Сучасний стан і перспективи розвитку гідроенергетики

Дисципліна «Сучасний стан і перспективи розвитку гідроенергетики» навчить студентів вирішувати проблеми в галузі захисту навколишнього природного середовища, використовуючи стандартні підходи та міжнародний та вітчизняний досвід. Дисципліна допоможе студентам комбінувати традиційну та альтернативну енергетику, щоб підвищити надійність та ефективність енергосистеми, дотримуватися основних принципів та завдань екологічної безпеки об'єктів енергетики та розробляти науково-обґрунтовані рекомендації щодо управління природоохоронною та природо відновлювальною діяльністю на природоохоронних територіях. Студенти також вивчатимуть методи дослідження, задля зменшення втрати електроенергії при її транспортуванні та розподілі у сучасних енергосистемах, а також знаходити нові шляхи вирішення проблем економічного перетворення, розподілу та передачі електроенергії в сучасних умовах.

Робоча програма