2024-05-27

Магістрантка політехніки стала золотою і срібною призеркою ІІ етапу Кубку світу з веслування на байдарках та каное

Магістрантка спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», чемпіонка світу, дворазова чемпіонка Європи Людмила Лузан здобула золоту та срібну нагороди на ІІ етапі Кубку світу з веслування на байдарках та каное.

У період з 24 по 26 травня 2024 року у польському місті Познань відбулися змагання ІІ етапу Кубку світу з веслування на байдарках і каное, у яких взяли участь досвідчені спортсмени та спортсменки з різних країн світу. У складі національної збірної спортсмени Полтавщини продемонстрували відмінну фізичну форму, жагу до перемоги та зробили вагомий внесок до скарбнички почесних нагород.

Спортсменка Полтавської політехніки виборола першість на дистанції 200 метрів у каное-одиночці та здобула срібну медаль у запливі в каное-двійці на дистанції 500 метрів Тренує спортсменку заслужений тренер України Микола Мацапура.

Загалом полтавські спортсмени здобули золоту, дві срібні та бронзову медалі на ІІ етапі Кубка світу з веслування на байдарках та каное.

Нагадаємо, раніше Президент України поспілкувався і нагородив студентів Полтавської політехніки.

Нещодавно магістрантка політехніки Людмила Лузан виборола ліцензію для України на Олімпійські ігри -2024 у Парижі.