2022-01-26

Студентка політехніки названа найкращою студенткою-громадською діячкою Полтавщини, а троє студентів стали номінантами

Студентка Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Надія Кобелецька названа найкращою студенткою-громадською діячкою Полтавщини 2020/2022, а студенти політехніки – Єгор Важничий, Юлія Лисенко і Таміла Ширай стали номінантами обласного етапу Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України». Переможниця номінації представлятиме Полтавщину у фіналі.

25 січня оприлюднили результати обласного етапу Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України», спрямованої виявити та надати необхідного  імпульсу до подальшого динамічного розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку сучасного суспільства. Регіональний етап конкурсної програми та визначення переможців у номінації «Кращий студент – громадський діяч Полтавщини»  відбулись за ініціативи та всебічного сприяння Управління молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради та Полтавського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентська республіка», особистої підтримки членів високопрофесійного журі.

Студенти-учасники подавали конкурсні заявки, номінувалися  та пройшли ретельний відбір, члени журі високо оцінили вагомі особисті здобутки  представлених кандидатур у громадському житті міста Полтави та Полтавської області. До складу журі увійшли:

•  Саркіс  Агаджанян – голова Полтавської обласної вірменської громадської організації «Урарту-Ванк»;
  •  Іванна Верховська – волонтерка, переможниця обласного конкурсу «Успішна жінка Полтавщини – громадська діячка»;
  • Олександр   Дербеньов –  голова Громадської ради при Полтавській обласній державній   адміністрації;
  • Лариса Добридень – голова громадської організації  «Полтавський місцевий осередок Всеукраїнської організації інвалідів  «Союз організацій інвалідів України»;
  • Ганна Кіященко –  голова Полтавської філії Суспільної Служби України;
  • Сергій Корнієнко – віце-президент Української федерації Бодібілдінгу, Фітнесу та Бодіфітнесу – WABBA UKRAINE, громадський діяч, підприємець;
  • Лідія  Місюренко – голова комітету громадської організації «Союз матерів «Захист» по Полтавській області.

За результатами роботи журі  було визначено переможця  та номінантів обласного етапу Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України»:

Кращими студентками-громадськими діячками Полтавщини 2020/2022 стали Надія Кобелецька, учасниця міжнародних академічних проєктів, стипендіатка Полтавської міської ради, керівник секретаріату Студентського парламенту, студентка Навчально-наукового інституту нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені  Юрія Кондратюка»  та Анна Дерев’янко, студентка Кременчуцького  педагогічного  коледжу   імені А. С. Макаренка.

Срібною призеркою стала Яна Ющенко, студентка Полтавського державного медичного університету.

Третє місце посів  Данііл Єфімчук, студент Полтавського державного медичного університету.

Номінантами та номінантками  обласного етапу Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України» стали:

• Єгор Важничий – студент Національного університету «Полтавська політехніка  імені Юрія Кондратюка»;
  • Анастасія Лукянчик – студентка Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»;

• Юлія Лисенко – студентка Національного університету «Полтавська політехніка  імені Юрія Кондратюка»;

• Таміла Ширай – студентка Національного університету «Полтавська політехніка  імені Юрія Кондратюка».

Нагородження переможців/ниць відбудеться на обласному рівні після оголошення імен найкращих у всіх десяти номінаціях.

Представники активної студентської спільноти, учасники молодіжних громадських організацій  регіону представлятимуть   Полтавщину на фіналі Всеукраїнської конкурсної програми  «Кращий студент України».

«Кращий студент України» — всеукраїнська конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку українського суспільства.

Організаторами програми «Кращий студент України» є ВМГО «Студентська республіка» та Народно-демократична ліга молоді. Оргпідтримку традиційно надає Міністерство освіти і науки України.

Вітаємо переможців та пишаємося їхніми досягненнями! Бажаємо   життєвої енергії, натхнення та нових вагомих здобутків!

Нагадаємо, студент Полтавської політехніки визнаний найкращим спортсменом Полтавщини.

Медіа-центр

національного університету