2022-01-12

«Кращий студент України»: студент політехніки визнаний найкращим спортсменом Полтавщини

Студент Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Ігор Гавришко названий кращим студентом-спортсменом Полтавщини 2020/2022, а студенти Нікіта Соловей та Анастасія Таран стали номінантами обласного етапу Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України». Переможці номінацій представлятимуть Полтавщину у фіналі.

Стали відомі результати обласного етапу Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України», спрямованої виявити та надати необхідного  імпульсу  до подальшого динамічного  розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку суспільства. Регіональний етап  конкурсної програми проходив за ініціативи та всебічного сприяння   Управління молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради та Полтавського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації  «Студентська республіка», особистої підтримки членів високопрофесійного журі.

Студенти-учасники подавали конкурсні заявки, номінувалися та пройшли  ретельний відбір професіоналів, які високо оцінили вагомі особисті  спортивні досягнення та  здобутки представлених кандидатур. До складу журі увійшли:

• Анатолій Головань, голова Полтавської обласної організації ФСТ «Колос»;
  • Валентин Грабко, президент Федерації гандболу Полтавської області;
  • Віталій Дзямка, депутат Студентського магістрату Полтавщини, спортсмен;
  • Любомир Лемешко, член Національної збірної України з плавання, учасник Олімпіади-2016 у  Ріо-де-Жанейро;
  • Станіслав Майзус, спортивний журналіст, виконавчий директор СК «Полтава»;
  • Алім Набієв, семиразовий чемпіон світу, триразовий чемпіон Європи з муай-тай  і кікбоксингу;
  • Віктор Пожечевський, заслужений тренер України з футболу, почесний громадянин м. Полтави;
  • Марина Трохименко, начальниця Управління молоді та спорту Полтавської  обласної державної адміністрації.

За результатами роботи журі  було визначено переможця  та номінантів обласного етапу Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України»:

кращим студентом-спортсменом Полтавщини 2020/2022 став  Ігор Гавришко, чемпіон України, Європи та світу з гирьового спорту, Заслужений майстер спорту України, Майстер спорту України міжнародного класу,  студент  факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Срібною призеркою стала  Анастасія Буневич, майстер   спорту України з художньої гімнастики, студентка Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка.

Третє місце посів Назар Нерянов, майстер спорту України з пауерліфтингу (виконаний норматив Майстра спорту України міжнародного класу), студент Полтавського державного медичного університету.

Номінантами та номінантками  обласного етапу Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України» стали:

• Анастасія Дорош – номінація «Гірськолижний спорт», студентка  Полтавського  базового  медичного  фахового  коледжу;
  • Карина Каліман  – номінація  «Спортивні танці»,  студентка   Полтавського  національного  педагогічного  університету  імені В.Г.Короленка;
  • Світлана Коваль  – номінація «Городковий спорт», студентка   Полтавського  національного  педагогічного університету імені В.Г.Короленка;
  • Ольга Кочерженко – номінація «Спортивний туризм, спортивне орієнтування», студентка Полтавського  державного аграрного  університету;
  • Анастасія Мамай – номінація  «Хореографія»,  студентка  Полтавського  національного педагогічного  університету  імені В.Г.Короленка;
  • Вікторія Мунтян – номінація «Веслування на байдарках і каное», студентка Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка;
  • Ростислав Оленіч  – номінація «Гирьовий спорт», студент  Відокремленого структурного підрозділу «Хомутецький фаховий коледж»  Полтавського  державного аграрного  університету;
  • Нікіта Соловей  – номінація «Військово-спортивне багатоборство», студент факультету фізичної культури та спорту Національного   університету   «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;
  • Мирослав Супрун   – номінація  «Футбол», студент   Відокремленого структурного підрозділу «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж» Полтавського  державного аграрного  університету;
  • Анастасія Таранномінація «Пауерліфтинг», студентка   факультету фізичної культури та спорту  Національного  університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;
  • Ярослав Ткач – номінація   «Скелелазіння», студент  Кременчуцького  національного університету  імені Михайла Остроградського;
  • Максим Ярошенко  – номінація «Військово-спортивне багатоборство», студент Полтавського національного педагогічного  університету   імені В.Г.Короленка.

Нагородження переможців/ниць відбудеться на обласному рівні після оголошення імен найкращих у всіх десяти номінаціях.

Представники  студентської спортивної еліти регіону представлятимуть   Полтавщину на фіналі Всеукраїнської конкурсної програми  «Кращий студент України».

«Кращий студент України» — всеукраїнська конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку українського суспільства.

Організаторами програми «Кращий студент України» є ВМГО «Студентська республіка» та Народно-демократична ліга молоді. Оргпідтримку традиційно надає Міністерство освіти і науки України.

Вітаємо переможців та пишаємося! Зичимо спортивного завзяття, життєвої енергії та нових вагомих досягнень!

Медіа-центр
«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка