Відгуки та удосконалення спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» (СВО Магістр)

Відгук

Стейкхолдер, роботодавець, випускник

1.

Рецензія на освітньо-професійну програму «Документознавство та інформаційна діяльність» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Горбатько О.Г.

Директор ПП "СОФТ-СЕРВІС"

2.

Артем Верхогляд

Заступник голови з питань діяльності виконавчого органу Шевченківської у місті Полтаві районної ради

3.

Валентина Гудим

Директорка Державного архіву Полтавської області

4.

Тетяна Зеленська

Директор Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського, заслужений працівник культури України

5.

Наталія Білан

Директор ДІКЗ "Поле Полтавської Битви"

6.

Віталій Переверзев

Голова правління АТ "Полтава-Банк"

7.

Леся Біловус

Доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Західноукраїнського національного університету

Надати свої пропозиції, зауваження та відгуки можна за покликанням:

Зауваження та пропозиції щодо ОП

Форма оцінки якості освітньої складової підготовки (навчання) на спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»