2020-06-05

День еколога: автори дослідження впливу викидів ТЕЦ перемогли на міжнародному науковому конкурсі

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю 101 «Екологія» відбувся на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. Конкурс проводився під егідою Міністерства освіти і науки України з метою інтеграції України в європейський освітньо-науковий простір, розширення міжнародних зв’язків, стимулювання інноваційної діяльності студентів, оволодіння ними сучасними технологіями, створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді.

На конкурс надійшло 44 наукові роботи від 68 авторів з 14 українських ЗВО та 12 іноземних ЗВО. У відбірковому турі взяли участь студенти з України, Словенії, Білорусії, Болгарії, Польщі, Китайської народної республіки, Чехії, Ізраїлю, Австрії, Грузії.

Визначення переможців конкурсу відбулося за результатами засідання журі (галузевої конкурсної комісії). Роботи оцінювали методом подвійного сліпого рецензування та обговорення.

Спільна наукова роботи студента групи 201 НТ Навчально-наукового інституту нафти і газу, президента студентського парламенту університету, Олександра Литвиненка та магістра теплоенергетики, випускниці Національного університету імені Юрія Кондратюка, а нині студентки-теплоенергетика  Південного-західного університету Цзяотун (Китай) Катерини Китайгори «Оптимізація впливу викидів ТЕЦ в умовах використання різного палива» набрала найбільшу кількість балів і посіла перше місце. Науковий керівник роботи – завідувач кафедри теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики, кандидат технічних наук, професор Юрій Голік. Автори нагороджені дипломами.

Наші найщиріші вітання переможцям та їх науковому керівнику з побажаннями подальших наукових досягнень!