2022-12-15

Науковців політехніки нагородили відзнаками МОН та вручили атестати про присвоєні наукові звання

З нагоди Дня університету науково-педагогічних працівників Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» нагородили відзнаками Міністерства освіти і науки України, а також вручили атестати професорів та доцента.

12 грудня у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбулось урочисте засідання Вченої ради, під час якого науково-педагогічних працівників університету нагородили відзнаками Міністерства освіти і науки України, а також вручили атестати професорів та доцента.

Ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», доктор економічних наук, професор Володимир Онищенко привітав науковців з професійними досягненнями та здобутками.

«Колектив нашого університету глибоко поважають колеги з усіх регіонів України, а здобутки визнаються на державному рівні.

Виконав почесне доручення Міністра освіти та науки України Сергія Миколайовича Шкарлета і вручив відзнаки Міністерства освіти і науки України!

Я щиро вдячний усім науково-педагогічним працівникам, які забезпечують навчальний процес наживо. Я дякую нашим студентам за те, що вони залишилися в Україні й продовжили навчання в нашому університеті. Ми успішно виконали наше мобілізаційне завдання – забезпечили очний формат навчання. У кожного свій фронт, і ми успішно впоралися з нашим завданням.

Сподіваюсь, що серед сучасних студентів уже навчаються такі ж віддані послідовники наукових шкіл університету, які дають таку ґрунтовну підготовку і широкі можливості для успішної кар'єри!

Як знак великої поваги та вдячності за якісне виконання своїх посадових обов’язків підписав Наказ про преміювання всіх штатних науково-педагогічних працівників!

Вітаю весь наш науково-педагогічний колектив! Дякую кожному за результативну роботу!  Бажаю всім нових успіхів та здобутків!

Слава Україні!», – зазначив ректор.

Нагрудним знаком МОН України «За наукові та освітні досягнення» нагороджено Анну Агейчеву – кандидата педагогічних наук, доцента, декана факультету філології, психології та педагогіки.

Почесною грамотою МОН України нагороджено:

• Крекотень Ірину Михайлівну – кандидата економічних наук, доцента, заступника директора навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та прав;

• Павельєву Анну Костянтинівну – кандидата філологічних наук, доцента, доцента кафедри германської філології та перекладу;

• Ревенко Світлану Іванівну – завідувачку підготовчого відділення центру по роботі із студентами та обдарованою молоддю;

• Чередник Людмилу Анатоліївну – кандидата філологічних наук, доцента, доцента кафедри українознавства, культури та документознавства;

• Яланську Світлану Павлівну – доктора психологічних наук, професора, завідувачку кафедри фізичної психології та педагогіки.

Грамотою МОН України нагороджено:

• Вадімова Вадіма Митрофановича – доктора архітектури, професора, в.о. проректора з наукової та міжнародної роботи;

• Дерев'янко Людмилу Іванівну – кандидата філологічних наук, доцента, доцента кафедри українознавства, культури та документознавства;

• Конюка Андрія Євгеновича – старшого викладача кафедри містобудування та архітектури;

• Кушнірову Тетяну Віталіївну – доктора філологічних наук, професора, професора германської філології та перекладу;

• Тур Оксану Миколаївну – доктора педагогічних наук, доцента, доцента кафедри українознавства, культури та документознавства;

Подякою МОН України відзначили:

• Вощенко Вікторію Юріївну – кандидата філософських наук, доцента, доцента кафедри українознавства, культури та документознавства;

• Даценка Володимира Дмитровича – механіка автотранспортного відділу;

• Коваля Олександра Олександровича – провідного інженера-програміста відділу програмування та супроводження програмного забезпечення навчально-виробничого центру інфокомунікацій;

• Смоляр Наталію Олексіївну – кандидата біологічних наук, доцента, доцента кафедри прикладної екології та природокористування;

Атестаційна колегія Міністерства освіти і науки України підтримала попереднє рішення Вченої ради Полтавської політехніки щодо присвоєння вчених звань трьом науковцям.

Атестати професорів отримали:

• Олександр Шефер – доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри автоматики, електроніки та телекомунікацій ННІ ІТ та робототехніки;

• Валерій Усенко – доктор технічних наук, професор, професор кафедри будівництва та цивільної інженерії;

Атестат доцент отримав

• Руслан Захарченко – кандидат технічних наук, доцент кафедри автоматики, електроніки та телекомунікацій ННІ ІТ та робототехніки.

Нагадаємо, у Полтавській політехніці відзначили День університету та відбувся благодійний концерт для науково-педагогічних працівників.

Медіа-центр