Сучасний стан і перспективи розвитку вітрової енергетики

Дисципліна «Сучасний стан і перспективи розвитку вітрової енергетики» допоможе студентам навчитися вирішувати проблеми у сфері захисту довкілля з використанням стандартних методів та міжнародного досвіду. Вони також навчаться поєднувати традиційні та альтернативні джерела енергії для підвищення надійності та ефективності енергосистеми, створювати науково обґрунтовані рекомендації для управління природоохоронними територіями та пояснювати значення традиційної та відновлюваної енергетики для сталого економічного розвитку країни. Крім того, студенти застосовуватимуть емпіричні та теоретичні методи дослідження для пошуку шляхів зниження втрат електроенергії при її транспортуванні та розподілі у сучасних енергосистемах, а також знаходитимуть нові шляхи вирішення проблем економічного перетворення, розподілу та передачі електроенергії в сучасних умовах.

Робоча програма