2022-11-19

Міський голова відзначив молодь політехніки за вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування

17 листопада студентська молодь Полтавської політехніки завітала до міської ради. З нагоди відзначення Міжнародного дня студента голова Полтавської громади Олександр Мамай відзначив подяками кращих студентів Полтавщини. Серед нагороджених – представники студентського самоврядування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

17 листопада Полтавський міський  голова Олександр Мамай та депутатка міської ради Оксана Деркач зустрілися з представниками студентського самоврядування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та студентами Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

«Я хочу всіх без виключення студентів сьогодні, в вашому обличчі, привітати з Днем студента. Це найпрекрасніша пора вашого життя. Творіть, радуйте своїх батьків, не заперечуйте своїм викладачам, слухайте всіх, а робіть те, що вважаєте за потрібне», – побажав міський голова Олександр Мамай.

З нагоди Міжнародного дня студента подяками за вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування студентів Полтавської політехніки нагороджені:

• Марія Зайцева – в.о. президента Студентського парламенту, студентка Навчально-наукового інституту нафти і газу;

• Людмила Билим – член Студентського парламенту, студентка Навчально-наукового інституту нафти і газу;

• Світлана Левченко – член Студентського парламенту, студентка факультету філології, психології та педагогіки;

• Вікторія Вакула – член Студентського парламенту, студентка факультету філології, психології та педагогіки;

• Олекса Щур-Дунець – член Профспілкового комітету, студент Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою;

• Андрій Касьян – член Студентського парламенту, студент факультету фізичної культури та спорту;

• Ярослав Давиденко – член Профспілкового комітету, студент Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки.

«Надзвичайно приємно, що наші спільні дії, дії нашої команди, помічають на міському рівні. Ми дійсно багато чого зробили, нам є чим пишатися як студентському самоврядуванню, як представникам Волонтерського штабу Полтавської політехніки. Плануємо й надалі працювати задля розвитку Полтавської політехніки, рідної Полтави та України», – зазначила студентка   Людмила Билим.

Також студенти скористались депутатською системою і провели імпровізоване голосування по двох важливих питаннях: «Про визнання росії країною-терористом» та «Про включення голови молодіжної ради до міської ради».

Раніше студентську та наукову еліту Полтавської політехніки нагороджено Подяками ректора.

Медіа-центр