кібернетики |
Економічна кібернетика |
|
заступник начальника управління з економічних питань в Управлінні охорони здоров'я виконавчого комітету Полтавської міської ради |
Управління охорони здоров'я виконавчого комітету Полтавської міської ради |
м. Полтава |
34 |
Шарієвська Анастасія Володимирівна |
Кафедра обліку і аудиту |
Облік і аудит |
2005 |
завідувач сектору адміністрування податків та зборів з фізичних осіб та єдиного внеску території обслуговування Полтавської ОДПІ |
Полтавська ОДПІ
|
36000, м. Полтава, вул. Європейська, 4
|
35 |
Янко Антон Ігорович |
Облік і аудит |
Облік і аудит |
2009 |
начальник розрахункового бюро ПАТ «Полтавський авто агрегатний завод»
переможець конкурсу «Кращий бухгалтер України»;
лектор, консультант, автор статей в профільних виданнях з питань обліку заробітної плати
|
ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод»
|
м. Полтава |
36 |
Желєзкіна Марина Олександрівна |
Кафедра обліку і аудиту |
Облік і аудит |
2009 |
заступник головного бухгалтера ПАТ «Полтавського авто агрегатного заводу» |
ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод»
|
36009, м. Полтава, вул.Зіньковська, 57 |
37 |
Ясинська Мирослава Євгенівна |
Кафедра обліку і аудиту |
Облік і аудит |
2005 |
головний спеціаліст відділу звітності про виконання місцевих бюджетів управління консолідованої звітності |
Головне управління державної казначейської служби України у Полтавській області
|
36011, вул. Шевченка, 1, м. Полтава |
38 |
Ткаченко Ольга Олександрівна |
Кафедра обліку і аудиту |
Облік і аудит |
2009 |
начальник відділу державного фінансового аудиту в галузі сільського господарства Департаменту контролю в аграрній галузі, екології та природокористування |
Державна аудиторська служба України |
м. Київ |
39 |
Захарова Ольга Анатоліївна |
Кафедра обліку і аудиту |
Облік і аудит |
2005 |
доцент кафедри обліку і оподаткування;
головний бухгалтер
директор ТОВ «Реабілітаційний центр «Медклінік».
|
Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана;
ТОВ «Медклінік»
ТОВ «Медклінік»
|
м. Київ |
40 |
Степанченко Тетяна Олексіївна |
Кафедра обліку і аудиту |
Облік і аудит |
2005 |
начальник відділу аналізу та контролю господарської діяльності |
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка |
м. Полтава |
41 |
Кривошапка Андрій |
Кафедра обліку і аудиту |
Облік і аудит |
2004 |
директор компанії «Пост Фінанси», що входить до групи компаній «Нова Пошта» |
Компанія «Нова Пошта» |
м. Полтава |
42 |
Коршенова Тетяна Іванівна |
Кафедра обліку і аудиту |
Облік і аудит |
2002 |
головний бухгалтер
|
ТОВ НВФ «Карма Слав» |
м. Полтава |
43 |
Кальник Богдан Сергійович
|
Кафедра обліку і аудиту |
Облік і аудит |
2004 |
головний бухгалтер |
ТОВ АФ «Довженка» |
м. Полтава |
44 |
Трифонова В.Ю. |
Кафедра обліку і аудиту |
Облік і аудит |
2005 |
директор |
директор туристичного агентства TUI Полтава |
м. Полтава |
45 |
Поставний Артем Миколайович |
Облік і аудит |
Облік і аудит |
2009 |
керівник напрямку реалізації скраплених вуглеводнів |
СП «Полтавська газонафтова компанія»
|
м. Полтава |
46 |
Мригін Євген Сергійович
|
Кафедра менеджменту і логістики |
«Менеджмент організацій» |
1999 |
Керівник Київського Регіонального Управління в Ukrsibbank BNP Paribas Group |
м.Київ |
|
47 |
Поставний Андрій Михайлович
|
Кафедра менеджменту і логістики |
«Менеджмент інноваційної діяльності» |
2013 |
директор студмістечка
|
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка |
м. Полтава |
48 |
Хомович Вячеслав Михайлович |
Кафедра менеджменту і логістики |
«Менеджмент організацій та адміністрування» |
2015 |
Начальник конструкторського бюро |
ПАТ «Полтавський авто агрегатний завод» |
м. Полтава |
49 |
Гордєєва (Міщенко) Наталія |
Кафедра менеджменту і логістики |
|
|
заступник директора |
ТОВ «Приватне охоронне підприємство «С-Віта» |
|
50 |
Шашель Сергій Володимирович |
Кафедра міжнародної економіки та маркетингу
|
Міжнародна економіки |
2011 |
головний спеціаліст Департаменту економічних систем життєзабезпечення |
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України |
м. Полтава |
Навчально-науковий інститут нафти і газу |
|||||||
1 |
Гапон Сергій Михайлович |
Кафедра нафтогазової інженерії та технології |
Обладнання нафтових і газових промислів |
2003 |
Головний механік
|
ПрАТ «Нафтогазвидобування» |
м. Київ, вул. Льва Толстого 57,
|
2 |
Масленко Олександр Іванович |
Кафедра нафтогазової інженерії та технології |
