2024-06-03

«Діти – наше майбутнє»: у політехніці пройшов благодійний танцювальний мультифестиваль

До Міжнародного дня захисту дітей на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» пройшов Благодійний танцювальний мультифестиваль «Діти – наше майбутнє». Організатори подбали про чудову атмосферу і налаштували на виступи старт-призами, а запрошені аніматори провели для дітей запальну та енергійну руханку, подарувавши всім святковий настрій.

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відзначив перший день літа феєричним святом – до Міжнародного дня захисту дітей на базі університету відбувся Благодійний мультитанцювальний фестиваль «Діти – наше майбутнє». Організатор змагань – керівник громадської організації «Танцювальний союз Полтавської області» Євген Бронніков.

Традиційно змагання розпочались з рівняння на Державний Прапор – присутні вшанували Хвилиною мовчання пам’ять військовослужбовців та мирних жителів, загиблих внаслідок злочинних дій країни-агресора на території нашої країни.

Учасників танцювального дійства привітали почесні гості – ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», керівник відокремлених структурних підрозділів ВГО «Спортивна студентська спілка України» та Української федерації учнівського спорту у Полтавській області, доктор економічних наук, професор Володимир Онищенко та декан факультету фізичної культури та спорту, доктор педагогічних наук, професор Ліна Рибалко.

«Дорогі діти, шановні батьки, щиро вітаю вас у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»!

Я щиро дякую за багаторічну плідну співпрацю Євгену Броннікову, який постійно дивує своїми креативними ідеями та продовжує втілювати їх в життя, в тому числі в стінах нашого університету. Ми попри війну робимо все для того, аби ви, дітки, були щасливі. Безумовно сьогоднішній день, перший день літа, має запам'ятатися позитивними емоціями. Попри повітряні тривоги ми будемо впевнено рухатися до нашої Перемоги.

Я щиро дякую ГО «Танцювальний союз Полтавської області» за активну співпрацю, за багато гарних, класних, позитивних івентів, які ми проводимо спільно. Дякуємо Збройним Силам України, які забезпечили нам сьогодні відбій повітряної тривоги. Все буде Україна! Слава Україні!», – привітав зі святом очільник політехніки Володимир Онищенко.

Упродовж дня видовищні виступи глядачам подарували представники танцювальних клубів «Dancelife» (Березань), «Театр танцю Agoista» (Дніпро), «Престиж-клуб» (Красноград), «Елегія» (Кременчук), «Авангард» (Кропивницький), «Step by Step» (Охтирка), «Dance glory» (Полтава), «Drive Dance» (Полтава), «Fusion» (Полтава), «Gross-M center» (Полтава), «SofiT» (Полтава), «Авіа-Денс» (Полтава), «Акцент» (Полтава), «Елегант» (Полтава), «Кристал» (Полтава), «Майстер-Данс» (Полтава), «Натхнення» (Полтава), «Парадіз» (Полтава), «Реверанс» (Полтава), «Ритм» (Полтава), «Тандем» (Полтава), «Фестиваль» (Полтава), «Ювента» (Полтава), «ASTAIR DANCE» (Харків), «Катрін» (Харків), «Тодос» (Харків), Школа танцю «Регіон» (Харків), «Фрістайл» (Хорол), «Гран-прі» (Чутове).

Майстерність учасників оцінювала високоповажна суддівська колегія, до складу якої увійшли:

Галина Куценко (Кременчук), Олексій Портянко (Кропивницький), Станіслав Кузнєчихін (Луцьк), Ігор Волошин (Новоукраїнка), Анастасія Настиченко (Охтирка), Олександр Яночок (Переяслав), Людмила Бацанова (Полтава), Юлія Бубирь (Полтава), Петро Горголь (Полтава), Вікторія Гресь (Полтава), Тарас Гречихо (Полтава), Ірина Коваленко (Полтава), Світлана Кулик (Полтава), Софія Курочка (Полтава), Андрій Пупко (Полтава), Олена Рагуліна (Полтава), Світлана Соловей (Полтава), Юрій Срібний (Полтава), Михайло Страшко (Полтава), Валерія Сухар (Полтава), Денис Хорішко (Полтава), Віталій Шембарьов (Полтава), Олександр Журавльов (Харків).

Головним суддею виступив Станіслав Кузнєчихін (Луцьк), спортивний комісар – Хорішко Денис (Полтава), голова лічильної комісії – Віталій Горголь, старший викладач кафедри хореографії і танцювальних видів спорту Полтавської політехніки (Полтава).

Півфіналісти та фіналісти змагань нагороджені Почесними грамотами і медалями.

Нагадуємо, у політехніці до Дня захисту дітей влаштували свято для дошкільнят.

Раніше у політехніці відбулись другі Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Кубок ректора Полтавської політехніки».