2020-10-15

Нагородили переможців конкурсу студентських есе про університет

У Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відзначили переможців конкурсу студентських есе англійською мовою про Полтавську політехніку. Церемонія нагородження відбулася під час I Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми іноземної філології та перекладознавства», присвяченої 90 – річчю університету.

Нагородили переможців конкурсу студентських есе про університет

До 90-річного ювілею гуманітарний факультет Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» оголосив конкурс студентських есе англійською мовою «Мій університет». Нагородження переможців відбулося під час пленарного засідання I Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми іноземної філології та перекладознавства».

«2020 рік став знаковим для Полтавської політехніки – виповнюється 90 років від дня заснування одного з провідних українських університетів, потужного освітнього центру Полтавщини, що має довгу історію освітніх традицій, починаючи з Полтавського інституту шляхетних дівчат. Цій знаменній для закладу вищої освіти події присвячується чимало наукових, освітньо-просвітницьких та культурних подій, зокрема наша науково-практична конференція.

Цій події науково-педагогічні працівники гуманітарного факультету Національного університету імені Юрія Кондратюка присвятили проведення конкурсу студентських есе англійською мовою. Щиро вдячні студентам усіх Навчально-наукових інститутів та факультетів, Полтавського фахового коледжу нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» за креативний підхід, неординарні думки та продемонстровані відмінні знання англійської мови», – підкреслила кандидат педагогічних наук, декан гуманітарного факультету Анна Агейчева.

Члени журі визначили трьох переможців у кожній з номінацій – для студентів-філологів та студентів нефілологічних спеціальностей університету.

Серед студентів спеціальності 035 «Філологія» переможцями стали:

• Юлія Гордієвська, студентка I курсу гуманітарного факультету Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (I місце);
  • Анна Рева, студентка III курсу гуманітарного факультету Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» ( II місце);
  • Вікторія Попова, студентка III курсу гуманітарного факультету Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (III місце).

Серед студентів нефілологічних спеціальностей трійка лідерів визначилася наступним чином:

• Ірина Ващенко, студентка II курсу спеціальності «Нафтогазова інженерія і технології» Навчально-наукового інституту нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (I місце);
  • Дмитро Марченко, студент III курсу спеціальності «Гірництво» Полтавського фахового коледжу нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (II місце);
  • Тетяна Ялова, студентка I курсу факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (III місце).

Учасників конкурсу студентських есе нагородили сертифікатами учасників I Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми іноземної філології та перекладознавства», переможців номінацій – наборами сувенірної продукції з символікою університету та солодкими призами.

Переможниця Юлія Гордієвська

Переможниця Ірина Ващенко

Володарки перших місць – студентки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Юлія Гордієвська та Ірина Ващенко нагороджені головним призом – сертифікатами на безкоштовне навчання протягом першого семестру 2020-2021 навчального року у Центрі іноземних мов університету.

Медіа–центр