2021-12-04

PhD-студентці призначено академічну стипендію Президента України

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про призначення академічних стипендій Президента України аспірантам на 2021/2022 навчальний рік» 19 PhD-студентів з різних закладів вищої освіти в Україні отримуватимуть персональні стипендії. Серед стипендіатів – аспірантка Полтавської політехніки Олександра Агейчева.

PhD-студентці призначено академічну стипендію Президента України

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 29 листопада 2021 року «Про призначення академічних стипендій Президента України аспірантам на 2021/2022 навчальний рік», аспірантка спеціальності 185 «Нафтогазова інженерія та технології» Олександра Агейчева – спеціаліст вищої категорії, голова циклової комісії буріння свердловин, викладачка ВСП «Полтавський фаховий коледж нафти і газу» Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», стала стипендіатом Президента України.

Аспірантка працює над дисертаційним дослідженням «Особливості застосування кислотних розчинів на основі соляної кислоти в умовах високотемпературних колекторів» (науковий керівник – доктор технічних наук, , професор кафедри нафтогазової інженерії та технологій Іван Зезекало). Окрім результативної науково-педагічної діяльності, науковиця – активна учасниця професійний подій нафтогазової промисловості, наукових заходів і програми академічних обмінів Erasmus+. Раніше брала участь у першому в Україні SEG воркшопі, присвяченому наукам про Землю, у міжнародному жіночому науковому саміті.

Щиро вітаємо та бажаємо наукових досягнень!

Нещодавно студент-магістрант Навчально-наукового інституту нафти і газу став призером конкурсу наукових робіт 5-го Міжнародного паливного конгресу, а ректор політехніки обраний віце-президентом Української нафтогазової академії, науковці університету – академіками.

Медіа-центр