Студентське життя кафедри економіки, підприємництва та маркетингу

Прожити студентське життя цікаво і змістовно допомагають адміністрація Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, студентське самоврядування та колектив кафедри економіки, підприємництва та маркетингу.

Захистити права та інтереси студентів, розв’язати проблемні питання у навчанні, надати їм корисну пораду зможуть, справжні студентські лідери – старости, які представляють студентське самоврядування на рівні академічних груп, та куратори-тьютори – наставники, досвідчені викладачі кафедри.

Діяльність кафедри спрямована на виховання в студентської молоді відповідального відношення до найбільших цінностей культури – людського життя й здоров’я, до якісної освіти, до високо професіонального застосування отриманих в університеті знань на практиці.

18.11.2023

Незабаром Полтавська політехніка відзначає 205 років з дня заснування!

В рамках святкування для першокурсників кафедра провела квест «І Lоve Poltava Polytechnic».

Заряд енергії і позитивні емоції – головна мета заходу! Всі чотири команди прибули вчасно і всі вони є Переможцями! А наприкінці традиційно солодкі подарунки!

Дякуємо ЗСУ за можливість навчання та відпочинку!

Разом до Перемоги!

Більше ніж півроку триває війна. За цей час наші діти, як і всі українці, відчули багато розпачу, втрат й переживань. Звісно, поруч із поганим завжди йде хороше, бо життя не чорне й негативне, воно - різнобарвне. Тож під час війни як цивільні, так і військові жартують, одружуються, народжують дітей і святкують. Дуже важко перебувати у постійній напрузі, тому, як радять психологи, потрібно шукати можливість отримання позитивних емоцій.

Напередодні Міжнародного Дня студента кафедрою економіки, підприємництва та маркетингу на чолі з квест-тренером к.е.н., доцентом Андрієм Скрильником для студентів ОП «Економічна кібернетика та аналітична економіка», ОП «Маркетинг» та ОП «Економіка бізнесу» був проведений квест «І Lоve Poltava Polytechnic».

Локаціями стали аудиторії та університетські приміщення, в яких їм доведеться побувати ще не один раз протягом усього навчання. Корпус Ц, А, Л, П, Ф, спортивний комплекс, бібліотека та інші популярні місця Полтавської політехніки впродовж години оббігали гравці, виконуючи різні завдання.

Перші, другі, треті … шість команд прибували до фінішу. Хто переміг? Вони всі Переможці! Грамоти Переможцям вручив наш стейкхолдер – Директор рекламного агентства «Бойко» Юрій Бойко.

Всі фото https://www.facebook.com/kafedra.ep.m/photos/pcb.675339557644120/675339194310823

Студенти та науково-педагогічний колектив кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" взяли участь в акції "Смілива гривня", яку організовує Національний Банк України.

Усі зібрані кошти надійдуть українській армії.

Віримо в перемогу, підтримуємо ЗСУ!

Студенти спеціальностей «Підприємництво торгівля та біржова діяльність» та «Маркетинг» активно приймають участь у студентських благодійних акціях, патріотичних та спортивно-масових заходах, дбають про довкілля та популяризують майбутню спеціальність.

Вручення дипломів магістрам

На параді вишиванок

Студенти разом з викладачами кафедри беруть участь в турнірах з міні-футболу

Презентація спеціальності «Підприємництво торгівля та біржова діяльність на «Науковому пікніку»

Студентське життя приносить багато радості, надає можливість проявитися талантам.

Студенти кафедри економіки підприємства та управління персоналом вдало поєднують час навчання і дозвілля. У вільний від навчальних занять час проводяться виховні та розважальні заходи, в яких із задоволенням беруть участь студенти і викладачі. Традицією стало проведення творчих заходів до Дня працівників освіти та до Міжнародного Дня студента «Ми вас любимо, поважаємо та щиро вітаємо…», для першокурсників «Прикрасимо плодами дерево знань», гуморини «Квітневе розвантаження» до Міжнародного Дня сміху, Брейн-рингу та багатьох інших.

Разом з викладачами відвідують музеї та театр, ковзанку та грають в теніс

Студенти кафедри економіки підприємства та управління персоналом вдало поєднують час навчання і розваг. Разом цікавіше і готуватись до іспитів, і святкувати Новий рік та День студента, проводити наукові дослідження і відпочивати влітку. Ми як одна велика і дружня родина. Ми не дамо тобі сумувати! Приєднуйся!