2024-03-12

До ювілею Кобзаря студенти Полтавської політехніки прочитали поезію Тараса Шевченка європейськими мовами

У рамках поетичного флешмобу до 210-тої річниці від дня народження великого Кобзаря студенти факультету філології, психології та педагогіки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» зачитали уривки з творів Тараса Шевченка «Заповіт», «Кавказ», «Причинна» п'ятьма європейськими мовами.

До річниці народження Кобзаря студенти факультету філології, психології та педагогіки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» прочитали поезію Тараса Шевченка європейськими мовами. Польською, німецькою, англійською, французькою та українською мовами прозвучали уривки з творів Тараса Шевченка «Заповіт», «Кавказ», «Причинна». Керівник проєкту - кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри українознавства, культури та документознавства Полтавської політехніки Людмила Чередник.

Польською мовою читає Тетяна Світлична, студентка групи 201-ФО (керівник – кандидатка філологічних наук, доцентка, завідувачка кафедри загального мовознавства та іноземних мов Алла Болотнікова).

Німецькою мовою читає Юлія Вовк, студентка групи 201-ФО (керівник – кандидатка філологічних наук, доцентка, доцентка кафедри загального мовознавства та іноземних мов Наталія Бондар).

Англійською мовою (британська) читає Дар’я Єгорова, студентка групи 101-ФО (керівник – старша викладачка кафедри загального мовознавства та іноземних мов Юлія Гунченко).

Англійською мовою (американська) читає Артем Обідний, студент групи 201-ФО (керівник – старша викладачка кафедри загального мовознавства та іноземних мов Юлія Гунченко).

Французькою мовою читає Ольга Лупай, магістрантка групи 501-ФФ (керівник – кандидатка філологічних наук, доцентка, доцентка кафедри загального мовознавства та іноземних мов Світлана Галаур).

Українською мовою читає Світлана Левченко, студентка групи 301-ГІ (керівник – кандидатка філологічних наук, доцентка, доцентка кафедри українознавства, культури та документознавства Людмила Чередник).

Нещодавно учасники літературної студії «До джерел» презентували міні-виставу, присвячену життю і творчості Тараса Шевченка «Перехрестя долі Кобзаря», а на базі факультету філології, психології та педагогіки Полтавської політехніки до річниці з дня народження видатного поета відбувся науково-мистецький круглий стіл «Шевченко в лінгвокультурному просторі Німеччини».