2023-12-18

Digital Fest 2024: майбутні абітурієнти познайомилися з найкращим університетом Полтавщини

На День відкритих дверей – Digital Fest 2024 до Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» завітало понад 400 майбутніх абітурієнтів. Відвідувачі Полтавської політехніки ознайомилися з матеріально-технічною базою закладу, поспілкуватися з ректором, професором Володимиром Онищенком та керівниками структурних підрозділів, детальніше дізнатися про кожну з більш ніж 100 освітніх програм та обрати свій майбутній фах.

Digital Fest 2024: майбутні абітурієнти познайомилися з найкращим університетом Полтавщини

16 грудня на День відкритих дверей – Digital Fest 2024 до класичного багатопрофільного Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» завітали старшокласники, майбутні випускники закладів загальної середньої та передвищої фахової освіти, а також їх батьки та педагоги на знайомство з одним з кращих університетів України, лідером вищої освіти у Полтавській області.

З головної сцени університету креативну та амбітну молодь привітали ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», доктор економічних наук, професор Володимир Онищенко, модератор зустрічі – керівник Центру культури і студентської творчості  Полтавської політехніки Гліб Кудряшов та відповідальна секретарка приймальної комісії університету Ірина Денисовець.

«Ми запросили вас до сучасного інноваційного університету європейського штибу, класичного університету – Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Всі ви сьогодні – наші почесні гості. Ми хочемо показати вам, чим живе наш університет, познайомити вас з людьми, які тримають на своїх плечах наше університетське небо.

Мало того, що всі ви наші гості, ми хочемо, щоб кожен з вас став нашим великим другом і менш ніж за рік переступив поріг Полтавської політехніки в іншій якості – у статусі студента провідного вишу Полтавщини, провідного вишу України, європейського університету Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», – привітав Гліб Кудряшов.

Цілеспрямовану та патріотичну молодь, яка попри всі виклики залишається в Україні та планує вступати в українські ЗВО, привітав ректор Полтавської політехніки, професор Володимир Онищенко.

«Політехніка 24/7 стоїть на варті вищої освіти і підтримує молодь, яка хоче навчатися в Україні!

Щиро дякуємо вам, вашим батькам та вчителям, за те, що завітали до Полтавської політехніки незважаючи на погодні умови. Зате як тільки ви переступили територію нашого університету відчули комфорт – чисті доріжки, тепло в середині, зручно й безпечно зовні і в аудиторіях.

Команда університету допомагає вам визначитися з вашим професійним майбутнім, адже в Україні існує дуже велика кількість університетів, і всі вони мають свою специфіку, переваги. Ми пишаємось партнерством з найкращими! Навчаючись у політехніці ви матимете змогу повчитись у наших партнерів.

Тому для того, щоб визначитися, краще один раз побачити, пройтися лабораторіями, поспілкуватися з викладачами, студентським самоврядуванням і зробити правильний вибір.

Наш університет 12 грудня відзначив свій день народження – Полтавській політехніці виповнилося 205 років. Слід зазначити, що характерні риси нашого університету – це сучасність, динамізм та інновації, і ми вдало поєднуємо більш ніш 200-літні освітні традиції з сучасними інноваціями. Це підтверджують ті рейтинги, які визначають такі відомі рейтингові агентства, як «Освіта.UA», Консолідований рейтинг кращих закладів вищої освіти України, в якому наш університет впевнено входить до ТОП-30 кращих університетів України і ми єдиний університет Полтавської області, який на сьогодні входить до міжнародного рейтингу якості QS World University Rankings.

Наш університет – потужний, має багато структурних підрозділів, 102 освітні програми, які вкрай необхідні повоєнній Україні для відбудови її економіки.

Попри перерву через сигнал повітряної тривоги, відвідувачі Полтавської політехніки змогли приємно та безпечно провести час в стінах кращого закладу вищої освіти Полтавщини, ознайомитися з матеріально-технічною базою університету, відвідати ключові локації, поспілкуватися зі мною та керівниками структурних підрозділів, детальніше дізнатися про кожну з більш ніж 100 спеціальностей, обрати свій майбутній фах та стати ще на один крок ближче до втілення своєї мрії!

Було позитивно, драйвово і змістовно!

Перші враження я записав разом зі школярами під селфі, яке виклав одразу!

Вітаю сучасну, прогресивну молодь, яка сьогодні визначається зі своїм професійним майбутнім і обирає класичний, але сучасний, багатопрофільний Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»! Все буде Україна!», – прокоментував ректор Володимир Онищенко.

Спершу для відвідувачів відбулась віртуальна екскурсія, під час якої ректор представив відмінні особливості та головні здобутки всіх структурних підрозділів університету: Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою, Навчально-наукового інституту нафти і газу, Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки, Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, факультету філології, психології та педагогіки, факультету фізичної культури та спорту.

Також під час презентації ректор Володимир Онищенко звернув увагу на можливості міжнародної діяльності студентів Полтавської політехніки, співпраці зі стейкхолдерами університету, наголосив на результатах роботи університету, які чітко відображаються в міжнародних та всеукраїнських рейтингових показниках, а також розповів про благодійну та культурну діяльність закладу.

Cтудентка ННІ інформаційних технологій та робототехніки Богдана Курилюк, яка приїхала навчатись до Полтавської політехніки з Івано-Франківська, розповіла про свою історію знайомства з університетом по YouTube та поділилася враженнями за 4 роки навчання в політехніці.

Також своєю історією становлення як уже затребуваного професіонала та розкриття талантів поділився студент четвертого курсу факультету фізичної культури та спорту Павло Явтушенко, який розповів про кращі моменти свого студентства та порадував присутніх неперевершеною грою на саксофоні. Витонченістю класичного балету гостей університету вразила студентка двох спеціальностей Полтавської політехніки – «Хореографія» та «Економічна кібернетика» Дар’я Шурдук.  Наприкінці зустрічі студентський рок-гурт «Free Crow» у складі братів Ростислава та Станіслава Єфименків подарували драйвовий мікс рок-хітів, а також виконали Гімн України у рок-обробці.

Відповідальна секретарка приймальної комісії Ірина Денисовець ознайомила з особливостями складання НМТ-2024 та надала практичні поради щодо складання національного мультипредметного тесту, який необхідний для вступу до Полтавської політехніки. Серед обов’язкових предметів «Українська мова», «Математика» та «Історія України», а також четвертий предмет на вибір. Цьогоріч уперше було додано «Українську літературу» та «Географію» до предметів, які вже були доступні на вибір, а саме: «Іноземна мова», «Біологія», «Фізика» та «Хімія». Нагадуємо, Полтавська політехніка проводить підготовчі курси за програмами НМТ-2024. Випускники підготовчих курсів отримують переваги при вступі.

На згадку про святковий день ректор університету зробив фото зі школярами та опублікував в соцмережі пост з враженнями школярів від заходу. До створення посту долучилися Ярослава і Лілія з опорного закладу «Диканський ліцей імені М. В. Гоголя», Денис і Артем з 34-ї школи Полтави та Давид з 10-ї школи.

Ректор продовжив відповідати на питання батьків та абітурієнтів під час неформального спілкування.

Більше про пропозиції та переваги навчання у Полтавській політехніці розповіли декани, директори й науково-педагогічні працівники навчально-наукових інститутів та факультетів університету безпосередньо в аудиторіях.

Цього ж дня на базі політехніки відбувся дитячий обласний фізкультурно-оздоровчий захід «Фестиваль спорту».

Нагадуємо, Музей науки Полтавської політехніки розпочав свою роботу.

 

Медіацентр

Національного університету

«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»