2024-01-11

Музей науки Полтавської політехніки запрошує родини ВПО змістовно провести дозвілля

Унікальний інтерактивний Музей науки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошує дітей та родини внутрішньо переміщених осіб нестандартно і з користю провести сімейне дозвілля. Відвідування безкоштовне, діє попередня реєстрація.

Музей науки Полтавської політехніки запрошує родини ВПО змістовно провести дозвілля

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошує дітей та родини вимушених переселенців відвідати найпопулярніший науково-освітній простір серед школярів та мешканців Полтавської громади – Музей науки.

Відвідувачі зможуть переглянути 15 інтерактивних експозицій, діє пересувна інтерактивна експозиція Музею науки Національного центру «Мала академія наук України».

У захоплюючій мандрівці світом наукових відкриттів, процесів та явищ дорослих та дітей супроводжують не екскурсоводи, а інтерпретатори. З експонатами потрібно взаємодіяти, досліджувати та експериментувати!

Графік роботи музею:

Вівторок – п'ятниця: з 10:00 до 16:00

Субота – неділя: з 11:00 до 16:00

Вхід вільний за попередньою реєстрацією:

+380 (95) 447 84 99 (Ольга Сень).

Стежте за анонсами науково-освітніх івентів на Фейсбук-сторінці Музею науки Полтавської політехніки та поринайте у дивовижний світ науки!

Нагадаємо, Музей науки Полтавської політехніки з моменту відкриття уже прийняв понад 2000 відвідувачів, а нещодавно полтавські школярі відвідали науковий вікенд.

Проєкт реалізовано у співпраці з Національним центром «Мала академія наук», першим державним «Музеєм науки» МАН України, Комунальним закладом Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» і Startup-школою Полтавської політехніки.

 

Медіацентр

Національного університету

«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»