2023-10-27

Команда політехніки виборола першість XIX Універсіади Полтавщини з волейболу серед чоловіків

Команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стала чемпіонкою XIX Універсіади Полтавщини з волейболу серед чоловіків. Спортсмени Полтавської політехніки продемонстрували високий рівень підготовки та злагоджену командну гру на волейбольному майданчику.

Команда політехніки виборола першість  XIX Універсіади Полтавщини з  волейболу серед чоловіків

Упродовж 23 – 27 жовтня 2023 року  на базі Полтавського державного аграрного університету пройшли змагання XIX Універсіади Полтавщини з  волейболу серед чоловіків. За головний спортивний трофей завзято змагалися студентські команди полтавських закладів вищої освіти, які продемонстрували відмінну фізичну форму та жагу до перемоги.

Команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» під керівництвом досвідченого тренера, старшого викладача кафедри фізичної культури та спорту Андріана Остапова виборола першість XIX Універсіади Полтавщини з волейболу серед чоловіків. Спортсмени Полтавської політехніки продемонстрували відмінну фізичну форму, високий рівень підготовки та злагоджену командну гру на волейбольному майданчику.

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» на Універсіаді  представляли:

• Оніпко Богдан, студент  групи 201 -  мФС;
  • Ніков Дмитро, студент групи 101 – мФС;
  • Валяйбаба Ілля, студент групи 102 – мФС;
  • Таран Максим, студент групи 101 – мФС;
  • Кулик Максим, студент групи 301 – ФС;
  • Співак Валерій, студент групи 101- ФС;
  • Денисенко Артур, студент групи 101 – ФС;
  • Приходько Валерій, студент групи 103 – ФС;
  • Івахнов Дмитро, студент групи 303 – ТН;
  • Космач Валерій, студент групи 101 – пНГ;
  • Бордюг Данило, студент групи 101 – М;
  • Гутиря Сергій, студент групи мТК;
  • Неділько Єгор, студент групи 303 – НГ.

Вітаємо чемпіонів XIX Універсіади Полтавщини з волейболу серед чоловіків, пишаємося вашими вагомими спортивними досягненнями! Бажаємо міцного здоров’я, натхнення, спортивного ентузіазму та нових феєричних  перемог!

Нещодавно команда Полтавської політехніки стала золотою призеркою XIX Універсіади Полтавщини з міні-футболу, а викладач політехніки Олексій Воробйов став золотим призером Всеукраїнських змагань з футзалу серед ветеранів.