Профспілковий комітет студентів

Первинна організація студентів та аспірантів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Профспілкова організація студентів– самостійна, неприбуткова організація, яка об'єднує на добровільних засадах студентів, з метою представництва, здійснення та захисту навчальних, соціально-економічних прав та інтересів своїх членів. Наша організація входить до складу Профспілки працівників освіти і науки України та Асоціації правозахисних організаторів студентів України.

В профспілковій організації надають допомогу та кваліфіковані консультації з питань стипендіального забезпечення, проживання студента в гуртожитку, навчання, оздоровлення, спорту та дозвілля.

Керівництво організації здійснюється – профспілковим комітетом, до складу якого входять представники з усіх факультетів та інститутів університету.

Основні напрямки діяльності:

 • захист прав та представництво інтересів студентів та аспірантів;
 • участь у нарахуванні або припиненні виплат стипендії;
 • уживання заходів для своєчасної виплати стипендії, уникнення її заборгованості;
 • контроль наказів про відрахування студентів та аспірантів із університету;
 • участь у формуванні списків на поселення студентів до гуртожитку та контроль виселення студентів з причин, не пов'язаних з успішністю;
 • безкоштовні юридичні консультації з питань захисту прав та інтересів членів профспілки;
 • допомога та підтримка малозабезпечених студентів , студентів з числа дітей-сиріт, чорнобильців та інвалідів, студентських сімей;
 • надання путівок для оздоровлення в навчально – оздоровчий комплекс «Ворскла»;
 • надання путівок для оздоровлення в «Студентський санаторій-профілакторій»;
 • організація та проведення спортивних змагань;
 • оформлення міжнародного студентського посвідчення ISIC;
 • проведення мистецьких та культурно-освітніх заходів (конкурсів, концертів, театральних вистав, днів факультетів(інститутів) тощо);
 • робота з покращення умов проживання в гуртожитках;
 • заохочення студентів, аспірантів і докторантів за успіхи в навчанні та науковій діяльності.

Дроботя Олександр Васильович

Голова первинної-профспілкової організації студентів і аспірантів


Акопян Мкртіч Карапетович

Заступник первинної-профспілкової організації студентів і аспірантів


Скриль Людмила Костянтинівна

Голова профбюро навчально – наукового інституту Архітектури та Будівництва


Денисенко Ілона Вадимівна

Голова профбюро факультету Фізичної культури та спорту


Корнієнко Дар’я Сергіївна

Голова профбюро навчально – наукового інституту фінансів, економіки, управління та права


Ногіна Анастасія Максимівна

Голова профбюро навчально – наукового інституту нафти і газу


Чернуха Олексій Сергійович

Голова профбюро навчально – наукового інституту інформаційних технологій і механотроніки


Лєшукова Марія Юріївна

Голова профбюро Гуманітарного факультету

ISIC

Що таке ISIC?

 Міжнародне посвідчення студента ISIC - єдине офіційно визнане у понад 110 країнах світу посвідчення особи студента.

Навіщо потрібен ISIC?

Картка ISIC забезпечує Вам рівні права з місцевими студентами, Також це дисконтна картка, яка надає знижки від 5% до 95% на розміщення в готелях, хостелах (молодіжні готелі типу гуртожитків),при придбанні авіа квитків та квитків на наземний транспорт, при відвіданні музеїв, театрів, кінотеатрів, виставок, проведення дозвілля в клубах, кафе, ресторанах, при придбанні товарів у магазинах, при страхуванні та багато іншого.

 Картка ISIC - це стиль життя. 

ISIC - картка доступу до безкоштовної цілодобової лінії екстреної допомоги +44 20 8666 9205

Доступ до міжнародної пільгової системи телекомунікацій. ISIConect - пільгові тарифи, знизки до 70% на Міжнародні телефонні розмови, безкоштовна електронна пошта, голосова пошта, електронний сейф.

Власниками картки ISIC можуть стати учні від 12 років, студенти та аспіранти денної форми навчання вищих навчальних закладів.