Обладнання нафтових і газових промислів |
2001 |
Перший заступник начальника Управління |
Департамент соціального захисту населення |
м. Полтава, вул. Пушкіна, 119 |
3 |
Бадула Іван Іванович |
Кафедра нафтогазової інженерії та технології |
Обладнання нафтових і газових промислів |
2001 |
Перший заступник – заступник директора з навчальної роботи |
Полтавський коледж нафти і газу ПолтНТУ |
Вулиця Михайла Грушевського, 2А, Полтава, Полтавська область, 36000 |
4 |
Кунич Віталій Олександрович |
Кафедра нафтогазової інженерії та технології |
Обладнання нафтових і газових промислів |
2001 |
Начальник відділення |
Східне відділення проектних робіт НДПІ ПАТ «Укрнафта» |
Полтава, вул. Пушкіна, 119 |
5 |
Іщенко Інна Сергіївна |
Кафедра нафтогазової інженерії та технології |
Обладнання нафтових і газових промислів |
2006 |
Директор департаменту економічного розвитку торгівлі та залучення інвестицій |
Полтавська ОДА |
м. Полтава, вулиця Соборності, буд. 45 |
6 |
Шумська Любов Петрівна |
Кафедра нафтогазової інженерії та технології |
Обладнання нафтових і газових промислів (ЦПО – центр післядипломної освіти) |
2011 |
Директор |
Полтавський коледж нафти і газу ПолтНТУ |
Вулиця Михайла Грушевського, 2А, Полтава, Полтавська область, 36000 |
7 |
Зеленевський Артур Антонович |
Кафедра нафтогазової інженерії та технології |
Обладнання нафтових і газових промислів |
2003 |
Інженер |
ТОВ «Укрнафтогазсервіс» |
36000, м. Полтава, пров. Піонерський, 4
|
8 |
Величко Олександр Олександрович |
Кафедра нафтогазової інженерії та технології |
Обладнання нафтових і газових промислів (ЦПО – центр післядипломної освіти) |
2017 |
Начальник сервісної служби |
ТОВ «НТП Бурова техніка» |
Головний офіс: 01133, м. Київ бульвар Лесі Українки, 34 |
9 |
Шпак Олександр Миколайович |
Кафедра нафтогазової інженерії та технології |
Обладнання нафтових і газових промислів |
2004 |
Головний механік |
Schlumberger oilfield services Україна |
Полтава, вул. Серьогіна, 9а |
10 |
Дорохов Максим Анатолійович |
Кафедра нафтогазової інженерії та технології |
Обладнання нафтових і газових промислів |
2012 |
Спеціаліст департаменту по розвитку і оцінці активів DTEK Oil&Gas – ДТЕК Нафтогаз |
Компанія «ДТЭК» ПрАТ «Нафтогазвидобування» |
м. Київ, вул. Льва Толстого, 57 |
11 |
Тягун Юрій Миколайович |
Кафедра нафтогазової інженерії та технології |
Обладнання нафтових і газових промислів |
2004 |
Заступник технічного директора |
Компанія «КАДОГАН Україна» |
м. Київ, вул. Шевченко, 27а |
12 |
Мамишев Немат Камалович |
Кафедра нафтогазової інженерії та технології |
Обладнання нафтових і газових промислів |
2016 |
Head of Mud Logging Unit |
Endevour |
Полтава, вул.. Пушкіна 28, офіс 4, |
13 |
Голуб Олег Григорович |
Кафедра нафтогазової інженерії та технології |
Видобування нафти і газу |
2008 |
Головний інженер |
ДП «Укрнаукагеоцентр» |
м. Полтава вул.. М.Бірюзова, 51 |
14 |
Вішнікін Євген Валентинович |
Кафедра нафтогазової інженерії та технології |
Обладнання нафтових і газових промислів |
2000 |
Генеральний директор |
ТОВ «Шлюмберже сервісес Україна» |
м. Київ вул.Миколи Пимоненка 13-К оф.5 |
15 |
Опошнян В’ячеслав Вікторович |
Кафедра нафтогазової інженерії та технології |
Видобування нафти і газу |
2005 |
Заступник начальника відділу долотного сервісу |
ТОВ «Шлюмберже сервісес Україна» |
м. Київ вул.Миколи Пимоненка 13-К оф.5 |
16 |
Григоров Дмитро В’ячеславович |
Кафедра нафтогазової інженерії та технології |
Обладнання нафтових і газових промислів |
2012 |
Начальник відділу долотного сервісу |
ТОВ «Шлюмберже сервісес Україна» |
м. Київ вул.Миколи Пимоненка 13-К оф.5 |
17 |
Фірсунін Олександр |
Кафедра нафтогазової інженерії та технології |
Видобування нафти і газу |
2008 |
Керівник департаменту з кріплення сверловин |
ТОВ «Везерфорд Україна» |
м. Полтава вул.. Половка, 64 |
18 |
Галушка Роман |
Кафедра нафтогазової інженерії та технології |
Видобування нафти і газу |
2007 |
Заступник начальника УРРБС |
ТОВ «НТП Бурова техніка» |
м. Полтава |
19 |
Дирів Богдан Богданович |
Кафедра нафтогазової інженерії та технології |
Видобування нафти і газу |
2005 |
Керівник відділу освоєння свердловин та гідророзриву пласта |
ГПУ «Полтавагазвидобування» |
м. Полтава |
20 |
Клоченко Олег |
Кафедра нафтогазової інженерії та технології |
Видобування нафти і газу |
2005 |
Керівник відділу освоєння та дослідження свердловин |
НГВУ «Охтирканафтогаз» |
м. Охтирка |
21 |
