Склад кафедри містобудування та архітектури

Савченко Олександр Олександрович

В.о. завідувача кафедри, к. арх., доцент, член національної спілки архітекторів України (НСАУ)

Наукова проблема: формування об'єктів реабілітаційно-рекреаційного призначення, містобудівне проектування.

Працює в НУ «Полтавська політехніка» з 2006 року.

Має понад 25 наукових праць.

Конюк Андрій Євгенович

Старший викладач кафедри містобудування та архітектури,

професор університету, заслужений працівник університету.

Член архітектурно-містобудівної ради при управлінні з питань містобудування та архітектури виконавчого комітету Полтавської міської ради з 2021 до тепер: Рішення міськвиконкому № 297 30.12.2021

Наукові проблеми: екологічні засади в містобудуванні та архітектурі, енергоекономічні будівлі.

Працює в Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» з 1983 року.

Має понад 60 наукових праць, 1 навчальний посібник.

Вадімов Вадім Митрофанович

Доктор архітектури, професор

Дійсний член Української академії архітектури, заслужений архітектор України, лауреат Державної премії України в галузі архітектури, член Національної спілки архітекторів України, член спілки урбаністів України, член українського товариства оцінювачів, експерт GIZ Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, експерт Українського культурного фонду (УКФ) Міністерства культури України (2020); рецензент наукового журналу Landscape Architecture and Regional Planning (LARP) науково-видавничої групи Science Publishing Group (USA).

Наукова проблема: екологоорієнтовне просторове планування на національному, регіональному та локальному рівнях, містобудівні проблеми інтегрованого розвитку міст України.

Працює в НУ «Полтавська політехніка» з 1985 року.

Автор більш 130 наукових публікацій та більш ніж 50 містобудівних та архітектурних проектів

Савченко Тетяна Василівна

к. арх., старший викладач

Наукова проблема: дослідження композиційно-стильових особливостей архітектури історичного середовища; збереження архітектурної спадщини.

Працює в НУ «Полтавська політехніка» з 2007 року.

Має до 20 наукових праць.

Бородич Лариса Володимирівна

Доцент кафедри містобудування та архітектури

кандидат технічних наук, доцент, член НСАУ, сертифікований архітектор

Наукові проблеми: просторово-планувальна організація містобудівних систем, методи ефективного використання міських територій, реконструкція успадкованого міського середовища.

Працює в Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» з 1994 року.

Має понад 60 наукових праць, 1 навчальний посібник, 3 монографії.

Васильєв Павло Олегович

старший викладач, член НСАУ

Наукова проблема: містобудівні основи формування мережі туристичних об'єктів;  просторове планування громадських просторів та об'єктів ландшафтної архітектури.

Працює в НУ «Полтавська політехніка» з 2010 року.

Має понад 20 наукових праць.

Макуха Олена Володимирівна

старший викладач

Працює в НУ «Полтавська політехніка» з 2006 року

Науковий напрям: архітектурно-композиційні закономірності формування земських шкіл Полтавщини; теорія і практика об’ємно-просторової композиції