Для оформлення картки ISIC Вам необхідно звернутися до профкому студентів та аспірантів університету. Ми знаходимося в каб. 205 центрального корпусу. Чекаємо на Вас з понеділка по пятницю з 9-00 до 17-00.

 

 

Пакет документів:

 • фотокартка 3 на 4 см.
 • копія закордонного паспорта
 • копія студентського квитка

Вартість ISIC - 250 грн

IYTC

Що таке IYTC?

Міжнародна молодіжна картка (картка молодго мандрівника), яка є визнаним посвідченням особи у 110 країнах світу.

Навіщо потрібна картка IYTC?

Картка надає систему знижок у більш ніж 110 країнах світу на: придбання залізничних і авіаквитків; проїзд автобусами і паромами; розміщення в готелях, хостелах (молодіжні готелі типу гуртожитків); відвідання музеїв, театрів, кінотеатрів, виставок; проведення дозвілля в клубах, кафе, ресторанах; придбання товарів у магазинах, страхування тощо.

IYTC - картка доступу до безкоштовної цілодобової лінії екстреної допомоги +44 20 8666 9205

Доступ до міжнародної пільгової системи телекомунікацій. ISIConect - пільгові тарифи, знижки до 70% на Міжнародні телефонні розмови, безкоштовна електронна пошта, голосова пошта, електронний сейф.

Власниками картки IYTC можуть стати особи віком від 12 до 26 років.

Для оформлення картки IYTC Вам необхідно звернутися до профкому студентів та аспірантів університету. Ми знаходимося в каб. 205 центрального корпусу. Чекаємо на Вас з понеділка по пятницю з 9-00 до 17-00.

 

TEACHER (ITIC)

Що таке TEACHER? 

TEACHER (ITIC) - Міжнародне посвідчення особи викладача, що підтверджує його професійний статус.

Навіщо потрібен TEACHER? 

TEACHER (ITIC) - ключ до широкої системи пільг і знижок в Україні та за кордоном. Це знижки на авіаквитки, проїзд у міських автобусах і на залізниці за кордоном, розміщення в готелях, хостелах, відвіданні музеїв, театрів, кінотеатрів, виставок. 

TEACHER - картка доступу до безкоштовної цілодобової лінії невідкладної допомоги. Доступ до міжнародної пільгової системи телекомунікацій ISIConect. 0% комісійних на обмін валюти і використання туристичних чеків у спеціальних пунктах Travelex counter.

Власниками картки TEACHER можуть стати вчителі, викладачі, професори, доценти, тренери, інструктори, які офіційно працюють у штаті зареєстрованих освітніх установ.

Для оформлення картки TEACHER (ITIC) Вам необхідно звернутися до профкому студентів та аспірантів університету. Ми знаходимося в каб. 205 центрального корпусу. Чекаємо на Вас з понеділка по пятницю з 9-00 до 17-00.

Навчально – оздоровчий комплекс «Ворскла»  - це студентський табір, який під час літнього періоду знаходиться в підпорядкуванні Профспілкового комітету студентів та аспірантів університету. НОК «Ворскла» знаходиться в мальовничому куточку під Полтавою, на березі річки Ворскла у хвойному лісі. В ньому зберігаються  традиції вже понад 50 років. Саме у 1960 році відбувся перший заїзд до цього табору, де відпочивали не тільки студенти, але й викладачі та співробітники нашого університету.

На території НОК «Ворскла» розташовані цегляні та деревяні будиночки для проживання, їдальня, душові та вбиральні кабінки, танцювальний майданчик для дискотек, спортивні площадки для гри у волейбол, баскетбол та футбол.

Дозвілля студентів проводиться  жваво. Студенти грають в спортивні ігри, відвідують різноманітні майстер класи та дискотеки, здійснюють виходи на річку тощо.

Профспілковий комітет робить усі умови для найкращого відпочинку наших студенті та співробітників. Тож запрошуємо Вас, відпочити в нашому таборі! За додатковою інформацією звертайтеся до Профкому студентів та аспірантів університету , який знаходиться у 205 кабінеті центрального корпусу.