Дані викладача

Дворецька (Людкевич) Анастасія Миколаївна

Старший викладач кафедри буріння та геології

• Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, 2012 р. – спеціальність «Геофізика», кваліфікація – геофізика

Власна наукова зацікавленість: промислово-геофізичні дослідження, комплексна інтерпретація геофізичних матеріалів, обгрунтування підрахункових параметрів та їх граничних значень для підрахунку запасів нафти і газу.

Формування у студентів знань і навичок отримання, інтерпретації та використання геологопромислової інформації за допомогою геофізичних методів дослідження свердловин.

Аналіз і дослідження фільтраційно-ємнісних властивостей ущільнених порід-колекторів родовищ ДДЗ (на прикладі Краснозаярського родовища)/ П.С. Голуб, Н.І.Наливайко, А.М.Людкевич//Збірник наукових праць УкрДГРІ.-2015.-№2.с86-92