2024-03-18

На базі Клубу спортивного більярду політехніки тренування проводить Заслужений майстер спорту, чемпіонка України Анастасія Коваленко

На базі Клубу спортивного більярду Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» навчально-тренувальні заняття зі спортивного більярду «Вільна піраміда» для студентської молоді проводить викладачка кафедри фізичної культури та спорту, Заслужений майстер спорту України зі спортивного більярду, голова Федерація спортивного більярду України у Полтавській області» Анастасія Коваленко.

Відзначимо, на надсучасній базі Клубу спортивного більярду факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» постійно відбуваються навчально – тренувальні заняття зі спортивного більярду «Вільна піраміда» для студентської молоді.

Корисними прийомами гри у спортивний більярд зі студентами ділиться викладачка кафедри фізичної культури та спорту, Заслужений майстер спорту України зі спортивного більярду, голова Федерації спортивного більярду України у Полтавській області», чемпіонка України зі спортивного більярду «Комбінована піраміда» , чемпіонка України зі спортивного більярду «Вільна піраміда» Анастасія Коваленко.

Студенти різних структурних підрозділів багатопрофільного класичного університету мають унікальну нагоду потренуватися у грі, провести товариські партії зі спортивного більярду, детально проаналізувати власну гру та прийоми гри суперника.

Нагадаємо, тренування з титулованою чемпіонкою проводяться щосереди 16.00 -17.30.

Запис бажаючих на заняття здійснюється за телефоном (099)66 59697 - Тетяна Володимирівна Йопа.

Нещодавно команда науково-педагогічних працівників Полтавської політехніки зі спортивного більярду вдруге визнана найкращою серед ЗВО України.

Раніше викладачка та студент політехніки стали чемпіонами України зі спортивного більярду «Вільна піраміда», а переможець Кубку України зі спортивного більярду Дмитро Білозеров передав призові на потреби ЗСУ.