2024-06-07

Збірна команда політехніки стала срібною призеркою ХХІІ Чемпіонату України з футболу серед закладів вищої освіти

Збірна команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стала срібною призеркою ХХІІ Чемпіонату України з футболу серед закладів вищої освіти. Тренер команди – старший викладач кафедри фізичної культури та спорту Полтавської політехніки, суддя національної категорії з футболу Олексій Воробйов став найкращим тренером сезону.

 Збірна команда політехніки стала срібною призеркою ХХІІ Чемпіонату України з футболу серед закладів вищої освіти

У період з 3 по 5 червня 2024 року у Києві на НТК імені В. Баннікова тривали змагання ХХІІ Чемпіонату України з футболу серед студентських команд закладів вищої освіти сезону 2023/2024.

Масштабна спортивна подія відбулася під егідою Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Української асоціації футболу, Спортивної студентської спілки України та Української асоціації шкільного та університетського футболу.

Збірна команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стала срібною призеркою ХХІІ Чемпіонату України з футболу серед закладів вищої освіти. Спортсмени Полтавської політехніки у фінальній грі з командою Державного торгівельно-економічного університету продемонстрували злагоджену командну гру та жагу до перемоги, поступившись з рахунком 1:0.

Тренер збірної команди Полтавської політехніки, старший викладач кафедри фізичної культури та спорту, суддя національної категорії з футболу Олексій Воробйов став найкращим тренером команди-учасниці престижного спортивного турніру цього сезону та нагороджений дипломом І ступеня.

У привітальному слові перший віце-президент УАФ Павло Бойчук зауважив: «Вітаю учасників та переможців. Дякую ректорам ЗВО, що приділяють увагу розвитку студентського футболу. Дякую всім організаторам. Дякую Силам оборони України. Слава Україні!».

«Щиро вітаю цілеспрямованих, спортивно обдарованих гравців збірної команди Національного університету імені Юрія Кондратюка з футболу з черговою феєричною перемогою!

Цей результат – бути в топ-3 найкращих студентських футбольних команд України, є свідченням не лише таланту та майстерності наших спортсменів, але й їхньої наполегливості, командної роботи та прагнення до перемоги! Пишаюсь вашими досягненнями і дякую за те, що ви гідно представляєте наш університет на всеукраїнському рівні!

Особливо хочу відзначити ефективну роботу факультету фізичної культури та спорту та Спортивного клубу політехніки, завдяки яким наші спортсмени мають можливість розвиватися, вдосконалювати свої навички та досягати високих результатів. Ваша праця є невід’ємною частиною наших спортивних перемог!

І щира подяка офіційно визнаному найкращому тренеру сезону (і неодноразово визнаного найкращим тренером студентства), нашому шановному Олексію Васильовичу Воробйову за наставництво на шляху до перемоги. Ваш внесок є неоціненним!

Вітаю всіх учасників змагань, колег і друзів та бажаю подальших успіхів і нових спортивних звершень. У нас є ще куди прагнути! Слава Україні!», – привітав в.о. ректора Полтавської політехніки, керівник Спортивної студентської спілки України в Полтавській області та очільник Української федерації учнівського спорту в Полтавській області, доктор економічних наук, професор Володимир Онищенко.

Нагадаємо, минулого року головний футбольний тренер політехніки був відзначений званням найкращого тренера студентської команди з футболу серед закладів вищої освіти України за рейтингом Всеукраїнської Футбольної Асоціації Студентів.

Нещодавно спортсмени політехніки стали срібними призерами Чемпіонату Європи з футболу.

Раніше студенти-першокурсники ФФКС вибороли повний комплект нагород Чемпіонату України з веслування на байдарках і каное, студенти політехніки стали переможцями Фізкультурно-оздоровчого забігу, а студенти університету вибороли золоті та срібні нагороди Чемпіонату України з гирьового спорту.

 

Медіацентр

Національного університету

«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»