2023-05-29

Викладачка університету, Заслужений майстер спорту України Анастасія Коваленко виборола першість Кубку України з більярдного спорту «Вільна піраміда» серед жінок «Київські каштани»

Викладачка кафедри фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Заслужений майстер спорту України зі спортивного більярду Анастасія Коваленко стала золотою призеркою Кубку України з більярдного спорту «Вільна піраміда» серед жінок «Київські каштани», присвяченого пам'яті Ігоря Лобортаса.

Упродовж 27-28 травня 2023 року у столичному більярдному клубі «Авіатор» пройшли змагання Кубку України з більярдного спорту «Вільна піраміда» серед жінок «Київські каштани», присвяченого пам'яті Ігоря Лобортаса. Вже традиційно престижний спортивний турнір організатори присвятили відзначенню Дня Києва.

Спортсменка Полтавської політехніки стала кращою серед 14 гравців, які представляли 6 регіонів України.

Пишаємось високими спортивними досягненнями та зичимо успіхів у підкоренні нових вершин спортивного Олімпу!

Нагадаємо, клуб спортивного більярду політехніки запрошує на тренування з Заслуженим майстром спорту України Анастасією Коваленко.

Раніше команда Полтавської політехніки стала срібною призеркою Кубку України серед науково-педагогічних представників ЗВО з більярду «Вільна піраміда».