2023-10-21

Студент політехніки Андрій Назімов виборов золоту нагороду Відкритого чемпіонату Полтавської області з кіокушин БуДо карате (WKB)

Студент-другокурсник факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Андрій Назімов став золотим призером Відкритого чемпіонату Полтавської області з кіокушин БуДо карате (WKB), що проходив 21 жовтня у місті Полтаві. Спортсмен Полтавської політехніки здобув переконливу перемогу, ставши найкращим у категорії 80 кг.

21 жовтня у місті Полтаві пройшли змагання Відкритого чемпіонату Полтавської області з кіокушин БуДо карате (WKB), де за першість змагалися досвідчені спортсмени з різних куточків Полтавського регіону. Продемонстровані ними відмінна фізична форма та високий рівень практичної підготовки засвідчили вагомий потенціал для подальшого розвитку даного виду спорту серед професіоналів та сучасної учнівської і студентської молоді.

Студент групи 202 – ФС факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Андрій Назімов став золотим призером Відкритого чемпіонату Полтавської області з кіокушин БуДо карате (WKB). Спортсмен Полтавської політехніки продемонстрував високі результати під час видовищних поєдинків з досвідченими суперниками, ставши найкращим у категорії 80 кг (18+).

Щиро вітаємо золотого призера з черговою спортивною перемогою! Пишаємося, бажаємо міцного здоров’я, життєвої наснаги, вагомих особистих досягнень у підкоренні нових вершин спортивного Олімпу!

Нагадаємо, раніше студент ФФКС Андрій Назімов став бронзовим призером VI Відкритого Чемпіонату Європи з кіокушин карате серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих.

Нещодавно студентка ФФКС Валерія Конюхова стала чемпіонкою Європи з пауерліфтингу серед дівчат, а команда ННІ фінансів, економіки, управління та права стала переможцем турніру з міні – футболу «Кубок Співдружності».