2022-12-09

Асоціація COST приймає пропозиції для спільного розвитку ініціатив у всіх галузях науки і техніки

Асоціація фінансування інноваційних і дослідницьких мереж COST оголосила про прийом пропозицій для спільного розвитку ініціатив у всіх галузях науки і техніки через пан’європейську співпрацю. Збір пропозицій триватиме до 23 жовтня 2023 року.

Зі шаблонами пропозицій (технічним додатком) та інструкціями для заявника щодо подання пропозицій можна ознайомитися на вебсайті Асоціації фінансування інноваційних і дослідницьких мереж COST у розділі «Документи та рекомендації щодо фінансування».

Збір пропозицій триватиме до 25 жовтня 2023 року. Заплановано затвердити до 70 нових заходів мережі COST.

Пропозиції необхідно подавати в електронному вигляді через онлайн-інструмент подання e-COST. Для отримання додаткової інформації та вказівок заявникам пропонують зв’язатися з національним координатором мережі COST (CNC).

Докладніше про мережу COST.

Раніше науковців запрошують до участі у вебінарах з питань використання платформ Web of Science та Scopus, та на онлайн-воркшопи з дизайн-мислення за моделлю Стенфордської школи.

Медіа-центр