2024-06-24

Команда Полтавської політехніки з волейболу виборола першість Відкритого Кубку міста Полтави

Команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стала золотою призеркою Відкритого Кубку міста Полтави з волейболу серед чоловічих команд, присвяченого пам’яті заслуженого тренера України Владислава Агасьянца. Спортсмени Полтавської політехніки вибороли переконливу перемогу серед 12 команд-учасниць.

У місті Полтаві за всебічного сприяння Управління у справах фізичної культури та спорту Полтавської міської ради відбулися змагання Відкритого Кубку з волейболу серед чоловічих команд, присвяченого пам’яті заслуженого тренера України Владислава Агасьянца. За першість та почесні нагороди спортивного турніру змагалися 12 команд -учасниць.

Команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стала золотою призеркою Кубку міста Полтави з волейболу, продемонструвавши впевнену спортивну поведінку, відмінну фізичну форму та злагоджену командну гру на волейбольному майданчику. Тренує команду-переможницю старший викладач кафедри фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Андріан Остапов.

На Відкритому Кубку міста Полтави з волейболу команду Полтавської політехніки представляли:

• Міхно Денис, студент групи 501-мФС факультету фізичної культури та спорту;
  • Валяйбаба Ілля, студент групи 501-мФС факультету фізичної культури та спорту;
  • Ніков Дмитро, студент групи 501-мФС факультету фізичної культури та спорту;
  • Ведашенко Максим, випускник факультету фізичної культури та спорту;
  • Денисенко Артур, студент групи 101-ФС факультету фізичної культури та спорту;
  • Кулик Максим, студент групи 301-ФС факультету фізичної культури та спорту;
  • Івахнов Дмитро, студент групи 303-ТН Навчально-наукового інституту інформаційних технологій і робототехніки;
  • Обревко Максим, студент групи 10-пГР3 Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою;
  • Неділько Єгор, студент групи 303-НГ Навчально-наукового інституту нафти і газу;
  • Гутиря Сергій, студент групи 501-мТН Навчально-наукового інституту інформаційних технологій і робототехніки.

Вітаємо золотих призерів, пишаємося вагомими спортивними здобутками та бажаємо нових феєричних перемог!

Нещодавно збірна команда політехніки стала срібною призеркою ХХІІ Чемпіонату України з футболу серед закладів вищої освіти.