2022-08-17

Будь активним заради миру: в університеті відбувся турнір зі стрітболу

В рамках реалізації Всеукраїнського проєкту «Будь активним заради миру!» на базі Полтавської політехніки відбувся турнір зі стрітболу 3 на 3 серед учнівської та студентської молоді. Команди політехніки продемонстрували майстерність та стали лідерами турніру.

Будь активним заради миру: в університеті відбувся турнір зі стрітболу

16 серпня 2022 року на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбувся турнір зі стрітболу 3 на 3 серед учнівської та студентської молоді в рамках реалізації проєкту «Будь активним заради миру!».

Змагалися 7 команд, серед яких: 4 команди студентів секції баскетболу університету, 2 команди спортсменів відділення баскетболу КЗ «Полтавська спеціалізована ДЮСШ олімпійського резерву № 2» і команда учнів КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-III ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області».

Суддівську колегію представляли Президент Полтавської обласної федерації баскетболу Сергій Ломан і випускник Полтавської політехніки Ігор Бугаєвський.

За результатами змагань переможцями стали:

• 1 місце – команда №1 Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»: Бондар Ілля, Громов Олександр, Єфімов Дмитро, Шаров Владислав;
  • 2 місце – команда КЗ «Полтавська спеціалізована ДЮСШ олімпійського резерву № 2»: Бородая Нікіти, Кузьміна Максима, Максимейка Дмитра, Ландаря Дениса;
  • 3 місце – команда №3 Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»: Бойчака Миколи, Яременка Владислава, Васильченка Дмитра, Кілінського Олександра.

Команди-переможці нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

Раніше в рамках реалізації Всеукраїнського проєкту «Будь активним заради миру!» в Полтавській політехніці відбувся міні-турнір з настільного тенісу серед студентської молоді та дітей ВПО.

Медіа-центр