Разова спеціалізована вчена рада ДФ 44.052.005

з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Педченко Назара Михайловича на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань
18 Виробництво та технології
185 Нафтогазова інженерія та технології

Голова ради: д.т.н., професор, Лукін Олександр Юхимович,

Наказ про утворення разової спеціалізованої вченої ради №889-ф,а (22.09.2022)

Персональний склад разової спеціалізованої вченої ради

Спеціальність:

185 Нафтогазова інженерія та технології

Автор дисертації:

Педченко Назар Михайлович

Назва дисертаційної роботи:

«Удосконалення способів розробки газогідратних покладів та контролю за гідратоутворенням»

Дата захисту:

24 листопад 2022, 12:00 Київ

Захист відбудеться за адресою:

м Полтава, Першотравневий проспект, 24 (адміністративний корпус Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», ауд. 218)

Трансляція захисту дисертації:

Zoom (Ідентифікатор конференції: 823 2114 6152, код доступу: 961356)

Анотація дисертації

Витяг з протоколу засідання кафедри та висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації

Відгук офіційного рецензента д.т.н., доцент Кутний Богдан Андрійович

Відгук офіційного рецензента д.т.н., доцент Кутний Богдан Андрійович (файл з електронним підписом)

Відгук офіційного рецензента к.т.н., доц. Дмитренко Вікторія Іванівна

Відгук офіційного рецензента к.т.н., доц. Дмитренко Вікторія Іванівна (файл з електронним підписом)

Відгук офіційного опонента к.т.н., старший науковий співробітник Зур’ян Олексій Володимирович (файл з електронним підписом)

Відгук офіційного опонента к.т.н., доц. Сай Катерина Сергіївна

Відгук офіційного опонента к.т.н., доц. Сай Катерина Сергіївна (файл з електронним підписом)

Рішення разової ради Педченко Н.М.