2021-12-07

Четверо студентів стали стипендіатами Полтавської міської ради

Відповідно до рішення виконкому Полтавської міської ради, чотирьом студентам Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» призначено іменні стипендії Полтавської міської ради.

Четверо студентів стали стипендіатами Полтавської міської ради

Стипендії виплачуються тільки тим студентам, які мають середній бал успішності не менше 4,5 або відзначилися особливими досягненнями у громадській роботі закладу вищої чи фахової передвищої освіти, у сфері мистецтва, науки чи спорту.

Стипендіатами Полтавської міської ради стали:

Щомісячний розмір стипендії для студентів складає 1500 гривень. Період виплат – з 1 вересня по 31 грудня 2021 року.

Вітаємо наших стипендіатів і бажаємо нових досягнень!

Нещодавно студенту ННІ інформаційних технологій та робототехніки Полтавської політехніки призначено академічну стипендію Кабінету Міністрів України, а PhD-студентці призначено академічну стипендію Президента України.

Медіа-центр