2023-10-20

В університеті відбудуться Всеукраїнські змагання зі спортивного більярду «Вільна піраміда» на Кубок ректора Полтавської політехніки

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошує взяти участь у Всеукраїнських змаганнях серед науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти зі спортивного більярду «Вільна піраміда» на Кубок ректора Володимира Онищенка, які відбудуться 26-28 жовтня на базі політехніки. У рамках змагань на підтримку Збройних Сил України суддя міжнародної категорії, професор Олександр Безносюк прочитає відкриту лекцію, присвячену спортивній психології.

Уже традиційно  Національний  університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стає унікальним масштабним  майданчиком для проведення Всеукраїнських змагань серед науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти зі спортивного більярду «Вільна піраміда». Змагання з більярдного спорту мають благодійну мету – збір донатів на потреби Збройних Сил України.

Турнір зі спортивного більярду серед науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти  «Вільна піраміда» триватиме упродовж 26-28 жовтня 2023 року на базі Клубу спортивного більярду Національного університету імені Юрія Кондратюка.

У програмі змагань:

• 26 жовтня 2023 року – приїзд учасників, робота мандатної комісії, збори представників, суддів.

13:30 – конференц-зал Полтавської політехніки, відкрита лекція «Спортивна психологія» для учасників турніру від судді  міжнародної категорії, почесного  професора Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Олександра Безносюка

15:00 до 16:00 – реєстрація учасників

• 27 жовтня 2023 року –  змагання:

10:00 – 10:30 – відкриття змагань,

10:30 – 18:00 – відбіркові змагання

• 28 жовтня 2023 року – півфінали, фінал змагань та нагородження учасників:

10:00 – 10:30 – півфінали,  фінал змагань.

14:30 – підведення підсумків змагань суддівською колегією,  нагородження переможців та призерів.

Звертаємо увагу! Вимоги до дрес-коду учасників: чорні штани (не джинси), біла (чорна) сорочка і чорні туфлі (обов’язково), жилет та метелик (бажано). Одяг учасників має бути охайним. Учасники без установленої форми одягу до змагань не допускаються.

Заявки встановленого зразка надсилати на e-mail:

alexbeznosyuk@gmail.com.

Дедлайн подання заявок та оригіналів документів до суддівської колегії – 26 жовтня 2023 року.

За детальнішою інформацією звертатися за тел. +380679073288.

Нагадаємо, клуб спортивного більярду політехніки запрошує на тренування з Заслуженим майстром спорту України Анастасією Коваленко.

Раніше переможець Кубку України зі спортивного більярду – студент політехніки Дмитро Білозеров передав призові на потреби ЗСУ, а команди політехніки перемогли на минулих Всеукраїнських змаганнях зі спортивного більярду «Вільна піраміда».