Студентське життя кафедри туризму та адміністрування

В рамках проходження організаційної практики студенти  спеціальності 242 «Туризм» 10-15 червня 2016 р. відвідали туристичну агенцію  «Бонус-тур», де мали змогу ознайомитись з практичною діяльністю туристичного підприємства.

Студенти мали можливість поспілкуватися з керівником Тетяною Рябченко та іншими співробітниками туристичної агенції.

Також студенти в рамках науково – практичних заходів студенти спеціальності «Туризм» відвідали екскурсію у готель Hilton Kyiv, де познайомилися з особливостями діяльності готельного бізнесу та відвідали цікаві тренінги та майстер-класи.

Цікавим досвідом для студентів є відвідання офісу туристичного оператора TPG.

Навчальні заняття студентів спеціальності «Туризм» проходять не лише в рамка засвоєння теоретичного матеріалу, а і набуття практичних навичок.

Дисципліна «Організація анімаційної діяльності»

Традиційним вже стало проведення практичних занять із дисципліни "Екскурсійний менеджмент" , в рамках яких студенти самостійно розробляють та проводять цікаві екскурсії, які потім впроваджують на практиці.

Традиційноза ініціативою кафедри проводяться туристичнізльоти з нагоди Всесвітнього дня туризму. Метою заходу був подальший розвиток спортивного та активного туризму в Полтавській області як ефективного засобу підвищення всебічного розвитку особистості та сприяння здоровому способу життя студентів спеціальності «Туризм» нашого університету.

Головними завданнями заходу були: пропаганда та популяризація спортивного туризму серед студентів; перевірка та підвищення рівня технічної та тактичної майстерності студентів; визначення найсильніших команд з техніки спортивного туризму; сприяння підвищенню безпеки спортивних змагань та походів зі спортивного туризму; виховання патріотизму; екологічне виховання.

Зліт проводився на базі Полтавського туристичного табору «Сенегал», що знаходиться у с. Нижні Млини.

Останнім, восьмим етапом, було приготування туристичної каші (куліш).

Вже традиційним для викладачів та студентів кафедри туризму та адміністрування є пропагування активного та здорового способу життя! Так студенти разом з викладачами освоюють нові туристичні вело маршрути та відвідують ковзанку.