2024-02-12

Четверо науковців Полтавської політехніки отримали атестати про вчені звання

Під час засідання Вченої ради Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» ректор, професор Володимир Онищенко вручив науковцям ННІ фінансів, економіки, управління та права, ННІ інформаційних технологій та робототехніки і ННІ нафти і газу атестати про присвоєння вчених звань, відзначивши їхні вагомі здобутки, старанність та високий професіоналізм.

Четверо науковців Полтавської політехніки отримали атестати про вчені звання

9 лютого під час засідання Вченої ради ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», доктор економічних наук, професор Володимир Онищенко вручив атестати про вчені звання професора та доцентів, які було присуджено чотирьом науковцям структурних підрозділів університету за рішенням атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України, яка підтримала попереднє рішення Вченої ради Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Атестат професора отримала науковиця Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки – доктор педагогічних наук, професор кафедри комп’ютерних та інформаційних технологій і систем Алла Капітон.

Учені звання доцента присвоєно:

• кандидатці економічних наук, доцентці кафедри фінансів банківського бізнесу та оподаткування Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права Полтавської політехніки Оксані Фурманчук;

• кандидатці технічних наук, доцентці кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу Полтавської політехніки Вікторії Рубель;

• кандидату технічних наук, доценту кафедри буріння та геології, заступнику директора Навчально-наукового інституту нафти і газу Олександру Матяшу.

«Щиро вітаємо шановних колег з державним визнанням рівня кваліфікації вчених! Приємно відзначати, що ваші вагомі наукові здобутки, самовіддана праця на благо університету, активна науково-дослідницька, інноваційна діяльність примножують науково-освітній та інтелектуальний потенціал багатопрофільного класичного Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», утверджуючи сильні лідерські позиції провідного закладу вищої освіти у престижних академічних рейтингах.

Пишаємося вашою належністю до дружньої команди Полтавської політехніки, сумлінністю, цілеспрямованістю та високим професіоналізмом! Ваша відданість університету, служіння науці надихають та мотивують не зупинятися на досягнутому! Разом ми зможемо все! Слава Україні!» – привітав колег ректор Полтавської політехніки, професор Володимир Онищенко.

Нагадаємо, ректор Полтавської політехніки нагороджений національною відзнакою «Науковець року», а під час випуску магістрів-2024 більше тисячі здобувачів отримали дипломи про успішне завершення навчання.

Нещодавно академіка НАН України нагородили почесною відзнакою «За заслуги перед університетом», керівник потужної наукової школи Полтавської політехніки нагороджений найвищою почесною відзнакою університету, науковців політехніки нагородили відзнаками Міністерства освіти і науки України, а під час розширеного засідання Конференції трудового колективу викладачі університету отримали нагороди Полтавської ОВА та органів місцевого самоврядування.