2022-07-01

Кембриджський університет підтримує переміщених українців

Кембриджський університет запустив пакет підтримки для студентів і науковців, які змінили місце проживання внаслідок російської агресії в Україні.

Кембриджський університет підтримує переміщених українців

Кембриджський університет підтримує переміщених студентів і науковців з України. Фонд допомоги постраждалим студентам, які наразі навчаються в Кембриджі, вже надає допомогу, а в межах пакету підтримки розробляються плани збільшення можливостей для навчання евакуйованих українських здобувачів освіти.

Проректор закладу Стівен Туп зазначив, що ініціативу було розроблено в партнерстві з українськими університетами та Урядом України.

«Від початку вторгнення університет співпрацює з лідерами освіти в Україні, щоб підтримати вчених і студентів, чиє життя було розірвано гуманітарною трагедією. Від онлайн-ресурсів, що одразу стали доступними для переміщених українських студентів, до всеосяжного пакету підтримки. Наша спільнота готова робити все можливе, щоб підтримати Україну в умовах війни», – зазначив професор Туп.

Нагадуємо, доступна нова версія класифікатора ESCO з українським перекладом.

Нещодавно науковиця політехніки пройшла тренінг за програмою «Активні Громадяни» від Британської Ради в Україні.

Медіа-центр