2024-02-16

Викладачка політехніки стала чемпіонкою України зі спортивного більярду «Комбінована піраміда»

Викладачка кафедри фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», заслужений майстер спорту України зі спортивного більярду Анастасія Коваленко стала чемпіонкою України зі спортивного більярду «Комбінована піраміда» серед жінок.

Упродовж 2-5 лютого  2024 року у місті Вінниці пройшли  змагання Чемпіонату України зі спортивного більярду «Комбінована   піраміда» серед чоловіків та жінок. За першість та комплект почесних нагород престижного спортивного турніру завзято змагалися досвідчені гравці з різних куточків нашої країни. Спортсмени продемонстрували відмінну фізичну форму та результати наполегливих тренувань у видовищних протистояннях з досвідченими суперниками.

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» на змаганнях представляла викладачка кафедри фізичної культури та спорту, заслужений майстер спорту України зі спортивного більярду Анастасія Коваленко, яка стала чемпіонкою  України  зі спортивного більярду «Комбінована  піраміда» серед жінок. Відзначимо, раніше  викладачка та студент політехніки стали чемпіонами України зі спортивного більярду «Вільна піраміда».

Вітаємо чемпіонку України зі спортивного більярду Анастасію Коваленко з черговими вагомими здобутками!  Пишаємося та зичимо  натхнення і нових феєричних перемог у підкоренні вершин спортивного Олімпу!

Нагадаємо, команда науково-педагогічних працівників Полтавської політехніки зі спортивного більярду вдруге визнана найкращою серед ЗВО України.

Нещодавно студент ФФКС Давид Кулаковський став золотим призером Чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів,  спортсмени політехніки вибороли золоті та срібні медалі Чемпіонату України з триатлону, а випускник політехніки Іван Май виборов золото з настільного тенісу на міжнародному турнірі в Єгипті.