Склад кафедри архітектури будівель та дизайну

Дмитренко Андрій Юрійович

кандидат технічних наук, доцент, член НСАУ, сертифікований архітектор

Наукові проблеми: розвиток міських і сільських поселень в умовах демографічної кризи, регіональні особливості національної архітектури, проблеми історії та теорії архітектури

Працює в Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» з 1994 року.

Має понад 180 наукових праць, 1 підручник, 6 навчальних посібників.

E-mail: ab.Dmytrenko_AU@nupp.edu.ua

Ніколаєнко Володимир Володимирович

кандидат архітектури, доцент

18.00.01 – «Теорія архітектури, реставрація пам’яток архітектури»

Працює в Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» з 2010 року

Науковий напрям: методика архітектурного формування загальноміської системи громадського харчування

E-mail: ab.Nikolaienko_VV@nupp.edu.ua

Новосельчук Наталія Євгенівна

Кандидат архітектури, доцент

Сфера наукових інтересів: актуальні проблеми дизайну архітектурного середовища; архітектурно-дизайнерське проектування інтер’єрів громадських та житлових будівель; збереження архітектурної спадщини.

Працює в Національному університеті "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" з 1999 року.

Має понад 150 наукових та методичних праць, 1 навчальний посібник, 3 колективні монографії.

E-mail: ab.Novoselchuk_NE@nupp.edu.ua

Тишкевич Ольга Петрівна

кандидат архітектури, доцент, член НСАУ, сертифікований архітектор

Гарант освітньої програми підготовки магістра «Архітектура будівель і споруд» за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування»

Наукова проблема: проблеми типології будівель і споруд, формування мережі та будівель закладів освіти

Працює в Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» з 2002 р.

Має понад 70 наукових та методичних праць.

E-mail: ab.Tyshkevych_OP@nupp.edu.ua

Топорков Володимир Георгійович

кандидат архітектури, доцент

Наукова тема: Комплексний дизайн архітектурного середовища (архітектурні об’єкти, малі архітектурні форми, тимчасові об’єкти, медіафасади, міські меблі)

Працює в Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» з 1973 р.

Має понад 95 наукових та методичних праць та 30 – разом зі студентами, в тому числі 3 навчальних посібника.

E-mail: ab.Toporkov_VH@nupp.edu.ua

Шевченко Людмила Станіславівна

Кандидат архітектури, доцент

Гарант освітньої програми підготовки магістра «Дизайн архітектурного середовища» за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування»

Сфера наукової діяльності: ландшафтний дизайн, дизайн міських просторів, формування архітектурно-ландшафтного середовища в історичному та сучасному контекстах. Працює в Національному університеті "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" з 1995 року.

Співавтор 3 колективних монографій

Автор чотирьох свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір

Автор трьох закордонних публікацій у виданнях, що входить до НМБД Scopus (h-index = 1)

Автор 1 конспекту лекцій, 121 наукової статті, 22 навчально-методичних праць, 58 тез виступів на наукових конференціях