2024-02-07

Румунський університет «Aurel Vlaicu» University of Arad запрошує студентів та викладачів до участі в програмах академічної мобільності Erasmus+ у весняному семестрі 2024 року

Румунський університет «Aurel Vlaicu» University of Arad запрошує 5 викладачів та 4 студентів IІ-V курсів ННІ фінансів, економіки, управління та права, ННІ інформаційних технологій та робототехніки, ННІ архітектури, будівництва та землеустрою, факультету філології, психології та педагогіки та факультету фізичної культури та спорту Полтавської політехніки взяти участь у програмах академічної мобільності Erasmus+ KA171 у весняному семестрі. Дедлайн подання заявок – 12 лютого 2024 року.

Румунський університет «Aurel Vlaicu» University of Arad запрошує  студентів та  викладачів  до участі в програмах академічної мобільності Erasmus+ у весняному семестрі 2024 року

Партнер Полтавської політехніки – «Aurel Vlaicu» University of Arad запрошує 5 викладачів (будь-якого Навчально – наукового інституту чи факультету) та 4 студентів IІ-V курсів Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, ННІ інформаційних технологій та робототехніки, ННІ архітектури, будівництва та землеустрою, факультету філології, психології та педагогіки та факультету фізичної культури та спорту взяти участь у програмах академічної мобільності Erasmus+ KA171 для викладачів та студентів у весняному семестрі 2023/2024 навчального року.

Нагадаємо, у травні 2023 року 4 викладачки Політехніки взяли участь у мобільності для науково-педагогічних працівників в університеті «Aurel Vlaicu» University of Arad.

Дедлайн подачі заявок – 12 лютого 2024 року.

Інформація для студентів:

Кількість місць: 4

Термін навчання: 4 місяці (01.03.2024 – 30.06.2024)

Студентів запрошують на кредитну академічну мобільність Erasmus+ у весняному семестрі 2023/2024 навчального року.

Фінансовий грант становить 3200 євро плюс 275 євро на проїзд для кожного студента. Університет Аурела Влайку пропонує проживання у гуртожитку і допоможе з отриманням візи (за необхідності). Плата за гуртожиток становить 500 леїв/місяць (100 євро).

Мова навчання – англійська (рівень B2/C1).

Перелік запропонованих програм:

  1. Education
  2. Psychology
  3. Business and Administration
  4. Information and Communication Technologies
  5. Engineering and Engineering Trades
  6. Sports.

Студенти, які бажають взяти участь у програмі і які відповідають нижче викладеним вимогам, можуть подавати заявки на участь у конкурсі до відділу міжнародних зв’язків Полтавської політехніки.

Список необхідних документів

  • Motivation Letter (.docx)
  • CV (.docx)
  • Passport photo (.jpg) 

Кандидати, які прагнуть взяти участь у програмі, повинні успішно скласти тест та пройти співбесіду з англійської мови. Крім цього, їм потрібно підготувати вищезазначений пакет документів, який необхідно буде включити до аплікаційної заявки. Мотиваційний лист (motivation letter) та автобіографія (CV) подаються англійською мовою.

Перш ніж подавати заявку до відділу міжнародних зв’язків Полтавської політехніки, студентам рекомендується проконсультуватись із викладачами своєї випускової кафедри стосовно відповідності курсів, запропонованих румунським університетом, предметам освітньої програми, за якою навчається студент.

Брати участь у програмі обміну можуть лише повнолітні студенти/студентки, які мають діючий (як мінімум по серпень 2024 року) закордонний паспорт, високі показники академічної успішності і які володіють англійською мовою на рівні B2/C1.

До участі у конкурсу допускаються як студенти, що знаходяться в Україні, так і ті студенти Полтавської політехніки, що наразі перебувають за кордоном.

За вимогами програми Erasmus+ та згідно угоди між університетами, при відборі кандидатів за умови однакових показників академічної успішності та рівня знань англійської мови, перевага надаватиметься студентам із малозабезпечених сімей; студентам, які мають малих дітей; студентам з обмеженими фізичними можливостями; студентам, які були всиновлені; студентам із хронічними хворобами чи іншими особливими потребами, пов’язаними із здоров’ям.

При відборі кандидатів також враховуватимуться будь-які соціальні, волонтерські, освітні, наукові ініціативи, програми, проєкти, у яких брав/брала участь кандидат/кандидатка.

Страхування: усі відібрані студенти-учасники програми обміну зобов’язані після відбору і отримання листа-запрошення від університету «Aurel Vlaicu» University of Arad, самостійно купити медичне страхування на весь період навчання в Румунії. Кошти, витрачені на страхування, не відшкодовуються.

Орієнтаційний тиждень для студентів-іноземців зазвичай починається за тиждень до початку семестру з метою допомогти студентам познайомитися з кампусом та містом, а також системою навчання, матеріально-технічною базою та електронною системою університету. Усім студентам, які беруть участь у академічних програмам обміну, наполегливо рекомендується взяти участь у орієнтаційному тижні.

Увага! До офіційного розпорядження Кабінету Міністрів України щодо дозволу виїзду за кордон чоловіків, подавати заявки на участь можуть студентки та ті студенти-чоловіки, які підпадають під одну з категорій, визначених законом як такі, що мають дозвіл на виїзд, або які на даний момент уже перебувають закордоном.

Інформація для викладачів:

Кількість місць: 5

Період: 5 днів (27-31 травня 2024 року) + дорога.

Мова заходу – англійська (рівень B2/C1).

До участі у програмі академічної мобільності «Erasmus International Week» запрошуються науково-педагогічні працівники та фахівці усіх інститутів, факультетів та структурних підрозділів політехніки.

Грант для викладачів/персоналу становить 140 євро/день. Кожен учасник отримає додатково 275 євро на проїзд, тобто загалом 975 євро на учасника. На заході будуть присутні представники інших університетів-партнерів (як з країн ЄС, так і з країн, що не входять до складу ЄС), тож Erasmus International Week стане чудовою платформою для дискусій, семінарів, культурних заходів, а також для того, щоб гарно провести час у колі однодумців.

У випадку, якщо кількість кандидатів буде більша за кількість місць у програмі, рішення приймається спеціально створеною комісією на основі рейтингів кандидатів за останніми рейтинговими показниками університету та з урахуванням навчальних пріоритетів освітніх програм.

Увага! Учасники програми обміну повинні будуть оплатити із своїх коштів оргвнесок на роздаткові матеріали та екскурсії.

За детальнішою інформацією звертатись до відділу міжнародних зв’язків (каб.320-Ф, interoffice@nupp.edu.ua) або до координаторки програми – к.філол.н., доцентки кафедри германської філології та перекладу Павельєвої Анни Костянтинівни (ауд.310-ц, email: kunsite.zi@gmail.com, телефон: +3-8-(095)-91-08-192).

Нагадаємо, студентка-філолог вдосконалила цифрові навички, ставши учасницею програми академічного обміну Erasmus+ в Італії, а Полтавська політехніка приєдналась до Меморандуму про співпрацю з канадською політехнікою SAIT.

 

Медіацентр

Національного університету

«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»