2023-10-26

Команда Полтавської політехніки стала золотою призеркою XIX Універсіади Полтавщини з міні-футболу

Команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стала золотою призеркою XIX Універсіади Полтавщини з міні-футболу. Спортсмени Полтавської політехніки посіли перше загальнокомандне місце, продемонструвавши відмінну фізичну форму та злагоджену командну гру на спортивному майданчику.

Нагадаємо, на надсучасній спортивній базі Національного університету  «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» тривали змагання  XIX Універсіади  Полтавщини, участь у якій взяли   студентські команди провідних закладів вищої освіти міста Полтави. Цьогорічна Універсіада розпочалася  змаганнями з міні-футболу, які пройшли  упродовж 2 -9  жовтня на  спортивних майданчиках зі штучним покриттям  Полтавської політехніки.

Участь в змаганнях з міні-футболу взяли 6  команд, які представляли:

• Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;
  • Полтавський державний медичний університет;
  • Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;
  • Полтавський університет економіки і торгівлі;
  • Полтавський державний аграрний університет;
  • Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка.

Активними учасниками Універсіади Полтавщини з міні-футболу стали  студенти  Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», які вибороли перше загальнокомандне місце серед команд-учасниць, продемонструвавши відмінну фізичну форму та злагоджену командну гру у протистояннях з досвідченими суперниками.

Команду Полтавської політехніки на змаганнях представляли:

• Євген Караван,  студент групи 201мЗБ;
  •  Максим  Непийвода, студент групи 301НГ;
  • Євгеній Сопільняк,  студент групи 401НГ;
  •  Ростислав  Яременко,  студент групи 401НГ;
  •  Назар Галаган,   студент групи 401ПФ;
  •  Максим Самборський,  студент групи 501ФС;
  •  Андрій Трускало,  студент групи 101мСЕ;
  •  Естефано Соболь, студент групи 301НГ;
  •  Олександр  Коломієць, студент групи 201ФС;
  •  Валерій Луценко,  студент групи 401ЕР;
  •  Владислав Каралкін, студент групи 201ЕмЛ;
  • Андрій Костенко,  студент групи 202ФС;
  •  Тарас Голобородько,  студент групи 101ФС;
  •  Денис Кожевнік,  студент групи 301ФС;
  •  Дмитро Степанець, студент групи 101ФС;
  •  Владислав Будило,  студент групи 101пФС;
  •  Костянтин Пігарєв,  студент групи 102ФС.

Тренує команду старший викладач кафедри фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»,  золотий  призер  Всеукраїнських змагань з футзалу серед ветеранів Олексій Воробйов, чиї вихованці неодноразово ставали переможцями і призерами  масштабних спортивних турнірів.

Команда –  переможець нагороджена  почесною  грамотою  та  спортивним кубком.

Бажаємо нашим переможцям міцного здоров’я, життєвої наснаги, вагомих особистих здобутків у підкоренні нових вершин спортивного Олімпу!

Нагадаємо, в університеті відбудуться Всеукраїнські змагання зі спортивного більярду «Вільна піраміда» на Кубок ректора Полтавської політехніки.

Нещодавно  студент політехніки Андрій Назімов виборов золоту нагороду Відкритого чемпіонату Полтавської області з кіокушин БуДо карате (WKB), студентка ФФКС Валерія Конюхова стала чемпіонкою Європи з пауерліфтингу серед дівчат, а команда ННІ фінансів, економіки, управління та права стала переможцем турніру з міні – футболу «Кубок Співдружності».