2022-11-03

Троє студентів політехніки стали стипендіатами Полтавської міської ради

Відповідно до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради трьом студентам Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» за високі досягнення у навчанні та активну участь у громадській роботі університету призначено іменні стипендії Полтавської міської ради.

Троє студентів політехніки стали стипендіатами Полтавської міської ради

3 листопада 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради, на якому проголосували за призначення іменної стипендії кращим 24 студентам закладів фахової передвищої та вищої освіти міста Полтави. Стипендії виплачуються тим студентам, які мають середній бал успішності не менше 4,5 або відзначилися особливими досягненнями у громадській роботі закладу вищої чи фахової передвищої освіти, у сфері мистецтва, науки чи спорту.

Стипендіатами Полтавської міської ради стали:

Щомісячний розмір стипендії для студентів складає 1500 гривень. Період виплат – з 1 вересня по 31 грудня 2022 року.

Науково-педагогічний та студентський колектив Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» щиро вітає стипендіатів та бажає нових досягнень у навчанні та науковій діяльності.

Нагадаємо, влітку троє студентів університету і студентка коледжу отримали іменні стипендії Полтавської міської ради, студентка політехніки названа найкращою студенткою – громадською діячкою Полтавщини, а троє студентів стали номінантами, а упродовж 2021 – 2022 навчального року 84 студенти політехніки стали переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Раніше визначили переможців першого етапу XIII Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Медіа-центр