2023-01-24

Молодь запрошують взяти участь у волонтерському проєкті «L.E.A.D.» в Болгарії

Волонтерський проєкт «L.E.A.D.» запрошує активну молодь стати частиною злагодженої команди. Якщо ти креативний, відмінно знаєш англійську мову, володієш навичками копірайтингу, ведення соціальних мереж, управління проєктами, надсилай резюме та мотиваційного листа на адресу організаторів. Дедлайн подання документів – 1 лютого 2023 року.

Молодь запрошують взяти участь у волонтерському проєкті «L.E.A.D.» в Болгарії

Волонтерський проєкт «L.E.A.D.» стартує у березні 2023 року у болгарському місті Софія та триватиме упродовж 10 місяців. Учасники проєкту, що пройдуть відбір, будуть працювати з приймаючою організацією.

Серед основних завдань:

• фасилітація на локальних семінарах/заходах;
  • планування та втілення проєктів організації;
  • допомога в координації проектів Erasmus+та ЕSC;
  • управління соціальними медіа та цифровими інструментами: FB, Instagram, AdWords;
  • розвиток YouTube каналу;
  • розробка власного проєкту.

Кого шукаємо?

• креативних учасників віком 18-27 років;
  • зі знанням англійської мови;
  • з мінімальними знаннями копірайтингу, ведення соцмереж, управління проєктами.

Фінансування:

Проєктом покриваються витрати на проживання з усіма зручностями. Дорога покривається приймаючою організацією у рамках ліміту. Щомісяця волонтер буде отримувати гроші на їжу та кишенькові гроші.

Також волонтеру оформлюється повне медичне страхування та надається можливість відвідувати мовні курси.

Надсилайте свої резюме англійською мовою та мотиваційний лист на адресу info@ngo-unit.org до 1 лютого 2023 року (до 23:59. год). У темі листа просимо зазначити ESC LEAD.

Раніше оголошено Всеукраїнський молодіжний конкурс для школярів та студентів закладів вищої освіти «Юридична освіта майбутнього», конкурс програми Європейського Союзу «Креативна Європа», Kirkland Research – 2023: стипендії для науковців.

Медіа-центр