2020-09-07

Випускниця політехніки – чемпіонка світу з пауерліфтингу відзначена до Дня фізичної культури та спорту України

Випускниця факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» – чемпіонка світу з пауерліфтингу Дарія Бражник отримає премію до Дня фізичної культури та спорту України.

Випускниця політехніки – чемпіонка світу з пауерліфтингу відзначена до Дня фізичної культури та спорту України

За вагомі досягнення до Дня фізичної культури та спорту грошові нагороди отримають 66 спортсменів з Полтави – відповідне рішення ухвалили 2 вересня на засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради.

За словами директорки Полтавського Департаменту культури молоді та спорту Олени Ромас, сума нагороди залежатиме від вагомості досягнень у спорті. Всього на виплату одноразових премій до Дня фізичної культури та спорту України з міського бюджету витратять майже 810 тисяч гривень.

Найбільші премії – понад 37 тисяч гривень кожному – отримають 10 спортсменів – кандидатів до складу Олімпійської збірної України: чемпіон світу та Європи Олександр Хижняк, веслувальники Марія Кічасова – Скорик, Едуард Шеметило та Денис Камерилов, плавець Любомир Лемешко, а також їх тренери.

По 18,6 тисяч гривень за спортивні досягнення на світових та європейських чемпіонатах до свята отримають 15 полтавців – призерів і переможців змагань із дзюдо, шашок, пауерліфтингу, армреслінгу та карате. Серед відзначених: Дарія Бражник – чемпіонка світу з пауерліфтингу, випускниця факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

День фізичної культури та спорту України з 1994 року відзначається щорічно у другу суботу вересня. Цього року свято припадає на 12 вересня.

Медіацентр
Національного університету
«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»