Цигрик Марина Олександрівна |
Кафедра прикладної екології та природокористування |
Екологія |
2017 |
Виконавчий директор |
ГО «Еколтава» |
м. Полтава |
22 |
Козачкова Оксана Анатоліївна |
Кафедра прикладної екології та природокористування |
Екологія |
2017 |
Начальник відділу екологічної освіти національного природного парку Нижньосульський |
Природно-заповідна установа НПП Нижньосульський |
Полтавська обл. |
23 |
Корнюшкіна Ірина Михайлівна |
Кафедра прикладної екології та природокористування |
Промислова екологія |
2002 |
Начальник Відділу державної екологічної експертизи, моніторингу навколишнього природного середовища та зв'язків з громадськістю |
Департамент екології та природних ресурсів Полтавської ОДА |
м. Полтава |
24 |
Карабаза Юрій Анатольович |
Кафедра прикладної екології та природокористування |
Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування |
2009 |
Начальник управління з екології і охорони праці |
ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» |
м. Глобино Полтавська обл. |
25 |
Сененко Антон Єгорович |
Кафедра екології |
Екологія та охорона навколишнього середовища |
2007 |
Старший науковий співробітник, кандидат фізико-математичних наук, Заступник голови Ради молодих вчених відділення фізики і астрономії |
Інститут фізики НАН України |
м. Київ просп.. Науки, 46 |
26 |
Онищенко Володимир Олександрович |
Кафедра теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики |
Теплогазопостачання та вентиляція |
1993 |
Ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка |
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка |
м. Полтава, просп. Першотравневий, 24 |
27 |
Полетучій Іван Іванович |
Кафедра теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики |
Теплогазопостачання та вентиляція |
1996 |
Директор |
ТОВ «Геосинтез інженірінг» |
м. Полтава вул. Дружби, буд. 10 |
28 |
Горбенко Андрій Юрійович |
Кафедра теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики |
Теплогазопостачання та вентиляція |
2007 |
Начальник групи проектувальників виробничої служби |
ПОКВПТГ «Полтаватепло-енерго»
|
м. Полтава |
29 |
Карачевцев Борис Вікторович |
Кафедра теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики |
Теплогазопостачання та вентиляція |
2014 |
Заступник головного інженера-начальник газової служби |
ТДВ «Обєднання Дніпроенергобу-дпром» головний завод ЗБВ |
с.м.т. Власівка |
30 |
Радченко Руслан Іванович |
Кафедра теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики |
Теплогазопостачання та вентиляція |
2003 |
Технічний директор |
КП «Теплоенерго» |
м. Кременчук |
31 |
Шуба Іван Іванович |
Кафедра теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики |
Теплогазопостачання та вентиляція |
2008 |
Директор з розвитку
|
Фірма «АCLIMA»
|
м. Київ |
32 |
Кулик Сергій Володимирович |
Кафедра теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики |
Теплогазопостачання та вентиляція |
2006 |
Начальник відділу продажу |
ТОВ «ДеБЮТ» |
м. Полтава |
33 |
Конюший Роман Олександрович |
Кафедра теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики |
Теплогазопостачання та вентиляція |
2004 |
Начальник котельні |
ПОКВПТГ «Полтаватепло-енерго»
|
м. Полтава |
34 |
Дубина Олександр Сергійович |
Кафедра теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики |
Теплогазопостачання та вентиляція |
2004 |
Директор |
Миргородського художньо-промислового коледжу ім. М.В. Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка |
м. Миргород |
35 |
Лаптєв Дмитро Михайлович |
Кафедра теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики |
Теплогазопостачання та вентиляція |
2004 |
Директор, депутат міської ради |
ТОВ «Кліматтехніка» |
м. Полтава |
36 |
Сердюков Олексій Олександрович |
Кафедра теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики |
Теплогазопостачання та вентиляція |
2010 |
Директор |
Торговий дім «Дерева і камня» |
м. Полтава |
37 |
Марченко Олена Миколаївна |
Кафедра теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики |
Теплогазопостачання та вентиляція |
1998 |
начальник проектного відділу ПАТ «Полтавагаз»
|
ПАТ «Полтавагаз» |
м. Полтава |
Методист відділу організації та контролю навчального процесу
Департаменту організації навчального процесу, акредитації та ліцензування
Боряковська Наталія Георгіївна
E-mail: v82@nupp.edu.ua
Ауд. 309 А
Адреса: 36011 м. Полтава просп. Першотравневий, 24
Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»